Aktüel Katolog Haberleri

Şurdaki Tüm Yazılar: Aktüel Ürünler

Aktüel katalog ürünleri; Yaklaşık olarak yirmi yıllık var oluşları ile her yıl kampanya düzenleyen marketler aktüel ürünler adlı bir düşünce ile yola çıkıp günümüze kadar milyonlarca kişinin evlerine kendi aracılıklarıyla indirimli ürünler girmesine sebep oldular. Bu güzel düşünce sahipleri ise a101 bim aktüel ürünler kataloğu düzenleyenler yani bim aktüel ürünler, a101 aktüel ürünler ve şok aktüel ürünler Şok, Bim ve A101 market sahipleri oluyor. Bu kişiler on binlerce şube açarak herkesin bu avantajlardan yararlanmasını sağlayıp birçok kişinin yuva kurarken hazırladığı çeyizlere destek bile oldular.

Aktüel Ürün ve Kataloglar

Aktüel ürünler birkaç marketler zincirinin belirli günlerde ve haftalık olarak sunduğu fırsat ürünlerinden oluşuyor ve fırsat ürünleri dememizin nedeni aynı ürünleri bu mağazalar dışında nerede ararsanız arayın ya da nereden alırsanız alın aynı fiyata bulamazsınız. Toptan olarak ya da kendileri anlaştıkları firmalarla üretim yapmalarını sağlayarak ürünleri daha ucuza tedarik ediyor ve bizlere de uygun fiyatlar ile satıyorlar.

 

Aktüel ürünlerin birçok iyi yanı var. Bunlar;

 

• İhtiyacımız olan ürüne uygun fiyata sahip olabiliyoruz.
• Her evin yakınında bir şubesi bulunması nedeniyle herkes daha uygun fiyata alışveriş yapabiliyor.
• Bazı marketler zinciri online olarak da alışveriş yapma imkanı sunuyor ve böylelikle uygun fiyatlı ürünleri evlerinden çıkamayanlar da alabiliyor.
• Mobilya, iletişim araçları, giyim, yiyecek ve daha birçok kategoride ürünler geldiği için her hafta milyonlarca kişi çok istediği eşyaya daha ucuz olarak ulaşabiliyor.
• Gelecek olan ürünleri önceden aktüel ürün katalogları yayınlayarak ya da sosyal medya hesaplarından duyurarak bildirmeleri.
• Mevsimlere göre giyim eşyası getirmesi
• Mutfak eşyalarını çok uygun fiyatlara sunması.

 

Maalesef aktüel ürünlerin birkaç olumsuz yanı var.

 

  • • Sınırlı sayıda aktüel ürün gelmesi.

 

  • • Aktüel ürünler günlerinde marketler önünde oluşan kuyruklar.

 

  • • Herkese belirli sayıda ürün vermedikleri için diğer kişiler istedikleri ürünü almak için başka bir haftayı beklemek zorunda kalıyor.

 

İyi yanları elbette çok daha fazla fakat biz aklımıza gelenleri belirtmek istedik. Mevsimine göre ihtiyaçların düşünülmesi neticesinde örneğin; bahar aylarında bahçe malzemeleri ve boya malzemeleri getirmeleri ile birçok kişi hem balkon ya da bahçelerini düzenliyor hem de evlerini boyayabiliyor. Getirilen malzemelerin kaliteli olması neticesinde bir evin birçok eşyasını bu marketlerden satın alıp düzenleyebilirsiniz.

Haftalar öncesinden hangi ürünlerin geleceğini öğrenip bütçe ayarlaması yaparak alışveriş yapabilmek ne harika değil mi? İnce olarak düşünülmüş o kadar hizmet var ki aslında hepsini bir anda hatırlayıp yazabilmek mümkün bile değil. Bir tatile çıktınız diyelim ve çok istediğiniz ürünler de tam tatildeyken market reyonlarına gelecek. Hiç üzülmüyor ve endişelenmeye gerek duymuyoruz bunun nedeni ise bulunduğumuz ilde de aynı marketlerin çok yakınımızda olmasından kaynaklanıyor. Nerede olursanız olun aktüel ürünlerin günlerinde bu marketleri ziyaret edip alışveriş yapabiliyorsunuz.

 

Aktüel Ürünler Kataloğu

 

Daha önceden belirttiğimiz gibi aktüel ürünler için katalog yani broşürler düzenleyerek dağım yaptılar ya da sosyal medyada paylaştılar ve bizlerde çok öncesinden hangi ürünlerin geleceğini öğrenip ihtiyacımız olup olmadığını karar verdikten sonra bütçemizde ayarlama yaparak katalogda belirtilen tarihte marketlere uğrayıp alışveriş yapabiliyoruz.

Katalogların güncel olmaları ve daima paylaşılmaları nedeniyle kimse mağdur olmuyor. Örneğin; bim aktüel ürünler için Cuma, a101 aktüel ürünler için Perşembe ve şok aktüel ürünler için de Çarşamba günleri bu marketlere uğrayacağımızı biliyoruz. Hatta hangi ürünler için orada olduğumuzu da biliyor ve asla mağdur olmuyoruz. Fiyatlarının haftalar öncesinde belli olması nedeniyle de sınırlı sayıda getirilen ürünler daha öğlen saatleri olmadan tükeniyorlar. Bu üç markette ayrı olarak bir de Salı, cumartesi ve hafta sonu gibi belirli periyodlar için de gıda, kozmetik, kâğıt ve daha birçok kategorideki ürünlere indirim yaparak haftada en az iki kez şubelerini ziyaret etmemizi sağlıyorlar.

Bu firmalara düzenlenen denetimin sıkı olması, firmalar ile anlaşıp kendi ürünlerini üretmelerini sağlamaları ve birden milyonlarca ürün almaları nedeniyle daha uygun fiyatlı olması gibi birçok nedenden dolayı alışverişlerimizi rahatlıkla ve güvenle yapıyoruz. Bebek sahibi olacak aileler bebek alışverişi için, kuaför sahibi bayanlar makyaj ürünleri ve elektrikli güzellik ürünleri için ve evlenecek kızlar da çeyizlerini hazırlamak için bu marketlerin aktüel ürünlerinden yararlanıyorlar. Bozuk, kırık ya da kötü çıkan ürünün anında iade edilebilmesi ne harika değil mi? Ürünleri elbette bakmadan ve denemeden almamalıyız fakat bazen acele ile yapılan alışverişlerde hatalı ürün problemi yaşayabiliyor ve bu gibi anlarda da asla endişe duymuyoruz çünkü fiş ile değişim ya da iade yapabiliyoruz.

Aktüel ürünler kataloğu kasiyerler tarafından düzenli olarak dağıtılıyor ve eğer siz bu avantajdan yararlanamıyorsanız sizler de sosyal medya hesaplarından ya da web sitelerinden ulaşabiliyorsunuz. Herkes alsın ve herkes mutlu olsun diye önümüze birçok fırsat sunuluyor. Hatta bazı fırsatlar öyle büyük oluyor ki yakınlarımıza hediye olarak satın alıp onları da mutlu edebiliyoruz.

 

İndirim kataloğu

 

Aktüel ürünler kataloğu dışında sunulan indirim kataloğu çoğu zaman gözlerimizin parlamasına neden oluyor. Bu parlaklığın nedeni de zaten uygun fiyatlar ile gelen ürünlerin bir kez daha fiyat indirimi yapılması ile çok ucuz olması. Market indirimleri birkaç şekilde olabiliyor. Bunlar;

   • • Düzenli olarak yapılan market indirimleri

 

   • • Belirli bir alışveriş sonrası indirimli olan ürünler ( 10 tl ve üzeri alışverişlerde bu ürün şu fiyata gibi…)

 

   • • Market reyonlarındaki ürünlerin sıra ile indirime girmesi

 

   • • Sevgililer günü ve kadınlar günü gibi özel günlerde ayrıcalık sağlanması ve müşterileri memnun etmek için yapılanlar.

