Eba Bedava internet nasıl kullanılır? 2021

29 Mayıs 2021
Eba bedava internet 2021
3892
Views

Milli Eğitim Bakanlığı’na ait EBA eğitim portalı için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Eba bedava internet hakları (her ay ücretsiz 3-8GB) Faturalı ve faturasız hatlar için nasıl kullanılacağını detayları ile öğreneceğiniz içeriğimizdesiniz.

Eba gov tr üzerinden derslere katılmak ve ödev yapmak için size sunula bedava internet haklarını nasıl kullanacağınızı ve hangi operatörün daha fazla internet hakkı verdiği konularında makale hazırladık. Eba bedava internet vodafone için ayrı, eba bedava internet Türkcell için ayrı ve eba ücretsiz internet Türk Telekom içi ayrı GB hakkına sahipsiniz. Yani Her operatör müşterilerine daha az ya da daha çok GB hakkı verebiliyor.

Okulların yüz yüze eğitimden tamamen sanal ortama geçiş yapılıp artık okullarda eğitim görülmediği için evde internet kullanmayan öğrenci anne ve babalarının kafası çok karıştı. Hangi hat daha çok veriyor ya da hangi cihazdan daha iyi eğitim işlenir gibi sorularla meşguller. Bizlerde onlara biraz olsun destek olmak amacıyla operatörlerin eba için sunduğu öğrencilere bedava internet haklarından bahsedeceğiz.

eba bedava internet vodafone
eba bedava internet Turkcell

Öğrencilere Ücretsiz İnternet

Öncelikle eba internet kullanmak için hangi operatöre sahip olursanız olun yapmanız gereken şey Google ya da app store den sahip olduğunuz hattın uygulamasını indirip giriş yapmak ve kaç GB hakka sahip olduğunuzu öğrenmektir. Bunu öğrendiğinizde eba.gov.tr üzerinden ders ya da video gibi öğrenim amaçlı kullanımlarınız bedava internet haklarınızdan düşecektir. üç büyük GSM operatörünün sunduğu eba bedava internet kullanım hakları hakkında bilgiler. Keyifli okumalar dileriz.

Eba bedava internet Vodafone

Eba bedava internet hakkı Vodafone için şu an 6 GB. İlk olarak verdiği 3 GB ek olarak 3 GB daha ekledi ve 6 GB yükseltti. Yani Vodafone hat sahipleri çocukları eba gov tr üzerinden ders yapacağı zaman aylık 6 GB bedava hakkından yararlanacak ardından ücret ödeyecekler. Eğer bütçenize uyan bir tarife ya da pakete sahipseniz önce eba ardından paketinizdeki GB ‘lar harcanacaktır.

Kaç GB hakkınızın kaldığını öğrenmek için vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Hatta düzenlenen kampanyalara göz atmakta fayda var diye sizi uyarmak isteriz.

Eba Bedava internet Turkcell

Türkcell de Vodafone gibi önce 3 ardından bir 3 GB daha verip 6 GB eba bedava internet hakkı sundu müşterilerine. Az olduğunu düşünüyorsanız bizce de az. Sonuçta okul için verilecek bir hizmet ve bunu bedava olarak sunmaları da hem onların hem de bizim yararımıza olacaktır. Eğitim ve sağlık adına harcama yapmak bazen bütçeyi zorlayabiliyor.

Eba Bedava internet Turk Telekom

Turk Telekom cömertlik edip 8 GB bedava eba hakkı sunarak müşterilerini sevindirdi. Hatta bazı hat sahipleri sırf fazla internet hakkı veriyor diye Türk telekoma geçiş yaptı. Bazı anne ve babalar ise internet hakkı biten hatları değiş tokuş yapıp aylık eba gov tr masrafından kurtuldular.

Evde birden fazla telefon varsa her birindeki ücretsiz internet hakkını kullanabilirsiniz. Virüs nedeniyle zor geçen ders yılları umarız ki sorunsuz bir şekilde tamamlanır ve öğrencilerimizin hayatı başarılarla dolar.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir