Vodafone bedava internet 2021

31 Mart 2021
vodafone bedava internet kampanyaları
4960
Views

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen sevgili okurlarımız 2021 yılında geçerli olan ya da yeni yapılmış olan tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirler ve eğer bir kampanyanın burada olmadığını düşünüyorsanız bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Sizlere Bedava internet kazandırmak adına her detayı belirtip kolaylık sağlamaya çalışacağız.

Kampanyakolik.com bedava internet kampanyaları dışında aktüel ürünler, çekilişler ve diğer kampanyaları da paylaşmaktadır. Bizi takip eden sevgili okurlarımız bir kampanyadan yararlanabilmenin keyfini çıkarma konusunda ne yapmaları gerektiğinin farkındalar. Faturalı ya da faturasız hiç fark etmeksizin tüm kampanyaları aşağıda sıralıyoruz ve hadi başlayalım.

Vodafone bedava internet kazanma

Vodafone bedava internet kazanma için tarife ve paketlerini araştırabilir ya da uygulamalarını indirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indiren hat sahipleri birçok kampanyadan yararlanabiliyor ve bedava internet kazanabiliyor. İşte vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet nasıl yapılır sorusunun yanıtları;

Süpermarket alışverişi yapıp 10 GB vodafone bedava internet kazanma

Vodafone yanımda uygulaması sahipleri market alışverişi yaparken 10 GB internet ve 20 TL kazanabiliyor! Süpermarket alışverişi yapıp hem 20 TL indirim hem de 10 GB’a kadar vodafone bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler;

 • Vodafone yanımda uygulamasını indirip kendi bilgilerinizle giriş yapmak.
 • Süpermarket yanımda yazan yere tıklamak.
 • 100 TL tutarında ve üzerinde alışveriş yapmaktır. Bu koşulları gerçekleştiren hat sahipleri ilk alışverişlerinde 20 TL indirim hakkı ve 10 GB kazanacaktır. Diğer alışverişlerinde ise 2 GB Vodafone bedava internet kazanacaklardır.
 • Bu kampanya İstanbul, Ankara, İzmit illeri ve Bodrum ilçesinde geçerlidir. Bu iller içerisinde ikamet ediyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyadan tüm Vodafone hat sahipleri Vodafone yanımda uygulamasını indirenler faydalanabilirler.
 • Süpermarket yanımda kampanyasından yararlanabilmek için adres bilgilerinizi girmeli ve kartını kaydetmelisiniz. Özellikle masterpass özellikli kartlar ve diğer banka kartları kampanyada kullanılabilir. Eğer kullanıcı bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız; Kişisel bilgilerini yanımda süpermarket sayfasında; ‘Hesabım’ menüsünden görebilirsin. Adreslerini silebilir, değiştirebilir ya da yeni adres ekleyebilirsin. Yine aynı menüden siparişlerini görebilir, dilersen iptal edebilir ya da aynı siparişi tekrar verebilirsiniz.
 • Siparişleriniz istegelsin tarafından getirilecek.  Minimum sipariş tutarı 60 TL’dir ve GB kazanmak için 100 TL alışveriş yapmalısınız. 150 TL ve üzeri alışverişlerde teslimat ücreti de vermiyorsunuz.
vodafone ücretsiz internet

Vodafone bedava internet faturalı

Vodafone faturalı hat sahibi olmak istiyorsanız kampanyalarına göz atıp bedava internet kazanabilirsiniz. Yeni hat sahibi olarak ya da zaten faturalı bir hatta sahip olduğunuz için size sunulan kampanyaları takip ederek hediye internet kazanmak çok kolay. Yapmanız gerekenler; kampanyakolik.com’u takip etmek. Kampanyalar ve bedava internet sayfasına göz atmak ve detayları dikkatli bir şekilde okumak.

Daima güncel olan vodafone bedava internet kampanyaları paylaştığımız için eskide kalmış ve süresi geçmiş olanları da belirtmiyor ve kafa karışıklığına sebebiyet vermek istemiyoruz. 2021 yılında sunulan vodafone bedava internet kampanyalarından birkaçı faturalı hat sahipleri için düzenlenmiştir ve bunlardan biri de Toplan gel adlı kampanyadır.

Toplan gel kampanyası ile bedava GB nasıl kazanılır?

Bu kampanya yeni Vodafone hat sahibi olmak isteyen ve yeni olan müşterileri adına yapılmıştır. 30 gün içerisinde Vodafone hattına sahip olduysanız yapmanız gerekenler bir grup oluşturmak ve bu gruba arkadaşlarınızı davet etmektir. Her arkadaş size daha fazla internet hakkı kazandıracağı için birden fazla kişiyi davet edebilirsiniz. Toplam olarak beş arkadaş davet etme hakkına sahipsiniz.

 • Diğer hat sahipleri sizin davetinizle Vodafone hattı sahibi olmalı.
 • Her grup üyesi bir diğer arkadaş çağırıp kabul ettirebilir yani illa ki aynı kişi tarafından davet edilmiş olması gerekmez.
 • Gruptaki kişi sayısı arttıkça kazanılan GB hakkı da yükselir.
 • Kazanılacak olan hediyeler ilk arkadaşınız için her yerde kullanabileceğiniz 1 GB internettir. İkinci arkadaşa ise 1 GB internet ve sınırsız Messenger, whatsapp uygulaması için internet hakkı. Üçüncü arkadaşa 2GB İnternet + Sınırsız İletişim ve Müzik Pass ve dördüncü arkadaşa da 2GB İnternet + Sınırsız İletişim ve Müzik Pass + 5 GB Sosyal Pass. Bu haklar tüm grup içerisindeki bireylere eşit olarak sunulur. Toplamda beş kişi olunca bir yıl boyunca bu hediye internet hizmetlerinden yararlanabilme hakkı sunmuştur Vodafone.
vodafone 2021 bedava internet

Kampanya esaslarından birkaçı;

 • İletişim Pass whatsapp ve messenger mobil uygulamalarındaki data kullanımlarını kapsar.
 • Müzik Pass Spotify, karnaval, nuMBer one ve power app mobil uygulamalarındaki data kullanımlarını kapsar.
 • Sosyal Pass Facebook, Instagram ve Twitter mobil uygulamalarındaki data kullanımlarını kapsar.
 • Pass paketleri reklamlarda geçerli değildir.
 • Hediye içerikleri 12 aylık süre ile aylık olarak yenilenir. Kalan kullanımların sonraki aylara veya 3. kişilere devri mümkün değildir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal edilir.
 • Davet süresi bittikten sonra grup üyeleri ancak Vodafone’dan numara taşıma ya da hat iptali yoluyla gruptan ayrılabilir. Grup üyelerinin ayrılması durumunda kalan hat sayısına karşılık gelen hediye içerikleri aylık olarak kalan grup üyelerine yüklenmeye devam eder.
 • Diğer detaylar ve aklınızda kalan sorular varsa Vodafone internet sitesinden destek alabilir ya da Vodafone arayabilirsiniz.

Vodafone Eba eğitim portalı için 6 GB hediye İnternet kampanyası

Faturalı ya da faturasız tüm Vodafone hat sahipleri evde okuyan öğrenci için bedava Eba tv hakkına sahiptir.  Vodafone ebat v kampanya detayları;

 • Tüm Vodafone TV aboneleri, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil internetlerinden yemeden izleyebilirler
 • Vodafone, geçen eğitim-öğretim yılında olduğu gibi yeni eğitim-öğretim yılında da MEB’in uzaktan eğitim karar üzerine verilen 3GB internet desteğine 3GB daha ekleyerek toplamda 6GB interneti 31 Mart 2021’e kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulamasında kullanılmak üzere tüm Vodafone hat kullanan kişilerin hesaplarına bakiye olarak otomatik olarak tanımlamıştır.
 • Kampanya, 31 Mart 2021’e kadar geçerli olmak üzere tüm Kurumsal ve bireysel faturalı ve faturasız abonelere ücretsiz olarak tanımlanmıştır.
 • Otomatik olarak tanımlaması yapılan bu kullanım haklarına istinaden, müşterilerimizin farklı herhangi bir talepte bulunmasına ya da işlem yapmasına gerek yoktur.
 • EBA üzerinden yapılan “canlı dersler” kampanya kapsamında sunulan ücretsiz internete dahil değildir. Canlı dersler varsa internet kotasından yoksa standart internet kullanımından ücret ödemeniz gerekecektir.

Vodafone freezone bedava internet kampanyaları

26 yaş altı gençler her konuda daha avantajlı. Vodafone freezone hat sahipleri her ay seçtikleri bir gün sınırsız internet hakkına sahip oluyorlar. 24 saat geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gerekenler vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve sana özel kolay paketler sekmesinden hediyesini almaktır. Vodafone yanımda uygulamasını Google play store ya da app storedan indirebilirsiniz.

 • Vodafone faturalı freezone hat sahipleri 12 ay boyunca her ay bir gün sınırsız internet hakkına sahip olacaklar.
 • Vodafone faturasız freezone hat sahipleri 6 ay boyunca her ay bir gün sınırsız internet hakkına sahip olacaklar.
 • Bu vodafone bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için hattınızı Vodafone taşımalı ya da yeni hasta satın almalısınız.

Freezone gamer paketi ile bedava 2 GB kampanyası

Her ay vodafone bedava internet kazanmak için faturalı vodafone freezone hat sahibi olmanız yeterli. 44 TL ve altı faturalı hat sahibi iseniz bazı oyun ve whatsapp için 2 GB internet hakkı kazanabilirsiniz. Gamer Paketi “PubG Mobile”, “Discord” , “Zula Mobile” , “Twitch”, “TFT Mobile” ve “League Legends: Wild Rift” uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Kazanacağınız vodofone bedava internet hakları ödediğiniz faturaya göre değişebiliyor ve sınırsız internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Tarifeler ile Bedava internet nasıl kazanılır?

Vodafone red ya da uyumlu devreden tarifelerine geçip bedava internet kazanmak çok kolay. Seçeceğiniz kampanyaya göre 20 GB bedava internet kazanmak mümkün. Bu kampanyadan yararlanabilmek için;

 • Faturasızdan faturalıya geçmek
 • Yeni hat satın almak
 • Hattınızı taşımak
 • Vodafone yanımda uygulaması indirmek gereklidir.

20 GB hediye internet kazanma koşulları

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasız Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca belirtilen tarifelerde geçerli olacaktır: Red20, Red25, Red30, Red35, Uyumlu Devreden 12
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’in gelmesinin ardından başlar.

Vodafone hediye 10 GB veren tarifeler

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasız Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca belirtilen tarifelerde geçerli olacaktır: Uyumlu Devreden 3, Uyumlu Devreden 6, Uyumlu Devreden 12.
 • Paket kapsamında müşterilere 30 gün geçerli 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler

Kampanyakolik olarak sizlere bedava internet kazandırmayı, aktüel ürünler için neler geleceğini sunmayı ve kampanyaları yazıp detaylarını bildirerek yararlanmanızı sağlamayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Dilediğiniz zaman web sitemize uğrayabilir, soru ya da görüşlerinizi bildirmek için yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Farklı operatörlerden Vodafone’a aboneliklerini taşıyan kişiler her ay 10GB Olmak üzere 20GB Hediye internet kazanıyor. Son 30 gün içinde Hattını taşıyan herkes bu kampanyadan yararlanabiliyor.
Vodafone çeşitli yollar ile ücretsiz internet vermektedir. Bunlar uygulama kullanımı, üyelikler veya paket alımlarına ek olarak olabiliyor. En kolay bedava internet alma şekli vodafone hediye çarkı ile yapılabilmektir.
vodafone freezone ve Gamer paketleri ile bedava internet kazanmak mümkün. Ayrıca 2021 yılı içinde vodafone ile birbirinden farklı bedava internet paketleri kampanyakolik sitesinde bulunmaktadır.
İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Comments are closed.