Dimes PS 5 Kazandıran (Dimes Çekiliş ) Serinlik Çekilişi

5 Mayıs 2021
Dimes çekiliş
5740
Views

Dimes çekiliş yapma konusunda çok cömert davranıp 2021 yılı için düzenlediği kampanyasında 1 kişiye PS5 10 Kişiye akıllı saat, 5 kişiye robot süpürge ve 100 adet 100 TL değerinde hepsiburada çeki hediye ediyor! Dimes çekilişine katılıp bu ödüllerden birini kazanmak da çok kolay.

Meyve suyu içerek ferahlarken bir yandan da çekilişe katılıp bu güzel ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Kampanya 8 Nisan izinlidir 3 Mayıs 2021 tarihinde başlıyor ve 27 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek. Bu tarihler arasında kampanyaya katılıp çekiliş hakkı kazanmak için detayları okuyabilirsiniz.

Dimes Çekiliş 2021 ( PS5 ve Robot süpürge)

Dimes PS 5 Kazandıran Serinlik Çekilişi

Dimes Çekiliş Hakkı kazanmak için yapılması gerekenler;

 • Dimes ekşi elma 1litre, dimes şeftali 1 litre ya da dimes ananas 1 litre, dimes karpuz 1 litre, dimes mango 1 litre , dimes vişne 1 litre, dimes 7/24 tahıllı karışık 1 litre ürünlerinden birini satın almak.
 • Kapak altındaki gizli şifreyi www.dimeslekazandiranserinlik.com sitesine ücretsiz olarak girip istenilen bilgileri net ve kesiksiz olarak doldurmak.
 • Kampanya koşullarını dikkatlice okuyup detaylarına önem vermek.

Kampanya detayları hakkında belirtmiş olduğumuz nokta örneğin; 18 yaş altı olup şifre gönderip katılım yapmak gibi kazansanız dahi ödülü alamayacağınız söz konusu olan önemli şeylere dikkat etmeniz. Bu nedenle tüm detayları yerine getirdiğinizden emin olmalısınız. Kampanya ve çekilişlerde yazılmış olan minik yazılar içerisinde büyük bilgiler yer alabiliyor.

Dimes Çekiliş Sonucunda Verilecek ödüller

 • 1 kişiye 8499 TL değerinde olan PS5 hediye edilecek.
 • 10 kişiye akıllı saat hediye edilecek ve XIAMIO marka fiyatı 607 TL
 • 5 kişiye XIAMIO robot süpürge ve değeri 3005 TL.
 • 100 Kişiye 100 Tl değerinde hepsiburada hediye çeki verilecektir.

Hepsiburada hediye çeki 30 Ekim 2021 tarihine kadar ve sadece hepsiburada.com sitesinde geçerli olacaktır. Hediye çekleri tek kullanımlıktır ve başkasına hediye edilemez. Dimes çekilişi 2 Eylül 2021 tarihinde yapılacak ve çekiliş sonuçları 7 Eylül 2021 tarihinde Birgün gazetesinde ve Kampanyakolik sayfasında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere posta ile duyurulacaktır. Postada meydana gelecek herhangi bir problemden Dimes sorumlu tutulmayacağı için sonuçları dikkatlice takip etmenizi tavsiye ederiz. Asil talihlik 22 EYLÜL ve yedek talihliler 7 Ekim 2021 tarihine kadar hediyelerini teslim almalılar ve bunun için de ŞİFRELİ ÜRÜN KAPAKLARI VE KİMLİKLERİ İLE başvurmalılar.

Tüm yorumlar

 • Mrhb çok market baktım telef la dizide aradım yeşil kapaklı dimeslerde var deniliyor çekiliş gelgelelim bi yerde bulamadım🤐🙄

  Pınar 10 Haziran 2021 08:11
  • Pınar Hanım Sarı kapaklarda olması lazım ama ürünler henüz tüm raflara gelmemiş. Tabi bu da çekilişe katılmayı başaranların şansını artırıyor.

   KampanyaKolik 11 Haziran 2021 06:13
 • Yahu arkadaş bu çekilişi duydum market market dolaştım. A101, Migros, Metro, bim sırf oğlumun şansına PS5 için sürekli aldığım meyvesuyunu dimes alayım diye. Hiç bir markette sarı kapaklı dimes yok.. şansa bak çekilişi yapmışlar ürünler yok.

  dimes sarı kapaklı ürün nerede 8 Haziran 2021 10:08
  • Merhaba, Marketler sattıkları bu tarz ürünleri depolarında tutup kendi depolarından aktardıkları için ve ilk giren ilk çıkar stok politikasını uyguladıklarından. Sarı kapaklı ürünleri bulamamış olabilirsiniz. Stok tutmayan büfe ve küçük bakkallarda ürünleri bulabilirsiniz.

   KampanyaKolik 8 Haziran 2021 10:09