Kampanyakolik İletişim

Kampanyakolik.com ile ilgili paylaşmak istediğiniz bir bilgi telif, reklam bildirimi veya öneri konuları gibi konular ile ilgili iletişe geçmek isterseniz aşağıdaki iletişim kutusu üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Mailiniz bize ulaşır ulaşmaz en kısa sürede size geri dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Kampanyakolik hakkında bilgi almak için Hakkımızda sayfasına, Gizlilik koşulları ve site kullanım koşulları için Gizlilik koşulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

bilgi ve iletişim için bilgi@kampanyakolik.com adresine mail atınız.

Kampanyakolik.com sitesi İndirim fırsatları, Kampanyalar, çekilişler, Aktuel kataloglar gibi Konuları kullanıcılarına markaların haber niteliği taşıyan kaynaklarından aldığı bilgiler ile daha akıcı ve okuyucu kitlesi için detaylandırarak sunumunu yapar.

Firmaların yapmış olduğu kampanya veya çekilişlerde değişiklik yapması veya farklı şekilde lanse etmesinden sitemiz sorumlu değildir. Nihai bilgiyi ilgili firma veya kuruluş vermektedir. Bu sitede yapılan bilgilendirmeler kesinlik arz etmeyebilir. Kullanıcılar siteyi kullanılırken bu durumu göze alarak hareket etmekle yükümlüdür.

Sunulmuş olan tüm broşür, kapak fotoğrafı vb. konular haber niteliği taşımaktadır. Markaların kamuya açık olarak sunmuş olduğu fiyatlar ve görseller paylaşılarak yapılmaktadır.  Sitemiz “uyar kaldır” Prensibi ile işlemektedir. Firmanızın veya markanızın telif hakları vb. durumlara karşı korunmasını istediğiniz bir durum söz konusu ise bilgi@kampanyakolik.com adresine mail atmanız veya İLETİŞİM Sayfasına giderek irtibat kurmanız önemle rica olunur. 48 saat içinde yasalara ve teliflere aykırı bulunan içerikler kaldırılacağından hiç şüpheniz olmasın.

Bu sitede yer alan indirimler ve kampanyalar ilgili firmaların yapmış olduğu tüm kampanyaları kapsamayabilir. Bu nedenle takip ettiğiniz firmanın daha fazla indirimi veya çekilişi olduğunu düşündüğünüzde firmanın kendi kampanya bildirim kaynaklarını da takip etmeniz fırsatları değerlendirmeniz açısından sizin için daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Sitemiz yasalara, markalara ve kullanıcılarının haklarına saygı gösteren kurumsal alt yapısı oluşmuş bir oluşum içindedir. Bu suret ile marka veya kişilerin haklarına aykırı davranış gösterdiğini düşündüğünüz herhangi bir içeriği tarafımıza İletişim sayfası üzerinden bildirmeniz halinde içeriği kaldırıp taraflara ilgili bilgiyi vermekle kendimizi yükümlü hissetmekteyiz.

Web sitemiz içeriğini geliştirmek, daha fazla kişilere ulaşmak, reklam verenlere bilgi sunmak vb çeşitli özel amaçlara hizmet etmesi için bir takım çerezler kullanabilmektedir. Ayrıca bu bilgileri iş ortaklarımız ile paylaşabilmekteyiz Ayrıntılı bilgi

Sitemizde yer alan tüm bilgiler T.C. Yasalarına aykırı olmayacak şekilde düzenlenmektedir. Yazarlar içerikleri düzenlerken kanuna veya ahlaka aykırı şekilde düzenlemeden imtina ile hazırlamaktadır. Yine de siteyi kullanan kişiler ile bir ihtilaf haline girilmesi durumunda Görevli mahkeme İSTANBUL – Anadolu Mahkemeleridir. Siteyi kullanan herkes bu durumu kabul etmiş sayılır. Önemli bilgilendirme: Kampanyakolik hiçbir yazarları veya çalışanları hiçbir zaman kullanıcılarının T.C. Kimlik numaralarını, Banka şifrelerini veya buna benzer bilgilerini almak için sizi aramaz. Sizden herhangi bir şey için para talebinde bulunmaz. Sizi bu yönde arayan kişileri ciddiye almayanız