Vodafone hediye internet gönderme 2022 Nasıl Yapılır?

17 Eylül 2021
Vodafone hediye internet gönderme
5226
Views

Vodafone hediye internet gönderme; Vodafone içi veya Turkcell, Turk telekom gibi hatlardan Vodafone hediye internet paylaşımı yapmak mümkün. Hattınızın %10 -20 veya %50 internet haklarını vodafone hediye internet gönderim seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz. işte detayları.

Vodafone hediye internet gönderme işlemini en kolay şekilde yapmak isteyenler buraya! Kampanyakolik sizlere kampanya detayları,  bedava internet hakları ve aklınıza gelecek her türlü hediye ve bedava içerikli konularda yardımcı olmaya devam ediyor. Vodafone hat sahipleri diğer vodafone hat sahibi yakınlarına ya da Turkcell ve Turk Telekom gibi diğer operatör hat sahibi sevdiklerine internet hediye etmek isteyebiliyor.

Bazen hiç ummadığımız anda paketimiz bitebiliyor ve ödeme yapacak ya da paket satın alacak bir ortamda bulunamayabiliyoruz. Bazı paketler de günü dolmadan bir kez daha satın alma işlemi yapmamıza izin vermiyor gibi bir takım sorunlar nedeniyle bir vodafone hat sahipli yakınımızdan internet hediye etmesini isteyebiliyoruz. Bu nedenle sizlere 2021 yılında halen devam etmekte olan vodafone hediye internet gönderimi nasıl yapıldığını anlatacağız.

Vodafone hediye internet gönderme

Vodafone 2022 yılında sadece Vodafone red hat sahipleri için birbirlerine Vodafone hediye internet gönderme hakkı tanıyor. Bu nedenle sizlere cep lira transfer işleminden bahsedeceğiz. Vodafone cep lira transfer ile internet göndermek istediğiniz kişiye lira gönderip internet paketi almasına yardımcı olabilirsiniz. Amacınıza yine ulaşmış olursunuz. Turkcell hediye internet 1 GB ile sınırlı ve daha fazla gönderim hakkı bulunmuyor. 20 ya da 15 tl ödeyerek Turkcell’den yakınlarınıza hediye internet gönderimi yapabilirsiniz.

Maalesef vodafone böyle bir hizmet sunmuyor nedeni 1 GB için alınan ücretin yüksek olması vb. olabilir henüz bilmiyoruz. Cep lira transfer etmek için de;

 • Transfer işlemi için 2 TL vodafone ödeme yaparsınız.
 • Eğer lira transfer sonrası 6 tl’den az liranız kalacaksa gönderim yapmanıza izin vermeyebilir.
 • En az 1 TL en çok da 20 TL cep lira transfer yapabilirsiniz.
 • 10 TL ve üzeri lira transfer ettiğiniz kişinin hattının aktiflik süresi artar.
 • Transfer ettiğiniz kişi tekrar başka bir kişiye sizin gönderdiğiniz liraları gönderemez.
 • Vodafone yanımda uygulamasından lira göndermek çok kolay
 • Vodafone online self servis üzerinden yapabilirsiniz.
 • 7000’i arayarak yapabilirsiniz.

En güzel internet hediye etme şekli vodafone red tarifeleri için yapılmış!

Vodafone hediye internet gönderme işlemi yapmak istiyor ve yakınınız ve siz vodafone red tarifesinde iseniz sahip olduğunuz internet hakkının %25, %50 ya da %75’ini diğer vodafone red hat sahibi yakınınıza üstelik ÜCRETSİZ olarak gönderebilirsiniz. Maalesef diğer tarifelerde böyle bir imkan verilmiyor. Üstelik vodafone red tarifeleri birçok paket ve tarife düzenleyip inanılmaz uygun fiyatlarla yüksek miktarlı internet konuşma ve dakika kullanım hakkı sunuyor. Bunun için yapmanız gereken sitemizden vodafone red hakkında yazılmış makalelere bir göz atmaktır. Vodafone hediye internet gönderme için yani red tarifeleri arasında olan internet gönderimi için sms atmanıza gerek yok.

 • Vodafone yanımda uygulamasını indirerek,
 • Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak kolayca işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone ücretsiz hediye internet paylaşımı nasıl yapılır?

Vodafone hediye internet gönderme işlemini size çok yakın kişilere yapmak istiyorsanız cep telefonu ayarları ile de yapabilirsiniz. Size sunacağımız öneri ile Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hangi hatta sahip olurlarsa olsunlar sizden internet kullanacak ve onlara internet hediye gönderme yapmış olacaksınız. Üstelik bunun için de herhangi bir sms atma bir yeri aramak ya da uygulama kullanmayacaksınız. Artık herkesin elinde bir akıllı telefon olduğu için bize sunulan mobil internet paylaşımı ile herkesle internet hakkınızı paylaşabilirsiniz.

 • Eğer yüksek GB hakkınız varsa ki kampanyalardan vodafone bedava internet hakkı vs kazandıysanız bu işlem sizler için daha keyifli olabilir.
 • Ayarlar uygulamasına girin ve mobil erişim, ağ ve internet yazan yere tıklayıp mobile hotspot kapalı ise aktif yapıyorsunuz.
 • Wifi’nin kapandığını göreceksiniz neden kendi internet hakkınıza açılacak ve paylaşım yapacağınız için de wifi otomatik kapanacak.
 • Kısa yoldan bu işlemi yapmak için ekranı yukarıdan aşağıya indirip mobil internet erişimi yazan yeri aktif etmek yeterli olacaktır. Eğer şifre vb. isterse ayarlar kısmından şifrenize göz atmalısınız ve karşınızdaki kişiye söylemelisiniz. Şifreyi bulmak için ayarlar mobil erişimi yazan kısma tıklayın ve şifre yazan yerdeki göz resmine basarak şifrenizin ne olduğunu bulabilirsiniz. Bazı telefonlarda anlık şifre isteyebiliyor. 
 • Dilediğiniz kişiye bedava internet verebilirsiniz.
 • 10 kişiye bedava internet paylaşımı sunabilirsiniz.
 • Eğer başkalarının internet hakkınızı kullanmasını istemiyorsanız şifreli işlem yaptığınızdan emin olmalısınız. 10 gb internet birkaç dakika da yok olabilir bu nedenle dikkatli bir internet paylaşımı için şifre vererek hediye edin.
 • İnternetinizden faydalanıldığı için şarjınız daha çabuk bitecektir.

Diğer hatlardan Vodafone internet gönderme

Vodafone hediye internet gönderme işlemi için geldiniz ama farklı operatör kullananlara da hediye göndermek isteyebilirsiniz. Daha önce yazdığımız gibi Vodafone içi sadece red tarifelerine özel internet hediye etme var ve Turkcell için de sadece Turkcellilere 15 TL ya da 20 TL karşılığında gönderim sunuluyor. Lira transfer ederek ya da internet paylaşımını açarak yakınlarınıza internet verebilirsiniz. Uzaktaki kişilere cep lira transfer yapmak için yukarıda vermiş olduğumuz detayları okuyabilirsiniz.

Vodafone hediye internet gönderimini 2 farklı yöntem ile yapabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını kullanıyorsanız, aynı operatörü kullanan kişilere hediye cep lira gönderebilirsiniz, Akabinde gönderdiğiniz kişi ister hediye internet isterse de dakika tanımlayabilir. Diğer yöntem ise 7000 sesli mesaj servisini arayarak vodafone hediye internet göndermek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Eğer vodafone yanımda uygulaması kullanıyorsanız, kolaylıkla aynı operatörü kullanan arkadaşlarınıza vodafone cep lira yollayabilirsiniz. Gönderilen cep liralar ile internet satın alabilirler. Vodafone Yanımda kullanmayanlar için 7000 vodafone sesli mesaj servisi ile hediye internet gönderimi yapılabilir.
Redli ve Redli Genç paketi kullanan vodafone aboneleri aylık 5GB Olmak üzere toplamda 60GB Hediye internet kazanmaktadır. Vodafone hediye internet paketinizi kontrol etmek için; Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek paketler alanına giriş yapmalısınız.
Vodafone hediye internet kazanmanın birden fazla yöntemi vardır. İlk hat aldığınız andan itibaren (bedava) hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Hediye internetler 1GB- 3GB -5GB Hatta 20 GB Bile olabilmektedir.
İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir