Kampanyakolik BLOG

Şurdaki Tüm Yazılar: Kampanya Blog

Kampanyakolik blog kategorisinde; Bilgilendirici içerikler. Uygun fiyatlı alışeriş taktikleri ve Türkiye Gündemine dair bir çok bilgiyi bulabilirsiniz.

Kampanyakolik; Markaların ve firmaların yapmış oldukları indirimler, kampanyalar, çekilişler ve promosyon dağıtımı gibi aktivitelerini ücretsiz olarak yayımlayan bir sitedir. Kampanyakolik Sitesinin esas amacı Kullanıcılarını daha fazla alışveriş yaptırarak alışveriş çılgınlığına yöneltmek değil, mevcutta alacağı bir ürünü veya hizmeti daha uygun şartlara alırken bunun yanında bir çekilişe katılıp büyük ödüller almasını sağlamak olacaktır. Asla ve Asla firmaların Alışveriş yapmayı tetikleyen davranışları sayesinde fazladan bedeller ödemelerini sağlamak değildir.

Bu web sitesinde yayımlanan Kampanyalar ve çekilişlerin hepsi firmaların halka açık olarak paylaştıkları yayımların daha gelişmiş ve kullanıcıların anlayacağı hale getirerek haber niteliğinde dağıtılmasıdır. Kampanyakolik pek tabi yapmış olduğu haberi belirli bir düzene göre yayımlamaktadır, sitemizde yayımlanan kampanya haberleri şu kategoriler altında düzenli olarak yayımlanmaktadır.

Çekilişler

Çekiliş firmaların müşteri kazanmak için ve Kalıcı müşteriler elde etmek için uyguladıkları en etkili reklam yöntemlerinden biridir. Firmalar Yapmış oldukları çekilişler ile markalarını oldukça büyük kitlelere duyurabilirler. Bizim burada ilgilendiğimiz nokta ise Zaten satın alınmış olan ürünlerde bu tarz çekiliş kampanyaları mevcut ise kullanıcıları bu konular ile haberdar ederek, doğru katılım koşullarını kullanıcıların anlayacağı seviyede basitleştirerek halka dağıtmak olacaktır.

Sitemizde yayımlanan çekilişler sadece resmi ve T.C. MPİ Tarafından onaylanmış noter huzurunda yapıldığında sitemizde yayımlanmaktadır. Bazı instagram çekilişleri gibi resmi olmayan ve manipüle edilme şansı olan çekilişleri prensip olarak yayımlamamaktayız. Yine bu ölçüde çekiliş sonuçlarını da sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aktüel Ürünler ilgili herşey

Haftanın belirli günlerinde oluşturulan aktüel ürünler bildirimlerini düzenli olarak yayımlayacağız. Haftanın yıldızları, hafta sonu indirimleri ve aktüel ürünler kataloğu hakkında aradığınız her şeyi web sitemizde bulabileceksiniz. A101, Bim ve Şok Marketlerin aktüel ürünlerini haftalar öncesinden öğrenmek için bizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Broşürlerde belirtilen ürünlerin en ince detaylarına kadar ulaşıp ilk siz haberdar olmak istiyorsanız bir tık uzağınızdayız.

Ev, araba, bahçe, iş ve eğitim konusundaki ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamak için sunulan aktüel ürünler içerisinde yok yok! Her kesime yönelik bir ürün her hafta aktüel ürünler arasında yer alıyor. Teknolojik ürünler, mutfak eşyaları, gıda gereksinimleri, eğitim için gerekli olan neredeyse her şey (defter, kalem, silgi, cetvel, suluk, çanta, not kağıdı ve daha birçok şey!), araba bakımı ve ev temizliği konusunda kaliteli markaların ürünlerini ve daha birçok kategoride ürün bulabilirsiniz. Çocuklar için her yaşa göre getirilen oyuncaklar neredeyse her hafta yer alıyor aktüel ürünler arasında. Kısacası aradığınız her şeyi hızlı bir şekilde bulmak ve getirilen avantajlı ürünleri kolayca görebilmek için biz daima buradayız.

Aktüel Katalog Bölümüne Göz atın

Neredeyse her yerde şube sahibi olan büyük marketlerin sunduğu aktüel ürünlerin yer aldığı aktüel kataloglar için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Aktüel katalog içlerinde yer alan ürünlerin bilgilerini en detaylı şekilde yazıp aradığınız her şeye ulaşmanızı sağlıyoruz. Bim market için Cuma, A101 market için Perşembe ve şok market için de Çarşamba günleri olan aktüel ürünler getirilmeden önce aktüel katalog dediğimiz broşürlerde belirtiliyor. Böylelikle de çok önceden haberdar olup ne alacağınıza birkaç gün belki de haftalar önce karar verebileceksiniz. Bütçeden tasarruf edip para birikimi yapabileceksiniz.

Bedava internet arıyorsanız burda!

Herkes bir telefon ve doğal olarak da hat sahibi olduğu için hizmete sunulan kampanyalar ve indirimler elbette herkesin ilgisini çekiyor. İnternet bir telefon için en önemli özellik olduğuna göre bedava internet kampanyaları da çok fazla aranıyor. Sahip olduğunuz operatörün size sağladığı bedava internet haklarından yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizleri düzenli olarak ziyaret etmektir. Sunulan her hizmeti ve kampanyayı paylaşarak daha fazla bedava internet hakkı kazanmanıza destek olmaya çalışıyoruz. İnternet kazandıran uygulamaları belirtip ne yapmanız gerektiği hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone bedava internet kazanmak için bizi takip etmeyi unutmayınız.

İndirim kuponları'da Kampanyakolik'de

Alışverişin en keyifli yanı indirim kuponlarından faydalanabilmektir. Almaya karar verdiğimiz ürünler indirime girince ve indirim kuponu kazanınca mutlu olmamak imkansızdır. Hem alışveriş yapıp hem de daha az harcayıp başka ihtiyaçlarımızı da giderebilmek elbette çok keyiflidir. Herkes alışveriş yapar ve herkesin özellikle uğradığı ve tercih ettiği markalar bulunur. Bizler ulaşabildiğimiz ve duyduğumuz marka ve mağazanın kampanyalarını ve indirim kuponlarını paylaşıp daha fazla kazanç sağlamanıza destek oluyoruz. Daha fazla alıp daha az ödemek için bizleri takip etmeyi ve ziyaret etmeyi unutmayın.

Kampanyalar Güncel bilgiler

Toplum olarak yapılan kampanyalar bizler için çok önemli. İhtiyaç duyduğumuz eşyaları satın alırken bir de kampanyaları araştırırız. Bazı kampanyalar 3 al 2 öde şeklindeyken bazı kampanyalar da fiyat olarak indirim sağlayıp daha az ödemenize destek olurlar. Bazıları ise çekilişe katılmak için belirli bir ücret dahilinde alışveriş yapmamızı isteyebilir. Kampanyalar çok çeşitlidir ve hangi kampanya olursa olsun kaçırmayı istemeyiz. Bu nedenle bizler de ulaşabildiğimiz ve güncel olan tüm kampanyaları paylaşıp alışverişlerinizi daha keyifli hale getirmeye çalışıyoruz. Keyifli ve daha az ödeyerek yapılan alışverişler sonucu birikim bile yapabilirsiniz.

Promosyon blog yazıları

Bu kampanya blog kategorisinde Kampanyakolik web sayfamızda bulunan indirim kuponları, bedava internet, kampanyalar, aktüel ürünler ve daha birçok kategori ile kazançlı çıkmak çok kolay! Bizleri düzenli olarak ziyaret edip hem sürekli olarak alışveriş yaptığınız markaların kampanyaları ve çekilişleri hakkında bilgi sahibi olacak hem de kullandığınız operatörün sunduğu hakları detaylı şekilde okuyabileceksiniz. Belki de zaten her gün uğradığınız bir mağazadan alışveriş yapıp çekiliş hakkı kazanacak ve büyük ödülü kazanan siz olacaksınız. Şansın kimden yana olacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bu nedenle çekilişleri ve kampanyaları kaçırmayıp şansınızı denemek için bizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bizler yayımladığımız kategorilerdeki kampanyalar, çekilişler ve aktüel ürünleri sadece görsel olarak paylaşmıyor başlangıç ve bitiş tarihlerini belirtiyor, fırsatlardan nasıl yararlanabileceğinizi en ince detayına kadar yazıyoruz. Çekiliş kampanyasını ziyaret edenler çekiliş sona erdiğinde sonuçlarına ulaşmak için de bizleri ziyaret edebilirler. Sende kampanyakolik.com takip et sende kazan! Bu siteyi ziyaret eden herkesin bir konuda kazandığı kesin!


Genişlet
soru cevap