Türk Telekom bedava internet

15 Nisan 2021
Türk telekom bedava internet hilesi
4492
Views

Türk Telekom bedava internet kazanmak isteyen sevgili okurlarımız için 2021 yılında yani güncel olan tüm kampanyalarını bu sayfada paylaşmak istedik. Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat sahipleri bunun dışında yeni hat almak isteyen ya da hattını taşımak isteyenler bedava internet için bu makaleden yararlanabilirler.

Milyonlarca müşteriye sahip Türk Telekom sahipleri müşterileri ile aralarındaki ilişkiyi güçlendirmek ve potansiyel müşterilerine ulaşmak amacıyla düzenli olarak kampanya yapıyor, uygulama üretiyor ya da tarifeler için yeni fırsatlar sunuyor. Faturalı hat sahipleri için ya da faturalı hat sahibi olmak isteyenler için Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır sorusunu yanıtlayarak başlayalım.

Türk Telekom bedava internet Paketleri

Güncel kampanyaları ve tarifeleri paylaşmayı seven bir site olarak Türk Telekom bedava internet 2021 yılında da kazanmak isteyenler için devam ediyor ya da yeni fırsatlar sunularak veriliyor. Bizler bedava internet sunan her kampanyayı paylaşıp yararlanabilmeniz için detaylı olarak yazacağız. Bedava internet Türk Telekom hat sahipleri için elbette çok önemli. Sahip oldukları internet hakları dışında belki de hiç internet kotasına sahip değilken özgürce sınırsız internete dahi kavuşabiliyorlar. Yapmanız gereken tek şey size uyum sağlayan tarife, paket ve fırsatları takip etmek ve günlük olarak bizi ziyaret etmektir.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Biip ve yaay uygulamalarını indiren faturalı Türk Telekom hat sahipleri hediye internet kazanabiliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gerekenler ise biip ve yaay uygulamalarını Google play store ya da app store’dan indirmek. Uygulama açıldıktan sonra bilgilerini girmek.

Biip uygulamasını indirerek sevdiklerinizle doya doya yazışabilir, fotoğraf ya da video paylaşabilir ya da görüntülü konuşabilirsiniz. Bunlarında dışındaki paylaşımlar için kotanızdan internet gidecektir. Kotaya sahip değilseniz ücretlendirme olarak alınacaktır. Diğer paylaşımlar konusunu biraz daha açalım;

 • Konum göndermek için harita kullanımı (Apple Maps, Google Maps)
 • Alınan ve gönderilen konumun görüntülenmesi için harita kullanımı (Apple Maps, Google Maps)
 • Alınan ve gönderilen linke tıklandığında tarayıcı kullanımı (Safari, Chrome, Mozilla vs.)
 • Yeni versiyon bilgilendirme ve yeni versiyona zorlama durumlarında uygulama dükkanlarına yönlenme ve uygulama dükkanlarındaki kullanım (App Store, Google Play, T-Market)
 • Arkadaşına Öner özelliğinde E-Posta, Twitter ve Facebook kullanımı
 • Bize Ulaşın özelliğinde E-Posta kullanımı
 • Sohbet Geçmişini E-Postala özelliğinde E-Posta kullanımı
 • Daha iyi hizmet verebilmek adına uygulama içerisinde karşılaşılan hataların raporlanması

Kampanyaya katılmak ücretsizdir ve belirtilen işlemler içinde ücret alınmaz.

Ücretsiz olarak hayat eve sığar uygulamasından yararlanma

Tüm Türk Telekom hat sahipleri hayat eve sığar uygulamasını kullanırken internet için ücret ödemez ya da kotasından internet hakkı düşülmez.

Türk telekom bedava internet 2021

Türk Telekom prime 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom hat sahibi olup Prime tarifesine geçiş yapanlar 30 GB internet hediyesi kazanabiliyorlar. 30GB hediye interneti kullanmaya başlamak için PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555’e SMS gönderilmesi yeterli. Prime Olmayan bir tarifedeyseniz, aşağıdaki tarifelerden herhangi birine geçtikten sonra PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555’e SMS göndererek 30GB hediye interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Prime tarife ücretleri aylık 79 TL’den başlıyor. Ücretlendirme taahhütlü ve taahhütsüz olarak değişiklik gösterebiliyor. Daha çok internet ya da konuşma istekleri için de bir çok seçenek hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Kampanya detaylarından birkaçı;

 • Prime olmayan mobil bireysel faturalı tarifelerden, bireysel mobil faturalı prime tarifelere tarife değişikliği yoluyla geçiş yapan müşterilere 3 fatura dönemi boyunca geçerli 30GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Daha önce herhangi bir Prime 30GB hediye internet kampanyası katılan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimiz kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Prime olmayan tarifelerden Prime tarifelere geçiş yapan müşteriler, 90 gün içerisinde PRIME HEDIYE yazıp 5555’e SMS göndererek hediye 30GB interneti kullanmaya başlayabilirler.

BTK Akademi bedava internet kampanyası

Ülkemizde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla, BTK Akademi eğitim portalına yönelik kullanımlar için aylık 6 GB cepten internet hediye! BTK Akademi’nin online eğitim portalından yararlanmak artık çok kolay! Kampanyadan hemen yararlanmak için, BTK Akademi yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.​​

Sil süpür kampanyası ile Türk Telekom bedava internet

Türk Telekom hat sahipleri faturalı ya da faturasız fark etmeksizin sil süpür uygulamasını indirerek hediye internet kazanma şansını yakalayabiliyorlar. Google play store ya da app store’dan Türk Telekom mobil uygulamasını indirerek bilgilerinizle giriş yapın ve sil süpür yazan yere tıklayın. Ekranı sallayarak kazandığınız hediyeye göz atın.

Bu uygulama ve kampanya için fark etmiş olduğumuz bir detay var bu da faturalı ve özellikle prime tarife sahiplerine her zaman daha fazla ödül sunuyor ya da daha fazla Türk telekom bedava internet hakkı veriliyor. Bu nedenle faturalı hat sahipleri daha avantajlı diyebiliriz. Bu bizim varsayımımız umarız faturasız hat sahibi olarak sizler de bol bol internet hediyesi kazanıyorsunuzdur.

Türk Telekom hediye internet göndererek 1 GB internet nasıl kazanılır?

Yakınlarına hediye olarak internet göndermek isteyenler Türk Telekom’dan hediye olarak internet kazanabiliyorlar! Kampanya süresince 1 GB ve 4 GB Hediye İnternet gönderimi yapan kullanıcılar anında 1 GB cepten internet paketi kazanıyor. Aylık 1 GB hediye eden kullanıcılar haftalık 1 GB cepten internet kazanıyor. Aylık 4 GB hediye eden kullanıcılar aylık 1 GB cepten internet kazanıyor.

Kampanya 22.10.2019 – 31.07.2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Aylık toplam Hediye İnternet alım ve gönderim limiti 8 GB’tır. Başarılı işlem sonrasında 1 GB hediye internet paketi 48 saat içinde otomatik olarak tanımlanacak ve tanımlanma bilgisi SMS ile abonelere bildirilecektir. Ücretlendirme olarak 100 MB    9,18 TL, 250 MB 12,24 TL, 1 GB 19,38 TL ,  4 GB 39,78 TL’dir. Hediye İnternet servisi üzerinden internet paketi gönderildiğinde paket gönderimi yapan abone, internet paketinin ücreti ve işlem ücreti (1,02 TL) ile ücretlendirilir.

Türk telekom faturasız bedava internet
Türk telekom sil süpür bedava internet

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet 2021

Türk Telekom faturasız bedava internet 2021 yılında da elbette düzenleniyor. Her yıl hatta her ay yeni bir kampanya düzenleyen Türk Telekom faturasız hat sahiplerine çok özel fırsatlar sunuyor. Uygulamalarını indirerek, paketlerini satın alarak ve hattını taşıyarak ya da yeni hat satın alarak hediye internet kazanabilirler.

