Eti Gofret Çekiliş | Çıtır Hediyeler 2021

12 Eylül 2021
eti çıtır gofret çekiliş
10763
Views

Eti Gofret Çekiliş kampanyası ile İphone 12 cep telefonu, samsung Smart tv, scooter, ipad ve Robot süpürge gibi birbirinden farklı çekiliş ödülleri ile toplamda 50 kişi hediye kazanacaktır.

Eti 2021 yılına özel yeni bir çekiliş düzenledi. Çekiliş sonucunda ödül olarak verilecek hediyeleri görenleri şaşkına çevirecek bir kampanya sizleri bekliyor. Kampanyadan yararlanmak ve Eti gofret çıtır hediyeler çekilişine katılmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz detaylara göz atmalısınız.

Eti gofret çıtır hediyeler çekiliş sonucu, katılım şartları ve verilecek ödüllerin listesi için bu sayfaya göz atmanız yeterli.

Eti Gofret Çekiliş

 1. Eti çekilişi 1 Eylül 2021 tarihinde başladı ve 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek.
 2. Kampanyaya katılmak ve çekiliş hakkı kazanmak için bir adet promosyonlu Eti Sütlü Çikolatalı Gofret 37gr almalısınız. Kampanyaya katılım için ürünün çekilişe özel üretilmiş olması gerekli. Aksi takdirde içerisinde şifre çıkmayacaktır.
 3. Promosyonlu üründen çıkan şifreyi ad, soyad, il, adres, telefon numarası gibi bilgilerini doldurmaları gerekir. Bunun için çıtır hediyeler sitesine girmelisiniz.
 4. Her şifre bir çekiliş hakkı demektir.
 5. Çekilişler art arda 18 Ocak 2022 tarihinde yapılacaktır.
 6. Eti 2021 çıtır hediyeler çekiliş sonuçları 22 Ocak 2021 tarihinde Takvim gazetesi ve kampanya kolik sayfasında duyurulacak.

Eti çıtır hediyeler çekilişi sonucunda verilecek ödüller

Eti Gofret Çekiliş kampanyasında verdiği hediyeler ile kendinden söz ettirecek gibi gözüküyor. Smart TV, İphone 12 Cep telefonu ve scooter gibi hediyeleri onlarca kişiye dağıtılacaktır. Eti Gofret çekiliş kampanyasından toplamda 50 kişi hediye ürün kazanacaktır.

 • 10 adet Samsung Q55” Q70T QLED 4K UHD Smart TV
 • 10 adet Apple Iphone 12 64 Gb
 • 10 adet Xiaomi Mi Pro 2 Scooter
 • 10 adet Apple Ipad 32GB
 • 10 adet Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas

Eti Gofret Çekiliş kampanyasına Nasıl katılabilirim?

Kampanya Geçerli tarihler arasında Türkiye genelindeki satış alanlarından; promosyonlu Eti Çikolatalı Gofret ürünü satın alıp. Eti Gofret paketinin içerisinde yer alan şifreyi www.citirhediyeler.com internet sitesinde ki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra. ad-soyad, doğum tarihi, adres, e-posta ve GSM no bilgileri ile giren tüm kullanıcılar çekilişe katılım gerçekleşmiş olur. Çekilişe katılım ambalaj okunabilir olarak saklanmak zorundadır. Ödül kazanımı halinde ambalaj teslim edilmek zorundadır. Katılımlarda şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olan kişilere çekiliş hakkı verilmez. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğunda olacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Her çekiliş için katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler; 05.02.2022 tarihine kadar, yedek talihliler 20.02.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Her çekiliş için ikramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Paket üzerinde yer alan ödül görseli farklılık gösterebilir. Kullanıcı web sitesinde dilediği ödülü seçerek kampanyaya katılım sağlayabilir. Her çekiliş için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ilgili ajans çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Eti çıtır gofretleri afiyetle yer iken bir yandan çekilişe katılıp mükemmel ödüllerden birini kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Bunun içi yapmanız gerekenler bir adet kampanyaya uygun Eti gofret almak ve içinden çıkan şifreyi istenilen bilgiler ile birlikte çıtır hediyeler web sitesine girmektir.

Tüm yorumlar

 • Kazanırık

  Salih 5 Şubat 2023 12:58 Yanıtla
 • Ben kazandik aldim satim :CYKEJYFA 4K smart TV çok güzel tutktelekom int gerçekten altım

  Ümit erdem 6 Nisan 2022 21:18 Yanıtla
 • Uuuuuuu

  Ali devec 3 Şubat 2022 18:08 Yanıtla
 • Biz kazanacaz

  Muhbet 9 Ocak 2022 11:55 Yanıtla
 • Ben kazncam

  Yusuf 5 Ocak 2022 11:31 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir