Getir Herby Çekilişi İle Apple Watch Kazanma Şansı 2021

29 Mayıs 2021
Getir Herby Çekilişi 2021
4263
Views

Getir Herby çekilişine katılanlar toplamda yaklaşık 20 Bin değerinde Apple Watch ödülünden birini kazanma şansı yakalıyor. Getir ile Herby’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu bu kampanyaya katılmak isteyenler aşağıdaki detayları okumasını öneririz.

Getir alışveriş uygulamasından 20 TL ve üzeri Herby marka ürünü satın almanızla birlikte çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. Getir Herby Çekiliş kampanyası 24 Mayıs 2021 tarihinde başladı ve 7 Haziran 2021 tarihinde sona erecek.

Getir Herby Çekilişi Kampanyası Detayları

Getir Herby çekilişi ödülleri az gibi gözükse de çekilişe katılım sayısı açısından az sayı beklediğimiz için kazanma şansı diğer çekilişlere göre daha yüksek olan çekilişler içinde gözlemliyoruz. Bu sebep ile Getir.com üzerinden Herby Tea Bitkisel çaylarından alan herkesi ücretsiz çekilişe katılması yönünde önemli uyarıyoruz.

 • Kampanya 24 Mayıs – 7 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için 20 TL ve üzeri Herby markalı ürün satın almalısınız.
 • Minimum alışveriş tutarı kadar alışveriş yapmak zorundasınız.
 • Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir.
 • Sipariş içerisinde kampanyayı bir kez seçmiş olmalısınız.
 • Getir uygulaması sadece online ödeme ile alışveriş yapanlara yöneliktir ve sipariş ücretini uygulama üzerinden satın alım yapanların kartına yansıtılır.

Getir Apple Watch Herby çekilişi 16 Haziran 2021 tarihinde yapılacak. Çekiliş sonuçları 21 Haziran 2021 tarihinde Takvim gazetesinde ve Kampanyakolik sayfasında duyurulacaktır.

Getir Herby Çekilişi Çekiliş sonucunda verilecek ödüller

Getir herby çekiliş sonuçları açıklanmıştır. Çekiliş sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız

Çekiliş ile toplam 6 parça dağıtılacak olan ödüller yaklaşık 20 Bin TL Civarı tutmaktadır. kazanılacak ödüllerin tam isim ve değerleri aşağıdaki gibidir.

 • 3 kişiye 2499,00 TL değerinde AirPods Pro
 • 3 kişiye 4049,00 TL değerinde  Apple Watch Series 6 olacaktır.

Getir Herby Çekiliş Kampanyası hakkında önemli bilgiler

 1. 06.07.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 21.07.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 2. Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir.
 3. Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.
 4. 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere Herby Gıda Sanayi Pazarlama ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
 5. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir