Bedava internet nasıl kazanılır 2021 Kazanma yolları

5 Mayıs 2021
bedava internet kazanma
5969
Views

Bedava internet nasıl kazanılır merak mı ediyorsunuz? Kampanyakolik.com güncel bedava internet kazanma yollarını sizin için topluyor. Turkcell, vodafone ve Turktelekom için bedava internet nasıl kazanılır sizin için derledik.

Her telefon sahibi olan kişi bedava konuşma hakkı, bedava internet ve mesajlaşma hakkı veren kampanyaların ve tarifelerin araştırmasını yapar. Her geçen gün daha fazla internet hakkına ihtiyacımızın artması nedeniyle yapılan kampanyaların cazip gelmesiyle hat değiştirmek ya da numara taşımak bile zor gelmiyor. Bazı operatörler çok fazla kazandırmasına rağmen çekim gücünü kötü olması nedeniyle terk edilebiliyor. Bu nedenle çok fazla araştırma yapmalı ve kullanıcı şikâyetleri göz önüne alınmalı.

bedava internet kazanmak zor mu

Bedava internet Nasıl kazanılır?

Üç büyük operatörden birine sahipseniz ya da henüz bir hattınız yok ve bu nedenle en iyi tarifeler ya da paketler hakkında araştırma yapıyorsanız bizler de sizlere bedava internet nasıl kazanılır sorusunu yanıtlayarak bazı operatörlerin sunduğu kampanyalardan bahsedelim ki belki kampanyalar çok hoşunuza gittiği için daha fazla düşünmenize gerek kalmaz.

Operatörler yeni müşteriler kazanmak, Mevcut müşterilerini korumak , Rakip operatöre karşı ataklar yapmak, gibi bir çok neden ile promosyon internet vermektedir. Bu pek tabi kullanıcılarının bu rekabet ortamından faydalanarak ücretsiz internet kazanma fırsatı doğurmaktadır.

Vodafone bedava internet nasıl kazanılır?

Vodafone yanımda uygulaması ile 10 GB ya da 20 GB kazanma Vodafone red 10 GB vodafone red 20 GB ya da genç red tarifelerinden birine hattınızı taşımalı ya da yeni bir vodafone hattı satın almalısınız. Uyumlu devren 3, 6  ve 12 kampanyaları 10 GB bir aylık vodafone bedava internet hakkı veriyor.

Bu paketlerden birini seçip vodafone yanımda uygulamasını indirdiğinizde hattınızda kazandığınız 10 GB ya da 20 GB hediye internetler yüklenir. Tek seferlik kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın ayrıntılı detayı için tıklayınız.

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Bip uygulamasını oluşturan Turkcell bu uygulama üzerinden güncel olan birçok kampanya düzenledi. Bu kampanyalardan biri elbet size de uyum sağlayacaktır. Çok fazla mesajlaşan kişilere önerimiz haftanın yıldızları kampanyasına bir göz atmanızdır. Her hafta 1 GB kazanmak için size verilen mesaj görevlerini tamamlamak yeterli olacaktır.

Kim 1 GB ister kampanyası ile de toplamda 15 sorudan oluşan 5 aşamayı tamamlayıp 1 GB hakkına kavuşabilirsiniz. Dilerseniz aşamaların herhangi birinde yarışmayı sonlandırıp kazandığınız ödül hakkını alabilirsiniz. İlk aşama 100 MB hakkı veriyor.

Trşibün cepte uygulaması ile çarkı çevirerek şansınıza ne çıkarsa o kadar MB ya da GB hakkı kazanmak için haftalık 3 TL ye sizi arayanlara taraftarı olduğunuz takımın marşını dinletip bedava internet kazanabilirsiniz.

Salla kazan kampanyası tüm hızı ile devam ediyor, Turkcell bedava internet konusunda bonkör davrandığı bu kampanya ile uygulamadaki alanı seçip salladığınızdı bedava internet ve birbirinden farklı hediyeler sunmaktadır. Üstelik kazanılan hediyeyi bir yakınına gönderirseniz 2 katı olarak hediye etmiş olursunuz.

Türk Telekom nasıl bedava internet kazanılır?

Bip ya da yaay uygulamasını indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu kampanya 28 şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir. Yapmanız gereken bu tarihler arasında bip ya da yaay uygulamasını indirip sevdiklerinizle doya doya görüşmek.

Sil süpür kampanyası ile bedava internet nasıl kazanılır?

Türk Telekom hat sahipleri her hafta Çarşamba ya da Cuma günleri Türk Telekom mobil uygulamasına giriş yapıp hediye kutu işaretine tıklayıp sil süpür seçtikten sonra bulutlu ekranı silerek bedava internet hakkı kazanıyor. Bunun için yapmanız gerekenler, Türk Telekom hattı sahibi olmak, Türk Telekom mobil uygulamasını indirmek ve giriş yapmak ardından hediye kutusuna tıklayıp ekranı silmek. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra hediye internet haklarınızı doya doya kullanabilirsiniz.

Her hafta bu uygulamayı ziyaret edip hediyenizi almayı unutmayın! Çarşamba günü kazanan kullanıcılar haklarını bir dahaki Çarşamba gününe kadar saklayıp son olarak Salı günü sil süpür yapabilirler. Çarşamba günü tekrar geldiğinde ikinci sil süpür hakkı verilmez geçen haftadan kullanmadığı hak da silinmiş olur. Bu nedenle günlere dikkat ederek internet kullanımı yapabilirsiniz.

Bedava internet nasıl kazanılır sorusunun cevabını verdikten sonra sizin veya yakınlarınızın Turkcell sahipleri ise. Turkcell bedava internet kazanma Yönmetmelirini bulacağınız içeriğimizi de okumanızı öneriyoruz.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Tüm yorumlar

  • Internet lazim

    Isam 26 Kasım 2021 03:37