İnstagram çekiliş

Şurdaki Tüm Yazılar: İnstagram Çekilişleri

İnstagram çekiliş takipçileri kazandıkları ödüllerden dolayı çok mutlular ve bu nedenle yapılacak yeni kampanya ve fırsatlar için daima arayış içerisindeler. Henüz kazanım sahibi olamamış ve instagram çekilişlerinden yeni haberdar olanlar ise henüz ne yapacağını bilemeyip üzülebiliyorlar. Sevgili okurlarımız hiç kazanmamış ya da çok kazanmış olabilirsiniz hiç fark etmez sizlere en güncel ve en güvenli instagram çekiliş sitesi ve sitelerini bularak detaylı bilgilerinden de bahsederek katılım hakkı kazanmanızı ve belki de kazanmanızı sağlayacağız.

İnstagram Çekiliş Kampanyaları

İnstagram çekiliş takipçileri kazandıkları ödüllerden dolayı çok mutlular ve bu nedenle yapılacak yeni kampanya ve fırsatlar için daima arayış içerisindeler. Henüz kazanım sahibi olamamış ve instagram çekilişlerinden yeni haberdar olanlar ise henüz ne yapacağını bilemeyip üzülebiliyorlar. Sevgili okurlarımız hiç kazanmamış ya da çok kazanmış olabilirsiniz hiç fark etmez sizlere en güncel ve en güvenli instagram çekiliş sitesi ve sitelerini bularak detaylı bilgilerinden de bahsederek katılım hakkı kazanmanızı ve belki de kazanmanızı sağlayacağız.

İnstagram Çekilişlerine katılabilmek için yapmanız gereken tek şey günlük olarak yayınladığımız çekilişleri takip edip detaylı bilgilerini dikkatlice okuyup katılım sağlamaktır. Bunun haricinde instagramdan yapılan yüzlerce ve hatta binlerce çekiliş olduğu için her birini yayınlayamayabiliriz, bu gibi durumlarda yapmanız gerekenler ise;
• İnstagram profil hesabına sahip olmak.
• Arama kısmına çekiliş, kampanya ve fırsat gibi kelimeler yazıp aratmak.
• Bulduğunuz çekilişlerin detaylarını okumak.
• Güvenilir olmayanlara katılmamak.
• Ödülün ne olduğu belli değil ise ve profil sahibi güvenli görünmüyor ise yine katılmamak.
Bazı çekilişleri yayınlamama sebeplerimizden biri de elbette güvenli olduğunu düşünmemizden kaynaklanabilir. İnstagram’da popüler olmak isteyenler, markasını tanıtmak isteyenler, yeni işe başlamak isteyenler ve daha birçok amaçla profil sahibi olanlar çekiliş yapıp takipçi kasmak için birçok şeyi deniyorlar. Bu nedenle her çekilişe katılmamalı ve güvenli olduğundan emin olmalısınız.

İnstagram çekiliş koşulları

Çekilişler dünyası içinde Her çekilişin elbet bir koşulu vardır. Sosyal medya hesaplarında yapılan kampanyaların amaçları çoğunlukla takipçi kasmak ya da potansiyel müşterilere ulaşmaktır. Bu amaçla çekiliş yapan hatta düzenli olarak kampanya yapan instagram çekiliş sitesi var. Koşullar genel olarak aynı olduğun için nasıl katılacağınız hakkında bilgi vermek amaçlı olarak yazmak istedik. Siz katılacağınız yarışmanın detaylarına ve koşullarına uyarak katılmayı unutmayın!

• İnstagram çekilişlerinde genellikle o hesabı takip etmeniz istenir.
• Arkadaşlarınızı etiketlemeniz gerekebilir.
• Hesaptaki içerikleri beğenmeniz istenebilir.
• Bir soru sorulur ve cevap vermeniz istenebilir.
Bunlar bizim genel olarak gördüğümüz çekilişe katılma koşulları oluyor. Bu nedenle katılımın ne kadar da kolay olduğunu fark etmişsinizdir.

İnstagram çekiliş nasıl yapılır?

Çekiliş yapma iznini veren T.C. Yasalarına göre MP (Milli piyango idaresi) olmakla beraber, küçük bir hediye dağıtmak istiyorsanız, bu kurumdan izin almak oldukça külfiyeti yüksek olabilir. Noter huzurunda yapılan bu çekilişler küçük çapta çekiliş yapan kişiler için yükümlülük getirebilir.

