Paycell 5GB Bedava İnternet (5GB ) Kampanyası 2021

5 Mayıs 2021
Paycell bedava internet
4174
Views

Paycell 5GB Bedava internet kazanmak İsteyenler tek yapması gereken şey; Hazır limit hesabına tek seferde 200TL ve üzeri yükleme yapılması durumunda haftalık 5GB Hediye internet kazanıyor.

Turkcell bedava internet paycell kazanmak isteyenler için bir müjdemiz var! Paycell 5 GB bedava internet kazandıran kampanya 4 Mayıs 2021 tarihinde başlıyor ve 4 Haziran 2021 tarihinde sone erecektir. Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler bu kampanya sayesinde 5 GB internet hakkına kavuşup özgürce kullanabilirler.

paycell internet
Paycell 5GB Bedava internet

Paycell 5GB Bedava internet

Turkcell bedava internet paycell kampanyasından 5 gb kazanmak için yapmanız gerekenler;

  • KATIL AKTAR yazıp 2255’e göndermek.
  • Paycell uygulamasına girip Paycell kartı ile hazır limitine tek seferde 200 TL ve üzeri yükleme yapmak.

Paycell kartı olmayanlar hiç üzülmeyin! Paycell uygulamasına giriş yapan Turkcell hat sahipleri birkaç dakika içerisinde paycell kart sahibi olabiliyor. Paycell uygulamasına giriş yaptığınızda sizin için anında oluşturulacak Paycell sanal kartınıza da yükleme yapıp dilediğiniz gibi kullanabilir, Turkcell faturanıza yansıtarak geri ödeyebilirsiniz.

Paycell 5 GB bedava internet kampanyasından kazanılan internet hakkı 1 hafta için gerçeli olacak ve zaman dolunca kullanılmayan internet hakları sona erecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için belirtilen 4 mayıs ve 4 haziran 2021 tarihine önem vermeyi unutmayınız. Kampanya detayları ise şöyle;

Paycell 5GB Bedava internet Detayları

  1. Yükleme, kayıtlı Paycell kartınıza ya da Paycell Kart’ınız yoksa uygulamaya girdiğiniz anda sizin için özel yaratılacak olan Paycell sanal kartınıza yapılabilir.
  2. Kampanyadan sadece Turkcell’li müşterilerimiz yararlanabilir
  3.  Kampanyadan Paycell Kart’ına aktarabilecek Hazır Limit tutarı 200 TL ve üzeri olan müşterilerimiz yararlanabilir.
  4.  Kampanyadan kazandığınız 5 GB bir hafta geçerlidir.
  5. Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kategoride Turkcell bedava internet kampanyaları konusunda birçok yazı bulabilir ve özgürce internet kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu nedenle Kampanyakolik sayfasını düzenli olarak ziyaret edip paket, çekiliş ve kampanyalara göz atabilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir