Turkcell Bedava Bip internet Kazanma (Kullan kazan) 2022

31 Ekim 2021
Turkcell bip bedava internet nasıl kazınılır
4627
Views

Turkcell aboneleri Kullan kazan kampanyası ile BİP İnternet Kazanmaya devam ediyor. Bip Yıldızları ile Turkcell bedava internet kazanmak çok kolay..

Son dönemlerde uygulamalar üzerinden bedava internet kazanmak çok kolay! O kadar çok kampanya düzenleniyor ki kendinize uyan bir hatta daha fazla kampanya bulabilirsiniz. Örneğin; Mesajlaştıkça kazanacağınız bir kampanyaya katılmak ister misiniz? Bip uygulaması kullananlar hediye internet hakkı kazanıyorlar.

Bipten internet Kazanma için yapmanız gerekenler çok kolay! Bip bir Turkcell uygulamasıdır ve bu uygulamayı kullanıp size verilen görevleri tamamladığınızda günlük 1 GB hediyesine sahip olabilirsiniz. Bip kampanyasından her hafta 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Yakınlarımızla ve arkadaşlarımızla sohbet etmeyi çok severiz hem sohbet edip hem de kazanmak daha keyifli olur tabii.

Bip Nedir?

Bip Turkcell tarafından oluşturulmuş bir uygulamadır. Bip ve whatsapp birbirine çok benzer. Whatsapp ile yaptıklarınızı bip uygulaması ile de yapabilirsiniz. Bip ile bir çok özelliği ücretsiz kullanabileceğiniz gibi Turkcell bu uygulamayı kullanacak olan kişilere bip internet kazanma imkanı tanıyor.

Bip Whatsapp’ın kullanıcı sözleşmesinde yapmış olduğu değişiklik ile oldukça popüler hale gelmiştir. yerli ve milli duygularımızın ön planda tuttuğumuz için de bizde BİP Kullanımının yaygınlaşmasından yanayız. Bip internet kazanma fırsatı vererek kullanıcılarını biraz daha uygulamaya alıştırarak kullanım oranını artırma peşinde. Şimdi bakalım şöyle BİP ile neler yapabiliyoruz?

 • Fotoğraf, video paylaşmak.
 • Görüntülü konuşmak
 • Yazışmak.
 • Whatsapptan çok daha iyi olan bir yanı web’den bip uygulamasını açtığınızda telefonunuz kapalı da olsa konuşma ve görüşme yapabilirsiniz. Telefonunuzun şarjı az ya da bitti diye bir ikaz vermesi endişe duymanızı sağlamaz.
 • Tek tuşa basarak 10 kişiye konumunuzu bildirebilirsiniz.
 • Numaranızı belli etmeden birçok kişi ile görüşme yapabilirsiniz.

Anlık mesajlaşma için oluşturulan bip uygulamasını birçok kurumun kullandığını biliyor muydunuz?

Bip Ücretli mi?

Bip Turkcellin piyasaya sürdüğü bir sosyal medya uygulamasıdır. Kullanımı ve bir çok özelliği tamamen ücretsizdir. Sadece Türkcell aboneleri değil, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri de kolaylıkla ücretsiz olarak indirebilir. (bip Bedava internet hakkını sadece Turkcelle aboneleri kullanabilir.) Kısaca dünyaca bilinen whatsapp uygulamasının benzeri ve o uygulama ile ne yapıyorsanız aynısını yapabilirsiniz..

Bip internet Kazanma 

Bip hediye internet kazanabilmek için verilen görevler;

100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj atmanızı gerektiğini bildiren görevler alırsınız ve bu görevleri hafta dolmadan bitirir yani tamamlarsanız günlük 1 GB internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Eğer verilen görevleri yerine getirirseniz haftanın hediyesini al butonuna tıklayarak bedava 1 GB internet hakkınızın hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bipten nasıl internet kazanılır

 • Bip bedava internet Kampanyası 31 aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bip haftanın yıldızları kampanyası pazartesi günü başlar ve Pazar günü sona erer.
 • Bip yıldızı olarak seçilen kullanıcılara özel bilgilendirme mesajı atılır.
 • Bip uygulamasını kullanarak bir kişiden diğer kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi (iletişim hakkında numara vs) paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir.
 • Bip internet Kazanma kampanyasından faydalananlar Diğer bip uygulaması kampanyalarından faydalananlar bu kampanyadan da faydalanabilirler.
 • Kampanyadan kazanılan hediye başka bir kimseye devredilemez.
 • BiP Yıldızları 25-26 Şubat 2020 tarihleri arasında bir kereye mahsus Sürpriz Hediye kampanyasına dahil edilmiştir.  Kampanya tarihleri arasında bir arkadaşını davet edip BiP kanalını takip ederek, kazan yazanlar ,1 hafta boyunca kullanabilecekleri her yöne BiP’ten 500 dk. kazanacaklardır. 500dk hediyesi, müşteri  koşulları sağlayarak 1 arkadaşını davet ettikten sonra 48 saat içinde  tanımlanacaktır.
 • Bip internet kazanma kampanyası her ayın ikisinde başlar ve diğer ayın ikisinde biter.
Turkcel bip ile bedava internet

Bip bedava internet 

Kampanya 2017 yılında düzenlenmiştir ve hala günceldir yani kazanmaya devam etmek mümkün. Bip internet Kazanma kampanyası 2021 yılı olmasına rağmen hala devam etmektedir.

BİP KİM 1 GB İster kampanyası ile internet kazanmak isteyenler toplanın!

Bip internet Kazanmak isteyen kişiler yarışarak kazanıyor! Ödüllü bilgi yarışmaları herkes tarafından çok seviliyor ve bu nedenle birçok kişi bu tarz yarışmalara katılıp kazanmak için çaba gösteriyor. Kimi hiç katılma fırsatı bulamıyor kimi de katılsa da istediği amaca ulaşamayabiliyor. Bu kampanya ile kazanmak çok kolay olduğu için Turkcell hat sahibi olan herkesi davet ediyoruz! 15 adet soru var ve 5 aşamadan oluşuyor.

 • İsterseniz bir aşamada sonlandırma yapıp size sunulan ödülü alabilirsiniz ya da 15 sorunun hepsini doğru cevaplayıp sonucunda 1 GB internet hakkı kazanabilirsiniz..
 • Yapmanız gerekenler ise bip uygulaması indirmek ve kim 1 GB ister kanalını takip etmek
 • Bu kampanya 31 aralık 2021 tarihinde sona erecek!
 • Keşfet kanalını ve kim 1 GB ister kanalını takip etmek ücretsiz.
 • Eğer Yarışmadan elenirseniz veya bir ödül alırsanız, bir sonraki yarışmayı beklemeden tekrar oynamak isterseniz HEMEN yazarak, belirtilen ücreti ödemek koşuluyla, yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Bip Hediye İnternet

Bip internet kazanma serüveninde başarısız olup da Aşamalarda elenip tekrar başlamak isteyenler için ödeme bilgileri,

 1. Yarışmadan ödül aldıktan sonra bir sonraki ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isteyen kullanıcılar 1,50 TL ödeyerek hem 50 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya tekrar başlayabilir.
 2. Yarışmadan ilk aşamada elenen kullanıcılar 1,50 TL ödeyerek hem 50 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 3. Yarışmadan ikinci aşamada elenen kullanıcılar 2,50 TL ödeyerek hem 100 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 4. Yarışmadan üçüncü aşamada elenen kullanıcılar 3,50 TL ödeyerek hem 250 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 5. Yarışmadan dördüncü aşamada elenen kullanıcılar 4,50 TL ödeyerek hem 500 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 6. Yarışmadan beşinci aşamada elenen kullanıcılar 5,50 TL ödeyerek hem 1 GB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
 1. Kim1GB İster’den kazanılan aylık 10GB İnternet Paketi’ni iptal etmek için> IPTAL KIM10GB yazıp 2200’a
 2. Kim1GB İster’den kazanılan aylık 20GB İnternet Paketi’ni iptal etmek için> IPTAL KIM20GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
 3. Kullandığı faturalı hatta borcu olan ya da hattı kapama sürecine giren kullanıcılar ödülden faydalanamaz.

Bip tribün cepte ile hediye internet nasıl kazanılır?

Sizi arayan kişilere taraftar olduğunuz takımın marşını dinletmek ve Bip ile bedava internet hakkı kazanmak çok kolay. Haftalık ücreti 3 TL olan tribün cepte kampanyasından bedava internet kazanmak için hediye internet çarkını çevirmek yeterli olacaktır.

Turkcell Bip ücretsiz internet kampanyası

Turkcell’in whatsapp ve skyp gibi büyük iletişim araçlarına karşı vermiş olduğu bu mücadelede Turkcell Bip bedava internet paketleri vererek kullanıcılarını teşvik etmeye devam ediyor. Düzenli olarak güncel indirimli veya bedava internet kullanım seçenekleri sunarak bu anlamda memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Sizlerde Turkcell’in yeni hizmeti olan Bip uygulamasını kullanarak hem farklı seçenekleri değerlendirmiş olup hem de Turkcell kalitesinde ücretsiz internet kullanmanın keyfine varabilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan kampanyaların süresi uzatılabilir veya belirli kişiler ile sınırlı tutulabilir. Yayımlamış olduğumuz içerikler (Turkcell Bip bedava internet Kampanyası dahil) Tamamen haber niteliğinde olup kullanıp kullanmamak tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Turkcell kampanyalarda değişiklik yapabilir veya kaldırabilir bu sebeple kampanyalardan faydalanmadan evvel öncelikle kampanyanın süresini takip ediniz.

Bipten bedava internet kazanmak için uygulamayı indirmek bile yeterlidir. Ayrıca bedava internet için birçok kampanya mevcut. Örneğin , soruları yanıtlayarak 1GB internet hakkı kazanabilirsiniz.
Bip yıldızları kampanyasına katılmak için keşfet bölümünde Bip yıldızlarını takip etmek ve verilen görevleri yerine getirmek gerekir
Bip hediye avını takip edip soruları yanıtlamak yeterlidir. İsterseniz tek başına isterseniz 15 kişi olarak görüntülü aramalar ile her hafta bu yarışmaya katılabilirsiniz. Soruların hepsini doğru yanıtlarsanız 1GB internet hakkı kazanırsınız.

Bip uygulamasını play store ya da app store dan indirmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde uygulamaya dahil olup kazanmaya başlarsınız. Turkcell hat sahibi olmanız bu uygulama ile kazanmanız için şarttır. Kampanyalar Turkcell hat sahipleri için düzenlenmiştir. Bip internet Kazanmak isteyenler için bu makalede bilinen bir çok tekniği paylaştık, Dilerseniz site içi arama yaparak operatörünüze uygun bedava internet kazanabileceğiniz diğer kampanyaları da araştırabilirsiniz. Sitemizde güncel kampanya ve çekilişler ücretsiz olarak yayımlanmaktadır.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir