Vialand AVM Scooter Çekilişi ile Yeni Yılınızı Renklendirin!

1 Mart 2024
3874
Views

Vialand AVM Scooter Çekilişi ile yeni yılınızı renklendirmek ister misiniz? Vialand AVM’de yapacağınız alışverişlerle çekilişe katılabilir ve 20 kişiden biri olarak Volly e-Scooter kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Çekilişe katılmak için son gün 17 Aralık 2023. Çekiliş detayları haberimizde.

Vialand AVM Scooter Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Vialand AVM Scooter Çekilişine katılmak için yapmanız gerekenler şunlar:

  • İstanbul’da bulunan Vialand AVM içindeki mağazalardan 1 Kasım 2023 – 17 Aralık 2023 tarihleri arasında tek seferde 2.000 TL ve katları tutarında alışveriş yapın.
  • Alışveriş fişinizi veya faturanızı saklayın.
  • Alışveriş fişinizin veya faturanızın fotoğrafını “Vialand Cebinde” uygulamasına yükleyin.
  • Uygulamaya ad, soyad, adres, e-posta ve telefon numaranızı girin.
  • Her 2.000 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanın.

Vialand AVM Scooter Çekilişinde Ne Kazanabilirim?

Vialand AVM Scooter Çekilişi ile 20 kişi Volly Personel e-Scooter (12.000 TL) kazanacak. Çekilişte verilecek hediyelerin piyasa değeri ve vergisi aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

HediyeAdetPiyasa DeğeriVergi
Volly Personel e-Scooter2012.000 TL0 TL

Vialand AVM Scooter Çekilişi Ne Zaman Yapılacak ve Sonuçlar Nereden Öğrenebilirim?

Vialand AVM Scooter Çekilişi 26 Aralık 2023 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Çekiliş sonucu kazananlar 29 Aralık 2023 tarihinde kampanyakolik.com sitesinde ilan edilecek. Ayrıca Çekiliş düzenleyen firma kazananlara telefon veya e-posta yoluyla da bilgi verilecek.

Vialand AVM Scooter Çekilişi ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Vialand AVM Scooter Çekilişine kaç defa katılabilirim?

Vialand AVM Scooter Çekilişine alışveriş tutarınıza bağlı olarak sınırsız sayıda katılabilirsiniz. Her 2.000 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Vialand AVM Scooter Çekilişine hangi mağazalardan alışveriş yaparak katılabilirim?

Vialand AVM Scooter Çekilişine Vialand AVM içindeki tüm mağazalardan alışveriş yaparak katılabilirsiniz. Ancak banka, ATM, otopark, döviz bürosu gibi işlemler çekilişe dahil değildir.

Vialand AVM Scooter Çekilişinde kazandığım hediyeyi başkasına devredebilir miyim?

Vialand AVM Scooter Çekilişinde kazandığınız hediyeyi başkasına devredebilirsiniz. Ancak bunun için ikramiye kazanan asıl talihlinin 13 Ocak 2024 tarihine kadar, yedek talihlinin 28 Ocak 2024 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/e-arşiv fatura ve bilgisayar çıktıları ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir.

Vialand AVM Scooter Çekilişi ile ilgili daha fazla bilgi için Vialand AVM sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyakolik.com olarak sizlere bol şans dileriz.

İçerik Kategorisi
Çekilişler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir