AVM Çekiliş Kampanyaları

Şurdaki Tüm Yazılar: AVM Çekiliş

AVM çekilişleri kampanya seven ve çekilişleri kaçırmayan sevgili okurlarımızın sabırsızlıkla beklediği kampanyalar arasından yer alıyor. Bunun nedenler ise; verilecek olan ödüllerin sayı olarak fazla olması, ödüllerin maddi olarak büyük değerlere sahip olmaları ve AVM alışverişlerini genel olarak sevdiğimiz için bunu kazanca dönüştürme arzusu.

AVM Çekilişlerine katılım yapmanın en büyük amacı elbette kazanma istediğidir ve kazanılacak hediyelerin değer olarak büyük olması da daha fazla kişinin katılacak olması anlamına gelir.

AVM Çekilişleri

Bazı kişiler çok fazla katılım yapılan çekilişlere nasıl olsa bana çıkmaz diyerek katılmayabiliyor oysaki şans ne zaman yüzümüze gelecek belli olmaz ve çekilişlere katılmak çok kolay olduğu için şansı denemek gerekir.

Şanslarını bir de AVM çekilişleri ile denemek isteyen sevgili takipçilerimizin en çok sorduğu ve merak ettiği konulardan biri de çevresindeki AVM’de çekiliş yapılıp yapılmadığıdır. En yakınınızda dahi olsalar bazen uğrayamadığınız ve bizlerin çok önceden kampanyalardan haberdar olup paylaşmamız nedeniyle AVM’ne gitmeye gerek kalmadan kampanyakolik.com’u her gün ziyaret ederek ve ilgili kategorilere göz atarak AVM çekilişleri için her soruyu cevaplayabilirsiniz.

AVM çekilişleri gerçek mi?

Her zaman güven konusunda tedbirli olan sevgili okurlarımız AVM çekilişleri gerçek mi diye bilmek istediğinde onlara yanıtlamak istiyoruz. Elbette gerçekler! Büyük firmaların birleşimi ile yapıldıkları için ödüller de büyük oluyor ve bu nedenle işin içine hile girdiğini düşene biliyorsunuz ve bu konuda söylemek isteriz ki genellikle noter huzurunda çekiliş düzenliyorlar. Çevrenizde AVM çekilişleri ile büyük ödül kazanmış biri yoksa da böyle düşünmeniz gayet normal. Bizler çevre olarak yapılan çekilişler sonucu ev ve araba gibi büyük kazanımlar sahibi olan kişileri tanıdığımız için sizlere net bir şekilde güvenmeniz konusunda destek verebiliriz. AVM’in bilindik olması ve bu AVM’ne daha önce gitmiş olmanız güven derecenizi arttırabilir. Özellikle yılbaşı gibi özel zamanlarda yapılan kampanyaları kaçırmamak için koşullara uymalısınız ve AVM çekiliş koşulları genellikle;

• AVM’in kartına üye olmanızı ve kart sahibi olmanız istenecektir.
• Genellikle belirli ücretler ile mağazalardan alışveriş yapmanız ve bu fişleri danışmalara bildirmeniz istenir.
• Bizim genel olarak bildiğimiz koşullar bu yönde oluyor sizin yapmanız gereken ise katılacağınız çekilişin detaylarını dikkatlice okuyup uymaktır.

AVM çekiliş ödülleri neler?

Çekilişe katılmak için en cazip gelen şey elbette ödüller oluyor ve bu ödülleri genel olarak tanıtmak isteriz ve ödüllerin değişebileceğini unutmamanızı tavsiye ederiz. Bizler sadece en çok verilen ödülleri listelemek istedik;

  Araba
  • Tablet
  • Telefon
  • Hediye çekleri
  • Mutfak eşyaları
  • Bilgisayar
  • Beyaz eşyalar

Ve daha birçok ürün hediye olarak verilebiliyor. AVM çekilişleri İstanbul ya da AVM çekilişleri Araba olarak arama yaparak bulunduğunuz ildeki AVM’ in de düzenlenen güncel ve eski çekilişlere göz atabilirsiniz.


Genişlet
Alışveriş merkezlerindeki firmalar bir araya gelip kendi ceplerinden belirli bütçeler ayırır ve markalarını tanıtmak, daha fazla satış yapmak gibi nedenlerle kampanya başlatırlar bu kampanyalardan biri çekiliştir. Belirli bir ücret söylenir ve o ücrette alışveriş merkezi içerisinden alışveriş yaptığınızda bir çekiliş hakkına sahip olursunuz.
Avm çekilişleri gerçektir ve genellikle her yıl ve Müşteri memnuniyeti arayan AVM'İ düzenli bir çekiliş düzenler.
Avm çekilişleri ödül veriyor ve hatta bu ödüller büyük oluyor, araba, bilgisayar ve telefon gibi albenisi yüksek hediyeler için herkes şansını denemek isteyebiliyor.
AVM çekilişleri genellikle MPİ’den izin alarak ve noter huzurunda çekiliş yapıyorlar yani yasallar. Bu kurallara uymayan kişi yada firmalar suç işlemiş olur.