Gittigidiyor indirim kuponu

Şurdaki Tüm Yazılar: Gittigidiyor indirim kuponu 2021

Gittigidiyor indirim kuponu arayanlar için, güncel ve geçerli %100 ücretsiz kupon kodları ve indirim kampanyaları kampanyakolik’de.  Aşağıdaki Kategoriden Türkiye’nin En büyük Pazar yerleri ve Alışveriş partallarından biri olan GG ( GİttiGidiyor) indirim kodu ve fırsat niteliğindeki alışveriş imkanlarını paylaşıyoruz.

GittiGidiyor Kupon kodu

 
Gittigidiyor büyük bir online alışveriş platformu olduğu için potansiyel müşteri sayısı da başka yere bakmaya gerek duymayıp sadık olan müşteri sayısı da olukça yüksek. Bunun nedenleri arasında destek hattına sahip olması, kolay iade işlemi yapılması, düzenli olarak kampanyalar sunması, kazananlar kulübü üyesi olanlara büyük ayrıcalıklar vermesi ve daha birçok fırsat sunması yer alıyor. Alışveriş yaptığınızda bir daha ki alışverişte kullanmanız amacıyla da indirim kuponu veriyor. Bu nedenle de gittigidiyor alışverişi tamamlamadan önce indirim kuponu aramak gerekebiliyor.
 
Forumlarda yazılan gittigidiyor indirim kuponu olan var mı yazıları elbette daha fazla indirim sağlayıp daha az ödemek için. Elinde kupon olup kullanmayacak olan kişiler de bazen ücretli bazen de ücretsiz olarak verebiliyorlar. Bazen de 150 tl harcayın %10 indirim kazanın gibi kampanyalar da yapabiliyor.
 
Önemli olan gittigidiyor kampanyalarını takip edip indirim kodu kazanmak için koşulları yerine getirmek. Kredi kartlarına özel olarak yapılan kampanyalara göz atmadan ödeme yapmamanızı tavsiye ederiz. Kazananlar kulübü üyesi olup daha fazla kazanmak isteyenler de koşulları yerine getirmelidir. Bunlar;
 
• Bir yıl içerisinde beş ayrı sepette 1000 tl ve üzeri alışveriş yapmak
• Ardından üyeliğimi başlat butonuna tıklamak
Kazanacaklarınız ise;
• İndirime ek fırsatlar
• Ekstra para iadesi
• Kampanyalarda öncelik hakkı verilmesi
• Sürpriz kazananlar kulübü kampanyaları
• Yıldız fırsatları (diğerlerinden daima daha az ödeyerek ürün satın alabilmek)
Eğer kazananlar kulübü üyesi değilseniz de hiç önemli değil alışveriş yaptıysanız zaten hediye çeki ya da indirim kuponu kazanırsınız ve ürün teslim edildiğinde hesabınıza yansır. Belirtilen tarihlere kadar da kullanmanız gereklidir yoksa indirim kuponu hakkınız sona erebilir.
 

Gittigidiyor indirim kuponu kodu 2021

 
Yapılan alışveriş sonrası indirim kuponlarınızı önce hesabım ardından indirim kuponlarım butonuna tıklayarak görebilirsiniz. İndirim kuponu kodunu kopyaladıktan sonra indirim kodu yazan yere girmelisiniz tabi öncelikle;
 
• Giriş yapıp ürünleri sepete atmalısınız.
• Ödeme yapmadan önce indirim kodu yazan yere kupon kodunu yapıştırmalısınız.
• İndirim sağlandığından emin olmalısınız.
Bazen kategorilere özel olarak hediye çekleri ya da indirim kuponu verebiliyor bu mağaza bu nedenle de gittigidiyor indirim kuponu kodu sahip olanlar koşulları ve detayları dikkatlice okumalılar. Yıldızlar geçidi fırsatlarında daha fazla kampanya yapıldığı için gittigidiyor uygulamasını indirip mobil uygulama üzerinden alışveriş yapıp daha da kazançlı çıkabilirsiniz. Gittigidiyor’un sunduğu hizmetlerin birkaçı;
 
• Yıldızlar geçidi
• indirim kuponu
• Karşılaştırma yapabilmek
• Satıcıları değerlendirebilmek (böylelikle en iyi hizmeti veren satıcılara ulaşıp daha güvenli alışveriş yapabilmek)
• Satış imkanı sunması
• Çok fazla kategori yer aldığı için her kesimin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi
• Kredi kartlarına özel puanlar, taksitler ve kampanyalar sunması.
• Satıcılar ile mesajlaşabilme özelliği (ürün hakkında soru sorabiliyor ve kargo, satın alma süreci için de detaylı bilgi alabiliyoruz)
Süpermarket alışveriş özelliği olması
 
Gittigidiyor’dan beyaz eşya, küçük ev aletleri kitap, giyim, petshop, oyuncak ve daha birçok ihtiyaç için alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleri ve satıcıları karşılaştırıp daha güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerin kategorize edilmiş olması aradığımız daha kolay bir şekilde bulmamızı destekler. Kampanyalara yazan yere tıklayarak hangi fırsatlardan yararlanabileceğimize göz atabiliriz. Kampanyakolik Üzerinden Kampanyalar, Çekilişler, indirim kuponları ve Aktüel ürünler gibi bir çok konuda firsat haberlerini kolaylıkla takip edebilir, hiç bir ücret vermeden indirimlerden yararlanabilirsiniz.


Genişlet
GittiGidiyor indirim kuponu sahip olanlar öncelikle ürün seçimi yapmalı ve sepete atmalı ardından sepete git diyerek ödeme yapmadan önce belirtilen yere indirim kodunu girmeli ya da seçmelidir. Ödeme yaptıktan sonra indirim kuponu kullanamazsınız.
GittiGidiyor indirim kuponu sahip olmak isteyenler alışveriş yapabilir, mobil uygulamasını indirebilir ve kampanyalarına katılabilirler.
GittiGidiyor indirim kuponu kazanmak için koşulları yerine getirmeniz gerekir ve bazen de sürpriz olarak firma tarafından kupon sahibi olabilirsiniz. Kampanyalar yazan yere tıklayıp belirtilen koşulları gerçekleştirmek hiç de zor değil.
GittiGidiyor kuponu GittiGidiyor’dan alışveriş yapılarak alınabilir. Genellikle yapılan alışverişler sonrası ürün teslim edildiğinde hesabınıza yansıyan indirim kuponları belirtilen tarihler içerisinde kullanmanız gerekir.