Vodafone hediye internet veren uygulamalar 2021

13 Nisan 2021
vodafone hediye internet veren uygulamalar
3862
Views

vodafone hediye internet veren uygulamalar arayışındaysanız bu içeriğimiz size göre. 2021 yılı içinde uygulama kullanarak hediye internet kazanmak için bu içerikten faydalanabilirsiniz. Vodafone dışında bir hat sahibi iseniz sizleri hattınızı değiştirmeye teşvik edecek kampanyalar ile tanıştıracağız. 26 yaş altına özel çok uygun fiyatlı tarifeler ve 26 yaş üstü çok kazandıran tarifelere geçip ardından vodafone internet kazandıran uygulamaları indirip bedava 10 gb ve 20 gb internet kazanacaksınız. Bunu yapmanız için de hattınızı taşımanız ya da yeni vodafone hat almanız gerekiyor. Eğer kullandığınız operatörden memnun değilseniz belirteceğimiz tariflere bütçenize uyarsa geçiş yapabilirsiniz.

Teknolojinin gelişimi ve iletişimin hayatımızın vazgeçilmez bir olması ile kampanyaları kovalar olduk. Kampanyalar ve fırsatlardan yararlanarak iletişimi çok uygun hale getirmek için biraz araştırma yapmak yeterli. Bu nedenle sizler için araştırma yapıp vodafone internet uygulamaları ile 10 gb ve 20gb gibi harika bir internet hediyesi kazanmak için yapmanız gerekenler hakkında bir makale hazırladık.

vodafone bedava internet veren uygulamalar

Vodafone internet kazandıran uygulamalar

Vodafone red tarifeleri ile 20 gb kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey hattınızı Vodafone red tarifelerinden birine taşıyıp ya da yeni bir hat alıp vodafone yanımda uygulamasını indirmek. İşte vodafone red tariflerinin size sundukları ve aylık ücretleri.

  • Vodafone red 20 gb  tarifesi online özel ve ilk üç ay 55 tl eğer taahhüt vermezsiniz de 94 tl’ye tekabül ediyor. Bu tarifeyi satın alırsanız Vodafone yanımda uygulamasını indirdiğinizde 20 gb tek seferlik internet hakkına kavuşabilirsiniz. Vodafone red 25 gb tarife ücreti 74 tl ve bu tarife de aynı şekilde 20 gb sunuyor detaylar da aynı yani, tarifeye geçip Vodafone yanımda uygulamasını indirmek gerekli.
  • Eğer 26 yaş altı iseniz Genç red 20 gb ya da genç red 25 gb tarifelerini satın alıp genç red 20 için 45, 25 için 62 tl ödeyerek 20 gb bedava internet kazanabilirsiniz. Tek seferliktir.

Bu tarifeler yüksek miktarda gb ve konuşma hakkı sunduğu için fiyatları da bu şekilde oluşturulmuş. Eğer size fiyatları yüksek gelirse ve verdiği kullanım hakları çok gelirse uyumlu devreden tarifelerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Uyumlu devreden tarife fiyatlandırmaları 26 yaş altı için 28tl den 26 yaş üstü içinde 30 tl den başlıyor. Fiyatları çok diye düşünen ve kullanım hakları tam bana göre diyenler için işte uyumlu reddeden tarifelerinin size sunduğu aylık kullanım hakları ve vodafone internet kazandıran uygulamalar arasından vodafone yanımda indirerek kazanacağınız gb bilgileri.

vodafone hediye internet veren uygulamalar 2021

Vodofone Hediye internet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone bedava internet kazanmak ve hediye internetinizi kullanmak istiyorsanız aşağıdaki listede size, Türkiye’nin Üç büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone firmasının hediye internet veren uygulamalarını ve nasıl hediye kazanabileceğinizi listeledik.

vodafone hediye internet veren uygulamalar listemizde belirli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Tüm operatörler gibi Vodafone firması bu uygulamalar ile hediye internet vermesinin sebebi genellikle kullanıcılara ürünleri tanıtmak ve daha fazla müşteri elde etmeye çalışmaktır. Kullanıcılar olarak hazır hediye interneti bulduk o halde hemen kullanmaya başlayalım.

  • Uyumlu devreden 3 tarifesini online olarak satın alanlar ilk 3 ay 30 tl ödüyor ve her ay 3 gb 1000 DK + 250 SMS kullanma hakkına sahip oluyor. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek de tek seferlik 10 gb bedava internet kazanıyor.
  • Uyumlu devreden 6 tarifesi 32 tl ve online özel fiyatıdır ilk üç ay 32 tl öder diğer aylar 39 tl ödersiniz. Kullanım hakları da 750 DK + 250 SMS ve 6 gb dır.Vodafone yanımda uygulamasını indirerek de tek seferlik 10 gb bedava internet kazanırsınız.
  • Uyumlu devreden 12 ilk üç ay online özel fiyatı 47 tl dir diğer aylar ise 54 tl ödersiniz. 750 DK + 250 SMS ve 12 gb kullanım hakkı sunar ve Vodafone yanımda uygulamasını indirerek de tek seferlik 20 gb bedava internet kazanırsınız.
  • Genç uyumlu devreden 3 28 tl ücretlendirmesi bulunuyor. İlk üç ay 23 tl diğer aylar 34 tl ödeme yaparsınız. Kullanım hakları 1000 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet ve 3 gb dır. Tek seferlik de 10 gb internet kazanmak için vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerek.
  • Genç uyumlu devreden 6  tarifesi ilk üç ay 28 diğer aylar 39 tldir. 750 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet ve 6 gb hakkınız bulunmaktadır buna ek olarak da Tek seferlik 10 gb internet kazanmak için vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerek.

vodafone hediye internet veren uygulamalar isimli içeriğimizin sonuna geldik. Yukarıdaki yazı içinde belirttiğimiz şartları yerine getirebilir güncel olarak uygulamalar üzerinden hediye internet kazanabilirsiniz. Uygulamaları indirip bedava internet kazanıp bol bol fotoğraf yükleyip sosyal medya da dolaşabilirsiniz. Eğer bildiğiniz başka bir internet kazandıran uygulama varsa bize yazmamız için rica edebilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo Vodafone Seni seviyorum uygulaması Kazandirio uygulaması İnternet Avcılarna Bedava internet Şeklinde uygulamalar ile ücretsiz internet seçenekleri sunmaktadır.
Vodafone yanımda uygulaması kullanan kişilere sunmuş olduğu bedava internet uygulamasıdır. 5GB Bedava internet kazanmaya kadar imkan tanıyan bir promosyon şeklidir.
İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir