Akıllı sistem Opet Kampanya İle Bedava Yakıt Kazan 2021

7 Mayıs 2021
opet kampanya 2021
4827
Views

opet kampanya yapmaya devam ediyor, Akıllı sitem uygulaması ile opet bedava yakıt kazanacağınız sistemin detayları şöyledir.

Opet 2 Temmuz 2020 itibari ile bir kampanya başlatmış ve kampanya çok beğenildiği içinde günümüzde devam etmektedir. Opet kampanya konusunda cömert davrandığı için bu istasyondan alışveriş yapanlar daima kazanıyor! Bedava yakıt kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Opet akıllı kampanya ile bedava yakıt kazanmak için yapmanız gerekenler;

Bedava yakıt için opet Kampanya gerekenler

 • Opet kart sahibi olmak.
 • Opet mobil uygulamasını indirmek
 • Akıllı kampanya sistemine kayıt olmak.
 • Kayıt oldukları kart ve cep telefonları ile Opet istasyonlarının herhangi birinden benzin ya da motorin satın almak.

Opet Akıllı Kampanya Detayları

 • Opet kampanyasından faydalanmak için en fazla iki hakkınız var yani bir başka kampanyadan da faydalanabilir fakat bu sayıyı üçe çıkartamazsınız. Opet firmasının yaptığı iki ya da daha az kampanyadan yararlananlar akıllı kampanya koşullarını yerine getirerek puan kazanıp yakıta çevirebilirler. Puan kazanmak için belirli bir miktarda yakıt alımı yapmalısınız. Bunun için istasyon görevlilerine sorabilirsiniz.
 • Akıllı kampanya sistemine kayıt olmak için SMS ile AKILLI yazıp 3738’e göndermelisiniz.
 • Bu kampanyanın koşulları her müşteri için farklı olabilir bu nedenle Opet mobil uygulamasına girip size özel olarak hazırlanan detaylara göz atabilirsiniz.
 • Kampanyanın bitiş tarihi henüz belli değil.
 • Aldığınız yakıt karşılığında puan kazanırsınız ve bu puanlar belirli miktara ulaşınca da bedava yakıt olarak harcayabilirsiniz.
 • Hem puan hem de ödeme yapabilirsiniz.
 • Bu kampanyadan Opet Worldcard, Koç Ailem, Fiat Ortak Kart, İndirim Kart ve Minibüs Kulübü Kartı sahibi müşteriler Akıllı Kampanya Sistemi’nden faydalanamazlar.
 • Belirttiğiniz cep telefonu ile de puan kazanabilirsiniz yani kartım yanımda yok diye üzülmenize gerek yok.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için aktivasyonun yapılmış olması gerekiyor. Aktivasyon için; Aktivasyon işleminizi Opet Mobil Uygulaması, Opet Müşteri Hizmetleri (444 67 38) veya Online İşlem Merkezi üzerinden yapılabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki gibidir:

Opet Mobil uygulama ile Aktivasyon yapılıyor

Opet Mobil Uygulaması: iOS ve Android işletim sistemli olan cep telefonlarınızda veya tabletlerinizde bulunan uygulama marketlerinden ( AppStore – Play Store ) Opet Mobil Uygulaması’nı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Yeni Üyelik bölümündeki bilgileri doldurarak Opet Kart ya da cep telefonu aktivasyonunuzu yapabilirsiniz.

Opet kampanyası için Online İşlem Merkezi: www.opet.com.tr adresindeki Online İşlemler bölümünden Bireysel İşlemler’i seçip Kart Aktivasyonu sekmesinde bulunan bilgileri doldurarak Opet Kart aktivasyonunuzu yapabilirsiniz.

Opet kart kampanyasından yararlanabilmek çok kolay! Mobil uygulamayı indirin, opet kart sahibi olun ve aktivasyonu tamamlayın son olarak da opet kart ile yakıt satın alın. Aldığınız yakıt kadar puan kazanın ve puanları dönüştürerek bedava yakıt sahibi olun. Sahip olduğunuz Opet puanını öğrenmek için mobil uygulamasına girebilirsiniz. Herkese özel olarak hazırlanan kampanyanın şartları değişebildiği için belirtemedik ve sizler kendi kampanya detaylarınız için yine mobil uygulamasından giriş yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yakıt puanları son kullanma tarihleri her kullanıcı için farklı ve bu nedenle düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

İçerik Kategorisi
Akaryakıt Kampanyaları · Kampanyalar

Comments are closed.