 

   • • Eğer online alışveriş yapılacaksa verilen çekler ya da indirim kuponları ile yapılanlar.

 

   • Bazı indirimler için koşul sunulabiliyor. Örneğin; a101 market indirimleri için genellikle 10 tl ve üzeri alışveriş yaparsanız 25 tl ye aldığınız bir ürünü 10 tl ye alabilirsiniz diyebiliyorlar. Bazen de aktüel ürünlerin düzenli olarak gelmesi ve mağazada bir karmaşa yaşanmaması için üç hafta aynı mağazada kalan ürün indirime girip yarı fiyatın satışa sunuluyor.

 

Market kataloğu

 

Bazı zamanlarda market katalogları yeni şubeler açıldığı için farklı olabiliyor. Diyelim ki bim aktüel ürünler kataloğu ya da a101 aktüel ürünler kataloğuna bir göz attınız ve reklamlarda bulunan ya da web sitesinde bulunan katalog ile arasında bir fark sezdiniz. Bunun nedeni genellikle yeni şube açılımına özel olarak sundukları indirimler. Yani yeni bir şube açıldığında genellikle o şubenin açılışına özel olarak birçok indirimli ürün elbette sınırlı stok ile sunuluyor. Bazen de bazı il ve ilçelere özel olarak ürün getirebiliyor Bim. Bu nedenle il il aratan kişiler de var İstanbul Bim ya da Sakarya bim aktüel ürünler gibi.

Market kataloglarını yüzlerce hatta binlerce market kapsayabilir. Sadece büyük marketler zinciri sahipleri değil genel olarak market açan kişiler düzenli olarak ya da yaptıkları kampanyaları duyurmak amacıyla broşür bastırıp dağıtıyorlar. Sadece sizin yakınınızda var olan bir market ya da her yerde var olan bir marketin şubesi de olabilir.

Market katalogları takip eden kişiler bu işin eğlencesini çok iyi bilirler. Bir markette 50 tl olan ürün diğer markette 40 tl olunca elbette daha cazip geldiği için diğer markete uğrayıp oradan alıyoruz. Kampanya kolik gibi market kataloglarını düzenli olarak paylaşan siteler sayesinde bütçeden tasarruf edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey günlük olarak kampanyalardan ya da indirimli ürünlerden haberdar olmak için bizi takip etmektir. Bim şok a101 aktüel ürünler kataloğu için katalogları geldiği an itibari ile bulacağınız en iyi adres olarak bizleri ziyaret etmenizi isteriz.

 

Aktüel katalog

 

Sürekli olarak marketlerden bahsettik. Oysaki aktüel kataloglar sadece marketler tarafından düzenlenmiyor. Watsons, gratis ve kiehl’s gibi birçok kozmetik ve güzellik ürünleri satan mağazalar zincirleri gibi her avm de bulabileceğimiz firmalarda bu katalogları yayınlamaktadır. 1 alana 1 bedava ya da reyon reyon kampanya düzenleyerek birçok şekilde aktüel katalog düzenliyorlar.

Yiyecek, giyecek, kozmetik, mobilya ve aklınıza gelebilecek her kategori için açılan mağazalar ürünlerini daha hızlı tüketmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmek için aktüel katalog hazırlıyorlar. Bazen sahip olmayı çok istediğiniz koltuk takımında bazen de en sevdiğiniz dondurmada indirim bulup satın alabiliyorsunuz. Bu nedenle aktüel kataloglar hayatımızın içinde uzun yıllardır var ve daha uzun yıllar boyunca da var olacaklar.

Hanımların hobi haline getirdikleri aktüel katalog incelemeleri artık beyleri de ilgilendirir oldu. Marketlere gelen erkek giyim ürünleri, av malzemeleri, iletişim ürünleri ve daha birçok kategori için aktüel ürün günlerinde onları da uzun kuyruklar arasında görebiliyoruz. Alışveriş için hazırladığımız listedeki ürünler için çevremizdeki firmaların kataloglarından fiyat listelerine bakarak bütçeden tasarruf edebiliyoruz. Online alışverişin sunduğu faydalardan biri de mağazaya uğramadan önce web sitesine girerek ürünlerin fiyat ve kg incelemelerini yapabilmektir. Aradığınız ürünü daha uygun fiyata sunan başka bir mağaza bulup oradan almak her zaman keyif verici olmuştur. Kampanya kolik sayfalarını gezinirken ihtiyaç duyduğunuz birçok konu hakkında bilgi alabilir ve daha uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz. Web sitemizde sadece aktüel ürünler kataloğu değil internet kampanyaları, çekilişler, indirim katalogları ve daha birçok konuda bilgi bulabilirsiniz. Çekilişlere katılıp belki de en büyük hediyeyi kazanabilir ve aylardır beklediğiniz ürünü ilk gören siz olabilirsiniz.

 

Aktüel broşürler

 

Aktüel broşürler ile hangi tarihte hangi ürünü alacağınıza karar verirken bütçenizin de buna elverişli olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Önceden dağıtıldıkları ya da yayınlandıkları için sizleri daha rahat bir alışveriş ortamına hazırlarken bir yandan da keyifli günler geçirmenizi sağlıyorlar. Aktüel ürün broşürleri binlerce kişi için hobi haline geldi! Nerede olursanız olun bir katalog gördüğünüzde bakmak isterseniz bunun çekiciliğini her yerde bulmak zordur. Fakat bu aktüel broşürlerdeki ürünlerin sınırlı sayıda getirilmesi çoğu kişi tarafından üzücü. Evden erken saatte çıkamamaları ya da bir terslik nedeniyle o günü unutmaları ile çok istedikleri ya da ihtiyacı olan ürünleri kaçırmalarına yol açıyor. Bu nedenle market indirimlerinden yararlanabilmeniz ya da aktüel ürünler kataloğundan yararlanabilmeniz için sizlere birkaç ipucu vermek istiyoruz.

 

• Almak istediğiniz ürünü not olarak telefonunuza kaydedin.
• Hangi tarihte hangi ürünü ve hangi mağazadan alacağınızı da eklemeyi unutmayın.
• Bir gün öncesinden alarm kurun ve tam zamanında mağazanın kapısında olun.
• Alacağınız ürün iletişim ürünü ya da elektrikli bir alet ise kilitli cam dolaplara bakmayı unutmayın.
• Mağazaya girdiğiniz gibi aktüel ürünler yer alan reyonlara uğrayıp diğer alışverişlerinizi sonraya bırakın.
• Eğer ürünün mağazada kalmadığını söylüyorlarsa diğer mağazalarda var mı diye sormalarını rica edin. Bazı ürünler çok fazla şube olduğu için daha fazla kişinin girip çıktığı şubelerde daha çabuk tükenebiliyor bu nedenle de daha az kişinin uğradığı şubeleri not edip o mağazalara uğrayabilirsiniz.

A101 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

 

A101 ve Bim aktüel ürünler kataloğu binlerce farklı kategoride mağaza ve katalogları yanından en çok aranan ve bakılan kataloglar oldukları için bunun hakkında da birkaç satır yazmak istedik. Perşembe ve Cuma günlerinin vazgeçilmezleri halin eğelen Bim ve a101 şubelerine uğrama geleneği gün geçtikçe arttığı için rekabet her geçen gün daha da artıyor. Almak istediğiniz ürünü daha önceden beş ya da on kişi ararken şimdi ise mağaza kuyrukları daha uzun ve daha çok kişi arıyor.

 

A101 market artık online olarak da ürünleri satıyor ve bu sayede istediğiniz Perşembe günü ürünü birkaç tıklama ile satın alabiliyorsunuz. Belirli bir ücret alışverişine de kargoyu ücretsiz yapabiliyor. Bim ise henüz online bir avantaj sunmuyor ve başladığı yönde ilerliyor. Talepleri öyle çok ki zaten online olarak Bim aktüel ürünler kalır mı bilemiyoruz. Mevsimine uygun ürünler getirmesi ve herkese hitap etmesi nedeni ile küçük büyük herkes bim marketini tanıyor. 5 yaşındaki çocuk da 70 yaşındaki bir dede de alışveriş için nereye tercih edecekleri konusunda yeterli bilgiye sahip.

 

Hatta ve hatta okuma yazma öğrenen birçok a101 Bim aktüel ürünler kataloğunu inceleyip hangi ürünler geleceği hakkında bilgi edinebiliyor ve harçlıklarını bu yönde harcayarak istediklerini ürünleri almak için gün sayıyorlar!

 

Çocuklarımıza örnek olmak için birçok tavsiye verir ve saatlerce bir şeyler anlatabiliriz. Bunun sonucunda da yaptıklarımızın aynılarını yankıladıklarını fark ederiz. Onlar da bizler gibi daha avantajlı alışveriş yapmak için araştırır ve bütçemiz hakkında yorum yapabilirler. Bu çok normal ve güzel bir şeydir aslında. Bir çocuğun gerekli olan ve olmayan eşyalar konusunda ve tasarruf konusunda eğitmek için örnek olmalıyız bunun için de aktüel katalogları kullanabilirsiniz. Bu ürün bu markette bu fiyata diğerinde ise bu fiyata sence hangisini almalıyız? Hem güzel bir oyun hem de eğitici!

 

İnsanlar birçok kampanyayı ve aktüel ürünleri takip etse de en çok 1 alana 1 bedava ya da 3 al 2 öde gibi kampanyaları daha çok seviyorlar. Bir ürün almak için uğradıkları mağazadan 3 ürün ile çıkıyorlar. Bir kişi yerine üç kişi için yapılmış alışveriş anneleri daha çok sevindiriyor elbette. Bu kampanyalar da her mağazada olabiliyor. Ayakkabı, giyim, kozmetik, kitap, yiyecek ve daha yüzlerce kategori de yer alabilir. Kampanyalardan haberdar olmak ve dilediğinizde harcayabilmek için kampanya kolik web sitemizi takip edebilirsiniz. Dilerseniz aktüel ürünler için gelmesini istediğiniz ürünleri yorum kısmından yazabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz. Aradığınız ve bulamadığınız kampanya ya da kataloglar varsa bize yazmayı ve sayfalarımıza göz atmayı unutmayın!


Genişlet
Birçok firma aktüel ürünler sunduğu için her birinin hangi gün olduğunu hatırlamayabilirsiniz. Bazıları ayrı olarak hafta sonu indirimi sunabiliyor bazıları da aktüel ürünleri haftada iki kez yapabiliyor. Bu nedenle aktüel ürünler ne zaman diye araştırma yapmak gerekebiliyor.
Aktüel katalogda yok yok! Aktüel katalog düzenleyen firmalar hem her yaşa hem de her kesime hitap ettikleri için içlerinde elektronik eşyalar, mutfak ürünleri, oyuncak, piknik ve bahçe malzemeleri ve daha yazamayacağımız kadar çok ürün çeşidi getiriyorlar. Yapmanız gereken tek şey bizi ziyaret edip bu haftaki katalog da neler olduğuna bakmak.
Aktüel katalog gerçekten çok ucuz hatta çok ve çok ucuz bu nedenle şubelerin açıldığı gibi oluşan müşteri kuyruklarının nedenini herkes çok iyi biliyor.
Aktüel ürün satın almadan önce markasına, fiyatına, özelliklerine, modeline ve gramajına bakmanız karşılaştırma yapabilmeniz ve ürünü kullananların yaptığı yorumlara bakmanız sizin için daha yararlı olacaktır.
Kaliteli olmaları, garantiye sahip olmaları ve uygun fiyatlı olmaları aktüel ürünlerin iyi yanlarıdır.
Market kataloğunu gittiğiniz market şubelerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğer katalog bitmişse de bize uğrayıp güncel kataloglara bakabilirsiniz.