A101 Aktüel Kataloğu

Şurdaki Tüm Yazılar: A101 Aktüel

A101 Aktüel çılgınlığı devam ediyor.. Perşembe günlerinin vazgeçilmez olan A101 şubelerine uğramak A101 aktüel ürünlerin gelmesinden kaynaklıdır. Özellikle bayanların hobisi haline gelen a101 bim aktüel ürünler kataloğu takipleri için bizi ziyaret edebilirsiniz. Önceden yayınlanan a101 aktüel katalog ile ne alacağınıza karar verip beklenen gün gelmeden para birikimi saplayabilir ve uygun fiyatlı olmaları nedeniyle keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Yıllardır düzenli olarak ve değişmeyen bir uygulama ile yayınlanan a101 kampanya katalogları daha çok uzun yıllar devam edeceğine benziyor bu nedenle bizler de sizler için upuzun yıllar aktüel ürünler kataloglarını yayınlayacağız. A101 aktüel ürün kataloğundakileri tercih etmemizin yüzlerce nedeni var ve biz bu nedenlerin birkaçını yazmak istedik.

A101 Katolog ürünleri

 
• Her hafta farklı ürünler yer alması nedeniyle her kesime hitap edebilmesi
• Getirilecek ürünler konusunda net olmaları
• Ürünlerin uygun fiyatlı olmaları
• Her evin yakınında bir şubesi olması nedeniyle herkesin yararlanabilmesi.

Yüzlerce neden yazabiliriz ve şimdilik birkaçıyla yetinmek istedik eminiz ki şu an sizler de kendi tercih nedenlerinizi sıralıyorsunuzdur. Neden ya da amaç ne olursa olsun A101 aktüel ürünleri satın alarak birçok ihtiyacımızı uygun fiyatlarla karşıladığımız kesin.

A101 Aktüel Ürünler

On üç yıl içerisinde on bin ve daha fazla şubeye sahip olabilen A101 yaptığı ve sunduğu hizmetler nedeniyle daha da büyüyecektir. Bu hizmetlerden biri de A101 aktüel ürünlerdir. Haftanın yıldızları ve hafta sonu kataloğu olarak ayrıyeten sunduğu hizmetlerle de şubelerin yalnızca Perşembe günleri değil diğer günlerde de ziyaret edilmesini sağlıyor. A101 aktüel kataloğundaki ürünler hakkında bilginiz yoksa biraz anlatmak isteriz. Öncelikle sık sık getirilen ürünlerden bahsedelim;

• Neredeyse her hafta katalogda yer alan teknolojik ürünler

Televizyon; her hafta a101 kataloglarında çok özellikli televizyonlar yer alıyor ve her hafta yok satıyorlar. Kaliteli ve güvenilir markaların ürettiği full hd, smart led tv özellikli televizyonlar çok uygun fiyatlarla satılıyor ve büyüklükleri farklı olduğu için herkes ihtiyacı olduğu büyüklükteki televizyona sahip olabiliyor.

Bilgisayar, oyun bilgisayarı, tablet ve dizüstü bilgisayar bekleyenleri çok fazla bekletmeden düzenli olarak satışa sunan a101 aktüel ürünler kataloğunda neredeyse her hafta bir bilgisayar çeşidi sunuyor.

Telefon fiyatları yükseldiği için uygun fiyatlı ve kaliteli telefon almak isteyen müşterilerine düzenli olarak ve çok uygun fiyatlarla çeşitli markaların telefonlarını neredeyse her Perşembe şubelerine getiriyor.

Beyaz Eşya ihtiyacı olan a101 takipçileri buzdolabı, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve fırın gibi ürünleri hem kaliteli hem de çok cazip fiyatlarla elde etmek için a101 aktüel kataloglarını takip ediyorlar. Özellikle kurban bayramı yaklaştığında takip edilen derin dondurucular çok hızlı bir şekilde satılıyor ve evlenmek üzere olan binlerce çift beyaz eşya ihtiyacını bu şekilde karşılıyor.

Küçük mutfak aletleri kategorisi için fantom, arzum, singer ve kiwi gibi markaların ürettiği ürünleri her hafta a101 kataloglarında bulmak mümkün. Blender, çay makinesi, dikiş makinesi, tost makinesi, kahve makinesi, mutfak robotu ve ekmek yapma makinesi gibi, ihtiyacınız olan her türlü küçük mutfak ve ev aletlerini bulabilirsiniz.

Süpürge bir evin olmazsa olmazı olduğu için bozulduğunda yaşanan dramdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Bu gibi anlarda da en uygun fiyatlı süpürgeyi nerede bulacağınızı bildiğiniz için yaptığınız ilk şeyin a101 aktüel 2021 kataloglarını takip etmek olduğunu çok iyi biliyoruz. Sunulan ürünlerin çekim gücü, motor hacmi ve daha birçok özelliğini detaylı olarak verdikleri için de karşılaştırma yapabiliyoruz.

A101 Kampanyalı ürünlerde neler var?

 • Elektrikli el aletleri ve hırdavat ürünlerine ihtiyaç duyduğunuz A101 şubelerine uğrayabilirsiniz. Tornavida, ağaç kesme motoru, tırpan, fayans kesme makinesi gibi bahçenizde ya da evinizde herhangi bir tamir işlemi gerektiğinde kullanacağınız birçok aleti çok cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Dekoratif ürünler bayanların en sevdiği ürünler olduğu için her katalog da bir tane bulunuyor. Saat, fotoğraf çerçevesi ve şamdan gibi ürünler çeşitli şekillerde belirtilen gün geldiğinde reyonlarda yerlerini alıyorlar.
 • Oyuncak çocukların favori ürünleri olduğu için a101 onları da unutmayıp her hafta farklı çeşitlerde bu kategoride ürünler getiriyor. Uygun fiyatlı olmaları her yaşa hitap edebilmeleri nedeniyle hem ebeveynler hem de çocuklar mutlu oluyor.
 • Mevsimlik ürünler en hızlı şekilde tükenen ürünler arasında yer alıyorlar. Bunun nedeni yılda bir kez gelmelerinden kaynaklanıyor. Her mevsime özel getirilmeleri binlerce ailenin çok fazla ihtiyaç duyduğu malzemeleri evlerine yakın şubelerinden kolay bir şekilde satın almalarına destek veriyor. Örneğin; ilkbahar mevsiminde getirilen bahçe ürünleri (saksı, hortum, tohum, tırpan), boya malzemeleri (fırça, boya, kağıt bant vs..) ve daha birçok ürün ile birçok ailenin temizlik yapıp evlerinin bahar havasını kucaklamasını sağlıyorlar.
 • Tencere tava setleri mutfaklarda olmazsa olmaz olan ürünlerdir ve zamanla eskiyebilir ya da ocakta unutulan nefis bir yemeğin hüzünlü bir şekilde yanmasıyla duyulan ihtiyaca yönelik olarak yenisini almak istediğinizde aktüel ürün kataloglarına göz atmak akıllıca olacaktır.
 • Cam mutfak eşyaları sunum söz konusu olduğunda ya da çayı her daim ince belli bardakta içmeyi sevenler için önemli bir konudur. Getirilen ürünlerin kaliteli, şık ve görsel olarak farklı olmaları nedeniyle bayanlar bazen abartılı şekilde alışveriş yapabiliyorlar.
 • A101 Aktüel Bu Hafta Gelecek Ürünler

   

  Her hafta düzenli olarak ürün yayınlandığı ve katalog basıldığı için A101 aktüel bu hafta ne gelecek diye bakmadan edemiyoruz. Bazen kapımızın altına atılan broşürleri ile bazen de sosyal medya hesaplarından ya da kendi web sitesinden bu hafta hangi ürünlerin geleceğini öğrenebiliyoruz. Takipçilerimiz Bim aktüel ürünlerini ve marketlerin indirimlerini takip etmeyi çok seviyor. Gereksinim duyduğumuz ürünlerin en kaliteli ve en uygun fiyatlı olarak evimize yakın bir mağazaya gelmesi dışında bazen de hiç ihtiyaç duymadığımız halde çok hoşumuza gittiği için başka ürünleri de satın alabiliyoruz. Tabi bunu yapabilmemizin büyük bir nedeni önceden hangi ürün geleceğini görebilmek ve detaylarını en iyi şekilde sunulduğu için karşılaştırma yapabildiğimiz içindir.

   

  A101 Aktüel Katalog Kampanyakolik.dom’da

   

  A101 aktüel katalogların her hafta düzenli olarak yayımlandığını belirtmiştik ve önemli bir konu var ki o da ilk yayınlayan olmak ve detaylarını en güzel ve etkili şekilde sunabilmektir. Relax bir alışveriş yapmak için düzenli olarak bizi takip edip a101 kampanya ve a101 aktüel 2021 ürünler kataloglarına daha yayınlandığı ilk saatlerde görebilirsiniz. Diğer kampanya ve aktüel ürünler için de düzenli olarak paylaşım yapmakta ve kazançlı alışveriş yapmanız için detaylara çok önem vermekteyiz.

   

  A101 Haftanın Yıldızları ile Bütçeden tasarruf etmek çok kolay

   

  Belirli tarihleri bildirip düzenli olarak yapılan indirimli ve fırsat ürünleri ile mutfak giderlerinden kâr etmek oldukça kolay. Bunun içinde a101 haftanın yıldızları kataloglarını takip altına almalısınız. Buzdolabında tükenen salçayı gördükten sonra haftanın yıldızları kataloğuna bakıp sürekli kullandığınız markanın ürünü olan salçanın indirime girdiğini görebilirsiniz. Dip boyanız geldiğinde devamlı olarak kullandığınız saç boyasını ilk defa bu kadar uygun fiyata görüp belki de üç dört adet alıp stoklayabilirsiniz.

   

  A101 Hafta Sonu İndirimi

   

  Televizyon ekranlarında A101’De bu hafta sonu diye başlayan cümleler daima ilgimizi çekmiştir. Meyve ve sebze reyonlarında uygulanan indirimler özellikle bayanların gözlerinde yıldızlar olmayı başarmışken güvenli ve kaliteli markaların sunduğu gıda, ev tekstili, dekor eşyaları ve elektrikli ev aletleri ürünlerinin indirime girmesi hafta sonlarını sabırsızlıkla beklememize neden oluyor. Zaten uygun fiyatlı olarak getirilen ürünlerin bir kez daha indirime girdiğini duymak bizleri mutlu etmeye yetiyor. Sunduğu kampanyalar ve fırsat ürünleri ile çok az öde diyerek neyi kastettiklerini çok net bir şekilde belirtiyorlar aslında. Ne zaman bir a101 şubesini ziyaret etsek bir ürün almaya gidip onlarca ürün ile evlerimize dönüyoruz. Bunun nedeni de her ziyaretimizde farklı bir ihtiyacımıza yönelik ürün getirilmesi ya da indirim yapılmasından kaynaklanıyor.


  Genişlet

  A101 Aktüel Katalog SSS

  A101 aktüel ürünleri Perşembe günleri şube reyonlarında yerlerini alıyorlar ve bunun dışında çok al az öde, hafta sonu indirimleri de ayrı olarak düzenleniyor. Her hafta Perşembe günü A101 şubelerine uğramadan önce gelecek olan ürünlere bakmak için bizi ziyaret edebilirsiniz.
  A101 aktüel ürünler bir hafta öncesinde bazen iki hafta öncesinde yayımlanabiliyor. A101 aktüel kataloglarını en önce görmek için yapmanız gereken tek şey bizi ziyaret etmektir.
  A101 katalog ürünleri çok fazla ve bu nedenle tek tek yazmak mümkün değil. Her kesime ve her yaşa hitap etmeleri nedeniyle her hafta binlerce kişi ihtiyaçlarını uygun bir fiyata giderebiliyor. Elektronik, giyim, mutfak, cam, porselen, banyo, bahçe, araba bakımı ve daha birçok kategoride eşya geliyor.
  A101 açılış saati sabah 10 akşam sekizde yani 10.00-20.00 araları açık oluyor bu hafta içi için geçerli olan saatler. Pazar günleri de saat 17.00 da kapatıyor.