Yemeksepeti sipariş iptali için en hızlı ve kolay çözümler

8 Mayıs 2022
yemeksepeti sipraş iptali
4268
Views

Yemeksepeti sipariş iptali için acele ettiğinizi ve sipariş yola çıkmadan iptal etme işleminin gerçekleşmesi gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle en kısa yoldan sizleri çözüme ulaştırmak için üç farklı şekilde yapabileceğiniz iptal yöntemlerini sizler için aşağıda belirttik.

 Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet veren yemek sepeti birçok firmaya da destek sağlıyor. Firmalar kendilerini bu çatı altında kanıtlayabiliyor. Sıcak, doğru şekilde paketlenmiş ve leziz yemekleri sipariş ederken birçok kampanyadan yararlanan kullanıcılar da bu durumdan memnun kalıyor. Ancak bazen sipariş konusunda aksilikler çıkabiliyor ve bu nedenle siparişi iptal etmek isteyebiliyorlar. İşte yemek sepeti siparişi iptal etmek için yapılması gerekenler…

Yemeksepeti siparişi nasıl iptal edilir?

Size Yemeksepeti kolayca sipariş iptali ve para iadesini nasıl alacağınızın 3 farklı yöntemini belirteceğiz.

Arayarak yemeksepeti siparişi iptal etme

444 5 445 Yemek sepeti iletişim hattını dilediğiniz saatte arayarak siparişinizi iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Sipariş numaranızı, bilgilerinizi bir sayfada açık tutarak işleminizi daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü işlem sırasında sizden sipariş numarası istenecektir.

yemeksepeti siparşi nasıl iptal olur
yemek sepeti sipariş iptali olur mu

Yemeksepeti sayfasından canlı destek hattı ile iptal işlemi

Yemek sepeti sipariş iptali için en kısa ve kolay çözüm canlı destek hattını kullanmaktır. Mobil ya da pc üzerinden açık olan yemek sepeti sayfasının canlı destek hattı butonuna tıklayarak müşteri destek hattına hızlı bir şekilde bağlanırsınız.

E mail göndererek yemeksepeti siparişi iptal etmek

info@yemeksepeti.com adresine sipariş numaranızı ve iptal istediğinizi belirterek iptal işleminizi gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Mailinizi iptal süresince açık tutmanızı tavsiye ederiz.

Yemeksepeti siparişi iptali sonrasında para iadesi

Yemeksepetinde siparişlerin iptali kolayca gerçekleşmektedir. Ancak kullanıcıların aklında kalan diğer soru ise çekilen paranın ne zaman ve nasıl iade edileceğidir. Yemek sepetinde kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme gibi pek çok şekilde ödeme işlemi bulunmaktadır. Kapıda ödeme için para iadesi alamazsınız. Çünkü sipariş için bir bedel ödemeden siparişi iptal etmiş olursunuz. kredi Kartı ile yapılan yemek sepeti sipariş iptali için işlem süreci şöyle ilerler…

  • Öncelikle siparişinizi belirttiğimiz yöntemler ile iptal edersiniz ve sipariş iptali size bildirilir. Bunu yemek sepeti üyelik sayfanızdan görüntüleyebilirsiniz.
  • Ödediğiniz ücret iptal sonrasında hemen size ödenir. Ancak bankanızın ücreti size iade etmesi 1 ila 3 gün arasında gerçekleşebilir. Prosedüre bağlı olarak süreç değişebilir. Bankanız ya da yemeksepeti danışma hatlarına bağlanarak ücret iadesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Para iadesi gerçekleştiğinde size bildirimi yapılır. Bunun için bildirilere izin vermiş olmanız gerekir.

Yemeksepeti sipariş iptali için takibi

Yemeksepeti sipariş iptali için siparişin takibi de önemlidir. Çünkü sipariş yola çıkmadan iptalini gerçekleştirmek herkesin istediği şeydir. Siparişinizin takibi için canlı destek butonuna tıklayabilir ve yemek sepeti sayfasından yazışarak bilgi alabilirsiniz. Müşteri destek hattını arayarak da sipariş ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yemeksepeti birçok neden ile siparişi iptal eder. Ürünün olmayışı, kampanya bitmesi ve bazen de sistemsel arızalar bu iptallere neden olabilmektedir.

İçerik Kategorisi
Kampanya Blog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir