En kolay Turkcell internet kazanma yöntemleri 2021

20 Haziran 2021
Turkcell internet Kazanma
4838
Views

Güncel Turkcell internet kazanmak ve bedava 1GB – 3GB -5GB İnternet paketlerinin keyfini sürmek istiyorsanız. Salla kazan ve bir çok kampanyanın detayı burda.

Teknoloji her yanımızı sardı ve her yerde internet ihtiyacımız doğabiliyor. Yüksek ücretlerle satın aldığımız paketle 5G internetleri bile yetmeyebiliyor bazen. İş hayatının sürekli internet gerektirmesi evde okulun internetten yapılması ve daha birçok neden için internet ihtiyacımızı karşılamak için başka seçenekler arıyor ya da başka tarifelere bakıyoruz. Bu yazımızda sizlere en kolay şekilde Turkcell internet kazanma seçeneklerini sunacağız. Turkcell bedava internet kazanma 2021 Yılında da güncel olarak devam ediyor. Yapmanız gerekenler tarifelerin sunduğu bedava internet haklarını araştırmak ve size sunulan kampanyaları takip etmek. Bazı kampanyalar öyle cazip geliyor ki sürekli katılmak isteyenler olabiliyor. İşte size bu denli teşvik edici ve kolay internet kazanma hakkı veren kampanyaları sunmak istedik. Keyifli okumalar dileriz.

TuRKCELL Bedava internet kazanma 2021

Turkcell bedava internet kazanma için pepsi 1 lt kapak altındaki ve coca cola açma halkasındaki kodları kullanabilirsiniz. Sofralardan eksik olmayan gazlı içecekleri siz de seviyorsanız sitemizdeki pepsi bedava internet ya da coca cola bedava internet adlı makalelerimize göz atıp internet kazanabilirsiniz.

Bizler süresi geçmiş ya da bitmiş kampanya ve tarifeleri sunmayı ya da yazmayı sevmiyor ve sizleri yormak istemiyoruz bu nedenle sadece 2021 yılında güncel olan kampanyaları paylaşacağız. Geçmişte var olup biten yarışmaları sitemizde bulamazsınız. Zamanla elbet 2022 yılı olacak ya da bazı kampanyalar 2021 yılında sona erecektir. Bu nedenle eğer süresi bitmiş bir kampanya hakkında yazımızı görürseniz bize yorum kısmından bildirebilirsiniz.

turkcell bedava internet nasıl kazanılır

2021 yılında güncel olan Turkcell kampanyaları;

Challenge TV kampanyası

Gençturkcell hat sahipleri challenge tv meydan okuma videolarına karşılık video çekip yükleyerek büyük ödüllere sahip olabilirler. Bunun için 26 yaş altı olmanız ve gençturkcell hattına sahip olmanız gerekiyor. Ödüller en çok izlenme ve en çok beğeni alan challenge videosu sahiplerine verilecek.

Otomatik ödeme talimatı ile 5 GB hediye internet kampanyası

Faturalı Turkcell hattınızın ödemelerini otomatik olarak kredi ya da banka kartınızla ödeyerek 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya 1 haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya hakkında detaylı bilgi;

 • Turkcell internet kazanma Kampanyasından otomatik ödeme talimatının verilmesiyle birlikte yararlanılabilir. Faydayı talimatın verildiği gün  bir ay içinde dilediği zaman  Dijital Operatör Hediye Havuzundan alabilir.
 • Paket bitiminde veya  kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
 • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
 • Geçmiş dönem otomatik ödeme talimatı kampnayalarından faydalanan müşterilerimiz bu kampnayadan yararlanamaz.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Eba 3 GB hediye internet kampanyası

Turkcell eğitime destek amaçlı 3 GB internet hediye ediyor öğrencilere. Daha fazla Turkcell internet kazanma istiyorsanız Turkcell BİP kanalına üye olmalısınız. Kampanya hakkında detaylı bilgi;

 • EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır.

13.03.2020 tarihi itibarıyla internet faydası ikiye katlanarak 6 GB olarak tanımlanacaktır.

 • Turkcell internet kazanma Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.
 • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.
 • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş bant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Paket hakları ve fayda başkasına devredilemez.
 • EBA 3 GB hediye internet kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bizce ile kupon biriktir interneti kap kampanyası

Turkcell internet kazanma kampanyaları içinde bizce kampanyası oldukça dikkat çekiyor. Bizce kampanyası ile internet kazanma için Turkcell mobil uygulamasını indirin ve Bizce kupon biriktir sayfasını günlük ziyaret edip size verilen kuponları biriktirin 5 kupon 2 GB internet hakkı veriyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi;

 1. Bizce mobil uygulamasından bölümünden kupon biriktir kampanya sayfasına girerek günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını alabilirler.
 2. Her gün kullanıcılar tarafından alınabilecek olan toplam kupon sayısı Turkcell tarafından belirlenir.
 3. Kullanıcı günlük sadece 1 adet kupon alabilir.
 4. Dönemsel olarak Uygulama içerisinden Turkcell’in yaptığı ek kampanyalarla aboneler ek kuponlar kazanabilir.
 5. Kampanya kapsamında belirlenmiş baremlere ulaşan kullanıcılar isterlerse hak ettikleri faydayı kazanabilirler ya da bir sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirler. Örneğin 15 kupon toplayan kullanıcı isterse günlük 2 GB internet kazanabilir ya da isterse 15 kupon daha toplayarak 3 günlük 3 GB faydasını alabilir.
 6. Belirlenen baremlerde kupon toplayan kullanıcılar uygulama içerisinden fayda yanında bulunan yükle butonuna tıklayarak faydalarını alabilirler.
 7. Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeli bireysel/kurumsal ses hattı sahibi Turkcell’li müşterileri faydalanabilir.
 8. Her bir faydadan ayda sadece 1 kez faydalanabilir.
 9. Hediye bitiminde tekrar yenilenmez.
 10. Turkcell internet kazanma kampanyasında Kullanıcılar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından hediye interneti kullanmaya başlayabileceklerdir.
İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir