Vodafone Numara Taşıma (Faturalı-Faturasız Hat)

10 Mayıs 2022
vodafone numara taşıma
4573
Views

Vodafone numara taşıma işlemi yapıp, Faturalı ve faturasız hattınız fark etmeksizin kampanyalı tarifeler ile taşımak mı istiyorsunuz? Hiç bir ücret ödemeden hattınızı vodafone servislerine taşımanın en kolay yollarını anlatıyoruz.

Vodafone Numara taşıma işlemi nasıl yapılır?

Vodafone hat taşıma işlemi ;

 • Vodafone yanımda uygulaması ile
 • Vodafone.com.tr sayfasından
 • Şubelere giderek yapılmaktadır.

En çok aranan dijital platformdan nasıl yapılacağı olduğu için Vodafone yanımda uygulaması ve internet sayfasından neler yapılması gerektiği üzerinde duracağız.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Faturalı Hat Taşıma

Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak hiçbir ücret ödemeden numaranızı Vodafone’a taşıyabilirsiniz. Hat size kurye aracılığı ile ulaşır. Dilerseniz şubeden almayı seçer ve dilediğiniz bir şubeyi ziyaret ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone hat taşıma işlemi gerçekleştikten sonra hattınız bir ile dört gün arasında size ulaşmış olacaktır. Evraklarınız kurye ile birlikte gönderileceği için imzalayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz. İşte Yanımda uygulaması ile hat taşıma işleminin nasıl yapıldığı hakkında genel sıralama.

 • Hattımı vodafone’a taşı seçeneğine tıklayın.
 • Tarife seçin.
 • Telefon numaranızı seçin.
 • Gerekli bilgileri doldurun.
 • Vodafone tarafından aranılacaksınız. Sizden onay alacaklar ve randevu için zaman isteyecekler. Dilerseniz hattınız adresinize gönderilecek dilerseniz de kendiniz bir şubeden hattınızı alabileceksiniz.
 • Hat teslim alındıktan bir gün sonra açılır.
 • Başvuruların geçerlilik süresi on gündür. On gün içerisinde onay vermez iseniz hat işlemleriniz geçerli olmaz.

İnternetten Vodafone hat taşıma avantajları

Dijital platformları kullanarak hat taşıma işlemi yapmanın kullanıcılara büyük avantajları olacaktır. Bunlardan birkaçı aşağıda belirtilmiştir.

 • Birçok tarifeye özel indirimler
 • İstenilen numarayı seçme
 • Ücretsiz durma özelliği
 • Taahhütsüz tarife seçenekleri
 • İlk aylara özel Netflix hediyesi

Vodafone İnternet sayfasından hat taşıma

Vodafone yanımda uygulaması için uygulamayı indirmek ve ardından belirttiğimiz işlemleri sırası ile gerçekleştirmek hat taşıma işlemi için yeterlidir. 10 gün içerisinde yapılan başvurunun onaylanması ve tamamlanması gerekir. Belirttiğimiz gibi Vodafone com adresinden hat taşıma işlemi tamamı ile dijital olarak ve şubelere uğrayarak gerçekleşmektedir.

 • Tıkla Gel Al ile hat taşıma

Tıkla gel al ile hat taşıma yapmak istiyorsanız, hangi hatta sahip olursanız olun hiç fark etmez. İşlemler aynı şekilde ilerler ve gerçekleşir. Öncelikle internet sayfasına girer vodafone’a taşı yazan yere tıklarsınız. Ardından tarifenizi seçer ve hat işlemleri kısmına geçersiniz. Dilerseniz taahhütlü dilerseniz de taahhütsüz olarak hat taşıyabilirsiniz. Ancak taahhütlü işlemler daha uygun fiyatlıdır ve belirtilen tarihe kadar aynı tarifede kalmanız gerekir.

Tıkla gel al ile hat taşıma yöntemini seçmek için başvuru yaparken bu seçeneği tercih etmeniz gerekmektedir. Böylece kurye beklemez ve dilediğiniz mağazaya uğrayarak SIM kartınızı alabilirsiniz. Bunun için TC numarası belirtmek yeterlidir.

 • Tamamen dijital ortamda hat taşıma

Konforunuzdan ödün vermeden hattınızı Vodafone yapmak istiyorsanız, sitesine giriş yapın ve hat taşıma seçeneğine tıklayarak tarife seçin. Dilerseniz hat taşımadan yeni hat alma şansınız da var. Faturalı hat taşıma için faturalı tarifelerden birini seçmelisiniz. Ardından hattınızın size ulaşmasını beklemeli ve kurye kapınıza geldiğinde evde olmalısınız. Çünkü imzalamanız gereken belgeler olacak ve hattınızı teslim alacaksınız. Daha sonra bir gün içerisinde hattınız açılacaktır ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

Vodafone Faturasız Hat Taşıma

Vodafone faturasız hat taşıma için Kolay paket tarifeleri gibi avantajlar bulunmaktadır. Ayrıca Netflix üyeliği ve ücretsiz durma özelliği gibi hediyeler sunulmaktadır. Potansiyel Vodafone kullanıcıları için sunulmuş olan pek çok ayrıntı vodafone yanımda uygulaması ve sitesi içerisinde bulunmaktadır. Tarife seçimi yaparken uzun süre sitede kaldığınızda size bir uyarı çıkar ve tarifenizi seçemediyseniz sizi arayabiliriz, diye belirtir. Butona tıklayın ve sizi arasınlar. Böylece işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vodafone hat taşıma iptali

Vodafone hat taşıma iptali için sözleşmeyi imzalamamış olmanız gerekmektedir. Sözleşme kurye ile gelir ya da siz şubelere uğrayarak imzalarsınız. 10 gün içerisinde sözleşmeyi imzalamazsanız işlemleriniz kendiliğinden geçersiz sayılır ve hat taşıma iptali gerçekleşir. Ancak hat taşıma sözleşmesini imzalarsanız ve üzerinden bir ay geçerse taahhütte belirtilen miktarı ödemeden iptali gerçekleştiremezsiniz. Vodafone yeni kullanıcıları için 30 gün cayma hakkı vermektedir. Eğer memnun kalmazsanız ilk ay içerisinde bu hakkınızı yitirmeden kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone numara taşıma işlemi ile vodafone bedava internet kazanma fırsatlarını da yakalamış olabilirsiniz. Güncel bedava internet kampanyalarını ilgili kategoriden ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Comments are closed.