Turkcell Bedava İnternet 2021

28 Mart 2021
Turkcell bedava internet kampanyaları
5186
Views

Turkcell hat sahipleri güncel olan kampanyaları takip ederek ya da tarife ve paketlerin içerik detaylarına dikkat ederek bedava internet, sms ya da konuşma hakkı kazanabiliyorlar. Her operatör müşterileri ile aralarındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek ve rakip firmalardan öne geçmek için düzenli olarak kampanya yapıyor. Bazı kampanyalar var ki hem çok kazandırıyor hem de kazanırken eğlendiriyor. Sizlere en cazip en teşvik edici kampanyaları araştırıp bilgi vermek istedik. Turkcell bedava internet kazanmak için makaleyi dikkatlice okumak yeterli olacaktır.

Turkcell bedava internet veren kampanyaların sayısı oldukça fazla ve bu demek oluyor ki herkes bu kampanyalardan faydalanabilir ve birkaç kampanyadan yararlanabilirler. Turkcell hediye interneti kampanyalarından yararlanabilmek için;

 • Kampanyanın detaylarını dikkatlice okumalısınız.
 • Yapmanız gerekenler varsa (yani koşulları )yerine getirmelisiniz.
 • Kampanyanın geçerlilik tarihine dikkat etmelisiniz.
 • Hangi tarifelerin, paketlerin vs.. kampanyadan yararlanabileceği hakkında mutlaka detay sunulmuştur ve bu detayı asla atlamamalısınız.
 • Bizi günlük ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Salla kazan ile bedava internet nasıl kazanılır?

Salla kazan uygulaması çok uzun zamandır var ve öyle çok sevildi ki son tarihi hep uzatıldı. Daha da uzayabilir. 2021 yılı ve hala aktif olan salla kazan kampanyasından tüm Turkcell hat sahipleri ayrım yapılmaksızın ücretsiz internet kazanabiliyor. Bu kampanyadan yapmanız gerekenler;

 • Turkcell hat sahibi olmak.
 • Turkcell uygulamasını Google ya da app store’dan indirmek ve giriş yapmak. Şifrenizi unutmamaya özen göstermelisiniz.
 • Salla kazan yazan yere tıklayıp telefonu hafifçe sallamak yeterli olacaktır. Kimi günlük 1 GB kimi aylık 25 GB kazanabiliyor. Kime ne çıkacağı belli değil ama faturalı hat sahiplerinin daha fazla avantajlı olduğunu düşünüyoruz.
Turkcell ücretsiz internet

Gençturkcell Çatlat kampanyası ile hediye internet

26 yaş altı gençturkcell hat sahibi olan gençler tabii ki çok fazla hediye kazanıyor ve kazanmaya devam edecekler. Çatlat kampanyası için gençturkcell hattına sahip olmak, GNC uygulamasını indirmek ve çatlat yazan yere tıklayıp yumurtayı çatlatmak yeterli olacaktır. Haftada iki kez Turkcell internet kazanma için günleri seçmelisiniz. Günleri bir kez seçme hakkınız olduğu için seçim yaparken dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar

Operatör sahipleri müşterilerine daha hızlı ve kolay hizmet sunabilmek adına uygulamalar üretiyor ve bu uygulamalar üzerinden de bedava internet kazanabileceğiniz kampanyalar yapıyorlar. Küçük büyük herkesin bir akıllı cep telefonu sahip olması nedeniyle de uygulama indirme ve kullanma sayısı büyük oluyor. Şubelere uğramadan kendi şifreniz ve bilgilerinizle uygulamalara girip ödeme yapabiliyor sevdiklerinize Turkcell hediye internet gönderme gibi özel hizmetlerden kolay bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Daha önce yapılan kampanyalarda mesaj gönderme arama, şubelere uğrama ve web sitesini ziyaret etme gibi gereksinimler duyarken şimdi konforumuzdan ödün vermeden işlemlerimizi yapabiliyoruz. Gelelim Turkcell bedava internet veren uygulamalara belki de şuan telefonunuzda yüklü olan bir uygulama ile GB ve MB kazanmak için yapmanız gereken tek şey kampanyaların detaylarını okumaktır.

Aslında yukarıda belirtmiş olduğumuz Salla kazan ve Çatlat kampanyaları Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alıyorlar ve bu konuya birkaç kampanya daha eklemek isteriz. Turkcell 2021 yılında yeni kampanyalar düzenledi ve düzenlemeye de devam edecek.

Goller cepte uygulaması ile 500 MB internet hakkı nasıl kazanılır?

Bu uygulama ücretlidir ve aylık 5.90 TL ücreti vardır. Her taraftar takımı için özel olarak yapılmış olan  uygulamayı indirmelidir. Bu uygulamalar Goller cepte 1903 Beşiktaş takımını tutan taraftarlar için yapılmıştır.

 • Goller cepte 1907 Fenerbahçe takımını tutanlar için özel olarak yapılmıştır.
 • Goller cepte 1967 Trabzonspor içindir.
 • Goller cepte 1905 ‘dir. Galatasaray takımını tutan taraftarlar için üretilmiştir. Yapmanız gereken ise hangi takımı tutuyorsanız o takıma özel olarak yapılan uygulamayı Google ya da app store’dan indirmek.  Tuttuğunuz takım her gol attığında 100 MB kazanacağınızı biliyor musunuz? Her uygulama indiren de 500 MB internet hakkına sahip olursunuz.

Bastı kaptı kampanyası

Gençturkcell hat sahipleri GNC uygulamasını indirip şifre ve kullanıcı adını girdikten sonra bastı kaptı yazan yere tıklayarak hediyeler kazanabilir. Kampanya her pazartesi günü GNC uygulamasında yer almaktadır ve diğer salla kazan, çatlat yumurtanı gibi kampanyalardan da aynı anda hediyeler kazanabilirsiniz.

Gnç challenge tv ile video çekip hediyeler kazanabilirsin

Video çekip yükleyerek hediyeler kazanmak isteyen çılgın gençler için harika bir kampanya! 1 ocak 2023 tarihinde sona erecek olan bu kampanyaya katılmak için yapmanız ve sahip olmanız gerekenler

 1. gençturkcell hattına sahip olmak.
 2. GNÇ uygulamasını indirmek ve giriş yapmak
 3. Challenge TV’ye girmek. Dilersen sadece paylaşılan videoları izleyebilir ya da beğenebilirsin. Dilersen de kullanıcı sözleşmesi ve istenilen bilgileri doldurmak ve meydan okunan challengelar yapmak. Bu challenge kampanyasında hazırlanan videolar en çok izlenme ve beğeni sırasına göre büyük ödüller kazanacaklar. İstersen kendi challenge’nı kendin üretebilirsin.

Paycell hazır limit 5 GB

Paycell uygulamasına girip paycell kartına 200 TL yükleyen Turkcell hat sahipleri 5 GB internet hakkı kazanıyorlar. Paycell kartınız yoksa paycell uygulamasına giriş yaptığınızda sizin için zaten bir kart oluşturulacaktır. Paycell sanal karttaki bakiyenizi TL yükleyerek ya da ödeme talimatı vererek kullanabilirsiniz. Kampanyadan ödül kazanmak için KATIL AKTAR yazıp 2255’e göndermelisiniz. Kampanya 4mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Bizce kupon biriktirme ile en az 2 GB

Bizce uygulaması ile kupon biriktirip belirtilen miktara ulaştıklarında GB dönüştürebilirsiniz. Örneğin  kupon günlük 2 GB internet hakkı veriyor.

Otomatik ödeme talimatı ile 5 GB nasıl kazanılır

Faturalı Turkcell hat sahipleri kredi kartı ya da banka kartlarını kullanarak Turkcell uygulamasından ya da internet sitesinden otomatik ödeme talimatı vererek 5 GB Turkcell bedava internet kazanıyorlar. Kampanyadan bireysel ses hattı müşterileri yararlanabilir. Hediye günlük 5 GB’dir.

Turkcell hediye internet kampanyaları her yıl olduğu gibi bu yılda müşterilerini mutlu etmeye yetiyor. 2021 yılında Turkcell hediye internet kazanmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey kampanyakolik.com’u takip etmektir. Sizler için düzenli olarak kampanyaları paylaşıyor ve bu kampanyalardan nasıl faydalanacağınızı detaylı olarak belirterek kolay bir şekilde yararlanmanıza destek oluyoruz. Sitemize uğrayan sevgili okurlarımız aradığından daha fazlasını bulacağı şekilde strateji uygulayıp aradığınız çekiliş, kampanya ve bedava internet gibi her detayı kategorize ediyoruz.

Turkcell 5gb bedava internet
Turkcell ücretsiz internet

Turkcell hediye internet 2021

2 GB hediye Turkcell bedava internet kazanmak isteyen sevgili Turkcell operatör hat sahipleri dijital operatör uygulamasını indirim ya da Turkcell web sitesine girip gülümseten avantaj paketini kredi kartı ya da banka kartı ile yüklerse dört hafta geçerli olan 2 GB hediye internet hakkı kazanmış oluyor. Bu kampanya 30 nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında olan paketler: Gülümseten Fırsat 4 GB, Gülümseten Fırsat 6 GB, Gülümseten Fırsat 8 GB, Gülümseten Fırsat 10 GB, Gülümseten Fırsat 11 GB, Gülümseten Fırsat 12 GB, Gülümseten Fırsat 15 GB, Gülümseten Fırsat 17 GB, Gülümseten Fırsat 19 GB, Gülümseten Fırsat 25 GB, Gülümseten Fırsat 30 GB, Gülümseten Avantaj 4 GB, Gülümseten Avantaj 5 GB, Gülümseten Avantaj 7 GB, Gülümseten Avantaj 9 GB, Gülümseten Avantaj 10 GB.

Turkcell bedava internet kampanyalarını birçok şekilde düzenleyebiliyor bunun nedeni her kesime ulaşıp herkese uygun bir tarife, paket ve kampanya hakkı sunabilmek içindir. Müşterileri ile arasındaki ilişkiyi güçlendirmek ve potansiyel müşterilerine ulaşabilmek adına fırsatlar sunuyor ve 2021 yılında da bu fırsatları sunmaya devam edecektir. Peki Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Turkcell Bedava internet Kazanmak Yapılması gerekenler?

 • Uygulamaları indirerek birçok kampanyasından haberdar olup bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Mobil uygulaması, dijital operatör uygulaması ve daha birçok uygulamaya sahip olan Turkcell Gençturkcell hat sahiplerine inanılmaz güzel avantajlar sunuyor.
 • Reklamlarda belirtilen kampanyaları izlemek.
 • Bizi takip ederek güncel kampanyalara ulaşıp daha yayınlanmamış olanları da bulabilirsiniz.
 • Tarife ve paket araştırması yaparak.
 • Detayları dikkatli bir şekilde okuyarak Turkcell hediye internet kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Kampanyalarını güncel olarak takip eden sevgili okurlarımız detaylara dikkat etmezlerse fırsatları kaçırabilirler. Güncel kampanyaları paylaşmayı seven bir web site olarak geçmişte kalmış kampanyaları paylaşmayıp kafa karışıklığına sebebiyet vermek istemiyoruz.

Turkcell Bedava internet Kampanyaları 2021

Milyonlarca Turkcell hat sahibi var hangi tarifeye ya da faturalı ve faturası hatta sahip olurlarsa olsunlar elbette kazanabileceklerinin farkındalar. Daha az ödeyip daha fazla kazanmak elbette herkesin hakkıdır. Her zaman belirttiğimiz gibi belirtmek isteriz ki kullandığınız hattan memnun iseniz diğer hatlar uygun fiyatlı da gelse değişim konusunda bir kez daha düşünmelisiniz. Yapılan kampanya uygun fiyatlı gelebilir bunun için araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Kampanya yapan operatörün çekim gücünü öğrenmeli ve kampanyanın bitim tarihine dikkat etmelisiniz.

Eğer gerçekten çok avantajlı ise elbette geçiş yapabilir ya da yeni hat satın alabilirsiniz. Bu açıklamayı yapma sebebimiz bazı operatörlerin sunduğu hizmetler arasında numarasını taşıyacak olan ya da yeni hat alacak olan potansiyel müşterilere ulaşmak amacıyla yapılanlar çoğunlukta yer alıyor.

Yukarıda kampanyaları ve detaylarını belirttik yapılmış olan yeni bir kampanya varsa sitemiz içerisinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Kampanyalar hakkında soru ya da görüş bildirmek için bizlere yorum kısmından ulaşabilirsin.

Turkcell bedava internet Kampanyalarını çeşitli yöntemlerle vermektedir. Bazen bir kod ile bazen salla kazan gibi uygulama oyunları ile bazen de abonelik yenilemesi yapılarak, Kampanyakolik sitemizdeki içerikleri inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.
En kestirme yolu bayiden kişinin cep telefonu numarasına paket alımı yaparak hediye internet gönderimi yapılabilmektedir.
Bir çok kullanıcının da merak ettiği üzere Turcell sisteminin açıklarından yararlanarak hile ile interneti fazladan kullanma yöntemi bulunmamaktadır. İnternet yayımcıları fazladan trafik çekmek ve abone kazanmak için bu başlıkları artar.
Turkcell Bedava internet Kodları dönemsel ve çeşitli kampanyalar ile yapılmaktadır. Bunları bazen uygulamalar ile bazen de 2222 gibi yerlere bildirim yaparak üye olunabilir. Geniş çaplı bir konu olduğu için yazı içinden detayları öğrenebilirsiniz. https://kampanyakolik.com/turkcell-bedava-internet/
Müşterilerini şirkete bağlamak ve sevindirmek için Turkcell'de bir çok çok firmanın kullandığı ücretsiz internet ve kullanım hakları kampanyaları düzenlemektedir.
İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Tüm yorumlar

 • bazı yerlerde yazım hataları var, geri kalanı güzel.

  Beyze Kardelen 17 Aralık 2023 15:09
 • kaydettim, eve gidince okuyacağım teşekkürler.

  Zeynep 6 Kasım 2023 23:00