Şok Aktüel Kataloğu

Şurdaki Tüm Yazılar: Şok Aktüel

Şok Aktüel ürünleri ile Şok market müşterileri hem kaliteli hem de uygun fiyatlı alışveriş imkanı buluyor. Bu nedenle de sunulan her indirim ve kampanyayı sıkı takip ediyor. Bu kampanyalardan biri olan Şok aktüel her haftanın belli bir gününde şubelerine birçok kategoride ve uygun fiyatlı ürünler getirerek müşterilerinin mutlu olmasına ve daha sık ziyarette bulunmasına neden oluyor.

Şok Aktüel ürünlerde Bu hafta

Aktüel ürünler büyük market zincirlerinin her bir şubesine sınırlı sayıda getirdiği gıda, giyim, kozmetik, oyuncak ve daha birçok kategoriyi içeren malzemelerden oluşuyor. Şok aktüel ürünler her Çarşamba günü farklı ürünler sunarak her kesime hitap etmeyi hedefliyor ve başarıyor.

Şok aktüel yüzlerce kategoride ürün sunuyor bizlere ve bu kategorilerden biri de giyim kategorisi. Yaz için yazlık kış içinde kışlık ürünlerine ihtiyaç duyabiliyoruz, evde çocuk ya da bebek varsa devamlı olarak büyümeleri nedeniyle eşyaları küçüldüğü için yenilere elbette ihtiyaç duyabiliyoruz.

Her nedenle olursa olsun Şok aktüel reyonlarına getirilen giyim eşyaları çok uygun fiyatlı olduğu ihtiyacımız olmasa dahi yakınlarımıza hediye etmek için de satın alabiliyoruz. Kadın, erkek ve çocuk çorapları, bebek eşyaları ( mama önlüğü, yelek, pantolon, zıbın, havlu, kazak, penye…), çocuk giyim eşyaları, kadınlar için penyeler, kazaklar, terlikler, ayakkabılar ve çantalar, erkekler için getirilen giyim eşyaları derken ev içerisindeki herkes için bir ürün bulmak çok kolay. İade etmenin kolay olması ve ürünlerin kaliteli olması satılmasını kolaylaştırdığı için sınırlı sayıda getirilen ürünleri kaçırmamak adına Çarşamba günleri şok şubelerine uğramayı unutmayın.

Şok Aktüel Katalog Ürünleri

Şok aktüel, ürünlerini şubelerine getirmeden günler hatta haftalar öncesinden katalog içerisinde bildirerek potansiyel müşterilerine daha hızlı bir şekilde kavuşurken şok müşterileri de birçok avantaja sahip oluyor. Bu avantajlar;

• Her ev yakınında bir şube bulunduğu için alışveriş yapmakta zorluk çekmiyor.
• Mevsime uygun ürünlerin tam zamanında reyonlarda yer alması.
• Her yaştan insan için bir ürün bulunması nedeni tüm ev halkının bir ihtiyacını giderebilmesi.
• Çok uygun fiyatlı olmaları.
• Ürünlerin kaliteli ve güvenilir olması, garantiye sahip olması.
• Hangi tarihte hangi ürünlerin geleceği net bir şekilde belli olması.
• Ürün detaylarının kataloglarda sunulması.
Daha birçok neden yazabiliriz ve şimdilik aklımıza gelenlerle yetinmek istedik. Eminiz ki sizler de tercih sebeplerinizi sıralıyorsunuzdur. Bayanları market alışverişleri genel olarak gıda ve temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için oluyor.

Şok aktüel ürünleri arasında bu kategorilerde yer alıyor. Düzenli olarak kullandığınız vatan marka salçanın katalogdaki gram ve fiyatını görünce kaçırmak istemeyebilirsiniz. Özellikle temizlik mevsimlerinde getirilen temizlik maddelerinin albenisi kozmetik reyonlarında olmayabiliyor kadınlar için. Çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, yüzey temizleyiciler ve çamaşır suları derken temizlik ürünleri de aylık bütçemiz için önemli bir yer ediniyor kendine. Bu nedenle indirimli olarak sunulmaları fazla fazla alıp stok yapmamızı destekleyebiliyor ne de olsa biri bitip diğerine ihtiyaç duyacağız.

Şok Aktüel ürünler Kataloğu

Şok market müşterileri olarak her hafta düzenlenen şok aktüel ürünler kataloğu için adresiniz her zaman belli. Kampanya kolik aktüel kataloglar yayınlandıkları an itibariyle sizlere ilk sunan site olmaktan memnuniyet duyuyor. Hangi ürünlerin hangi tarihte geleceğini en hızlı şekilde öğrenmek isteyenler bizleri ziyaret edebilirler. Kataloğu basılmış bir halde almak isteyenler şok şubelerine uğrayıp kasalardan ücretsiz olarak alabilirler. Bazen kataloglar bitmiş olabiliyor bu nedenle online olarak bakabilirsiniz ve bunu yapmak istediğinizde bir tık uzağınızda olduğumuzu unutmayınız.

Aktüel ürünler kataloğunda her kesime ve her yaşa hitap edildiğini belirtmiştik bu ürünlerden birçoğu mutfak eşyaları üzerinde oluyor. Bayanların günün uzun saatlerini mutfakta geçirmesi ve sunumlarına özen göstermesi nedeniyle cam mutfak eşyaları (çay bardağı,sürahi, su bardağı, kahve yanı su bardağı, tabak, kahvaltı takımı…) porselen ürünler ( kahvaltılıklar, yemek takımları, bardaklar, dekor eşyaları…) tencere tava çeşitleri (döküm, granit, emaye, porselen…) tepsiler, çatal ve kaşık takımları ve daha yüzlerce ürün yazabiliriz bu kategori için. En önemli kısım da bu ürünlerin markalı ve kaliteli olmaları. Ürünlerin fiyatlarını önceden öğrenebildiğimiz için karşılaştırma yaptığımız da daima şok aktüel ürünlerin daha uygun olduğunu fark edebiliyoruz.

Şok 25 tl üzeri indirimli ürünler

Bu market zincirinin en sevilen hizmetlerinden biri de 25 tl ve üzeri alışverişlerde sunduğu indirimli ürünler. Günlük olarak kullandığımız ürünlere getirilen indirimler yüzümüzü güldürmeye yetiyor elbette. Çok kullandığımız cif marka ürünün büyük boyunu yaklaşık olarak on tl daha uyguna almak için yapılan 25 tllik alışveriş hiç de kötü gelmiyor. Zaten ihtiyacımız olan alışverişi yapıp bir de üzerine çok sık kullandığımız ürünlere indirim yansıtılması harika bir hizmet gerçekten. 25 tl ve üzeri alışverişe indirim yapılan ürünler;

• Diş macunları
• Şampuanlar
• Duş jeli
• Şarküteri ürünleri
• Temizlik malzemeleri

Şok Aktüel Elektronik Eşyalar

Her hafta düzenli olarak şok aktüel ürünlerin şube reyonlarında yerlerini aldıklarını belirtmiştik bunlar arasında elektronik eşyalar yer alıyor. Mutfak eşyaları, bilgisayarlar, kulaklıklar, telefon ve tabletler daha birçok ürün yazabiliriz. Stok sayısı belli olduğu için de şubelere erken saatlerde gitmek daha mantıklı oluyor. Çok beklediğiniz epilasyon aletinin kısa sürede bitecek olması beklenen bir durum olduğu için kaçırmadan almak için Çarşamba günü şubeye erken uğramak en mantıklısı olacaktır.

Mutfakta yemek yaparken çok fazla kullandığımız blender, mikser, mutfak robotu, fırın ve daha birçok ürün için şok aktüel kataloglarınıza göz atabilirsiniz. Katalogların nerede olduğunu söylememize hiç gerek yok! Her hafta hangi elektronik eşyalar gelecek diye bakmak için Kampanya kolik sitemize uğramayı unutmayın.

Şok Aktüel Ürünler Ev Tekstil ürünleri

Bayanlar yeniliği, temizliği ve değişikliği çok severler bu nedenle de ev tekstili konusu da onlar için çok önemlidir. Yenilenen nevresim takımları, yatak örtüleri, çocuk odası halıları, banyo için paspas derken yapılan temizlik sonrası serilen yeni ürünler kadınları mutlu etmeye yetiyor da artıyor. Yumuşacık battaniyeler, kaz tüyü yastıklar ve sıcacık tutan yorganlar için şok aktüel kataloglarına göz atmak gerekebilir. Evde çocuk olan her aile koltuk örtüsü, kolay yıkanabilen masa örtüsü ve halı örtüsü gibi ihtiyaçlar duyabiliyor.

Çocuk büyütürken dökülen yemekler ve boyanan örtüler can sıkıcı olmasın diye uygun fiyatlı ev tekstil ürünleri ile hayat daha da kolay bir hale gelebilir. Kısacası hangi ürüne ihtiyaç duyarsanız duyun neredeyse her konuda birçok ürün şok aktüel ürünler arasında yer alabiliyor. Bazen çok ihtiyaç duyduğunuz bazen de ihtiyacınız olmadığı halde çok beğendiğiniz için alınacak eşyalar daima broşürlerde yer alıyor. Fiyatlarının uygun olması herkesin alabilmesi için destek verirken her eve yakın bir şube bulunması da bir harika..

Sitemizin Aktüel Ürünler Kategorisinde Sadece Şok markete ait katalog değil, Aynı zamanda A101 ve Bim market gibi bu alanda bilinen ve sevilen marketlerin de katalogları düzenli olarak yayımlanmaktadır.


Genişlet
Şok aktüel, Çarşamba günleri tüm şok şubelerine uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin gelmesi demektir. Haftalık olarak düzenlenir yani her hafta farklı kategoride ve farklı markada ürünler yer alır şok etüel ürün reyonlarında.
Şok aktüel genel olarak bir hafta önce yayımlanıyor bazen daha da erken olabiliyor bu nedenle ürünleri şubelere gelmeden önce görebiliyor ve karşılaştırma yapabiliyorsunuz.
Evet, gerçekten ucuz şok aktüel ürünler. Bunu anlamak da çok kolay kataloğa bakıp ürünü karşılaştırmak için interneti kullanabilirsiniz.
Şok aktüel Çarşamba günü. Her Çarşamba kaliteli markaların ürünlerini kaçırmamak için şubelere uğramayı unutmayın.