Küçük çapta bir çekiliş yapmak istiyor ve yasal olarak çokta zorluk olmayacağını düşünüyorsanız; Eğer sosyal medya hesabınızı popüler bir hesaba dönüştürmek ya da markanızı tanıtmak amacıyla takipçi kasmak için çekiliş düzenlemek istiyorsanız sizlere birkaç konuda ipucu vererek yardımcı olmak isteriz. Madde madde vereceğimiz önerilere uyduğunuz takdirde hem çok kişi çekilişinize katılacak hem de takipçiniz olmak isteyeceklerdir.

İnstagram Çekiliş Etkileşimi Nasıl artar

  1. Çekiliş süresini çok uzun tutmayın!

İnstagram çekilişi yapmak için yarışmanızın ne kadar uzun süreceğini net olarak belirtmelisiniz. Aksi takdirde katılım çok az belki de hiç olmayacaktır. Güven kazanmak için belirli bir tarih olması şart. Belirteceğiniz tarih de çok uzak olmamalı. Çok kişi katılım sağlasın diye aylar sonrasına çekiliş yapmak genellikle sıkıcı ve zor bulunuyor, haberiniz olsun!

  1. Koşullar açık ve net olmalı!

Çekiliş için şartlar sunmanız gerek ve bu şartlar da çok zorlayıcı olmamalı. Her yaşta insan katılabilmesi için kolay şeyler seçin. Örneğin; profili takip edin, arkadaşlarınızı etiketleyin ve görselleri beğenin demek yeterli.  Hem beğeni sayınız hem takipçi sayınız hem de sizi gören kişi sayısı artacaktır. Bu nedenle Keşfet’e bile düşebilirsiniz.

  1. Adaletli bir çekiliş için iyi bir strateji yapmalısınız!

Yarışmalara katılanların en önem verdiği konulardan biri adaletin sağlanmasıdır. Bu nedenle en çok arkadaşını etiketleyen ya da en çok beğeni alan demek yerine çekiliş yapmak daha adaletli olacaktır. Belirli bir arkadaş sayısı belirtip o kadar arkadaş ekleyen çekiliş hakkı kazanacak demek en akıllıcası. Örneğin; 3 arkadaşını etiketleyip profili takip edenler … bu gibi koşullar sunan çekilişlere genel olarak daha fazla kişi katılıyor. En çok beğeni yapan diyerek ya da daha fazla kişi etiketleyen daha fazla hak kazanır diyerek takipçilerinizi sinirlendirmek istemesiniz.

  1. Herkes katılabilsin diye yarışma şartlarını kolay yapmaya çalışın!

Daha öncede belirttiğimiz gibi çekiliş için kolay koşullar sunup daha fazla kişinin katılmasını sağlayabilirsiniz. Daha fazla yarar elde etmek için sunulan zor koşullar genellikle hüsrana uğratıyor, haberiniz olsun.

  1. Etiketlemenin önemini öğrenin!

İnstagram’ın kalbi olan etiketleme yöntemini çok iyi bir şekilde öğrenmek gerek. Çekiliş yapmak için etiket kullanmamak büyük bir hata olacaktır. Çekilişinizi duyurmak için #çekiliş #ödül #kampanya #yarışma gibi etiketler kazanabilirsiniz.

  1. Büyük hesaplarla etkileşim kurun!

Dilerseniz büyük hesaplara hediye göndererek ya da belirli bir bütçe vererek çekilişinizi daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. Büyük kazançlar için küçük bütçeler gerekebilir. Bu nedenle iyi bir strateji yapmak şart!

  1. Ödülü büyük tutarak çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Çekilişe katılım amacı elbette ödülü kazanmak içindir ve bu nedenle ödül tablet, telefon, araba kazandıran çekiliş  ya da mutfak eşyaları vs. olursa katılım daha fazla olacaktır.


Genişlet

İnstagram Çekilişleri S.S.S.

İnstagram büyük sosyal medya hesaplarından biri olduğu için çok fazla çekiliş yapılıyor bunun için de yarışma koşulları belirlemek, bir ödül seçmek ve adaletli olmak gerekiyor. Genel koşullar profili takip et, yorum yap, görselleri beğen gibi kolay istekler oluyor.
instagram çekilişleri elbette daha fazla çekilişe katılmak ve koşulları harfiyen yerine getirmekle oluyor.
İnstagram çekilişleri koşulları yerine getiren kişilere çıkıyor yani o kişiler arasında yapılan çekiliş sonucunda elbet bir ya da daha fazla kişi kazanıyor.
İnstagram çekilişleri genel olarak gerçek ve sahte olduğunu düşündüğünüz çekilişlere katılmamanızı tavsiye ederiz.