Selfy paketlerine özel sil süpür hediye internet kazanma

Selfy paket sahibi olan Türk Telekom faturasız hat sahipleri sil süpür uygulamasından garantili olarak Türk telekom bedava internet kazanabiliyorlar. Paketinizin büyüklüğüne bağlı olarak hediye internette artıyor. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir. Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.

Kredi ya da Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2GB Hediye!

Kredi kartını ya da banka kartını kaydedip hattına TL yükleyen faturasız hat sahipleri haftalık geçerli olan 2 GB HEDİYE internet hakkına sahip olabiliyorlar. Kampanya 18 Aralık 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına kredi ya da banka kartını ilk kez kaydeden abonelere Haftalık 2GB data hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanyadan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına kredi ya da banka kartını ilk kez kaydeden BİMcell, POCELL, Pttcell, Vestelcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturasız müşterilerimiz yararlanabilecektir. 

Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası

Tüm Türk Telekom hat sahipleri hayat eve sığar uygulamasını kullanırken ücretsiz internet hakkına sahip oluyorlar. Herhangi bir ücret ödemiyor ya da kotalarından internet azalmıyor. Kampanyaya ayrıca kayıt olunmasına gerek bulunmamaktadır. 19.10.2020 saat 14.00 tarihi itibariyle TT Mobil faturalı/faturasız tarifelerde bulunan tüm müşterilerimiz otomatik olarak kampanyadan faydalanabilecektir.

Sil süpür kampanyası

Tüm TÜRK Telekom hat sahipleri mobil uygulamasını indirerek sil süpür kampanyasından faydalanabilir ve hediye internet kazanabilir. Her Çarşamba ya da Cuma günü sil süpür uygulamasına girip hakkınızı kullanıp Türk telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Sevdiklerinize hediye internet göndererek 1gb kazanabilirsiniz. Kampanya 22.10.2019 – 31.07.2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yalnızca başarılı şekilde 1 GB ya da 4 GB gönderimi yapan faturalı veya faturasız hat sahibi Türk Telekom mobil müşterileri yararlanabilir. 1 GB gönderimi yapıldığında haftalık 1GB cepten internet, 4 GB gönderimi yapıldığında aylık 1GB cepten internet hediye edilecektir.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Yazılım eğitimi alan Btk akademi öğrencileri Türk telekom bedava internet hakkına sahip oluyorlar. BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası

Türk Telekom EBA için 8 GB bedava internet hakkı veriyor.  Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr yönüne ücretsiz 8 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Kampanya kapsamında eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamasında kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kampanyalar arasında Türk Telekom bedava internet veren uygulamalarda yer alıyor. Bunlar; sil süpür uygulaması, btk akademi, eba tv, biip uygulaması, yaay uygulaması, hayat eve sığar uygulaması.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi diye bir şey olduğuna lütfen inanmayın. Tarifeleri satın alarak, kampanyaları takip ederek, yeni hat satın alarak ya da hattınızı taşıyarak ve son olarak uygulamalarını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Hile için detay veren kişi ya da sitelere inanmamanızı tavsiye ederiz.

Makalemizde Türk Telekom bedava internet faturalı ve Türk Telekom bedava internet faturasız 2021 hakkında bilgiler vermek istedik. Eğer bu kampanyalardan yararlanıp özgürce internet hakkına sahip olursanız sizler kadar bizler de mutlu olacağız. Kampanya kolik sitesi bu amaçla açıldı. Soru ya da görüşleriniz için bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet, Faturalı ve faturasız hatlar için sil süpür kampanyası, uygulama hediyeleri ve paketlere ek özellikler ile kazanılabilmektedir.
Prime ve Diğer faturalı paketlere geçiş esnasında 30GB hediye internetin yanında, Sil süpür, gibi uygulamaları kullanarak Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.
Türk Telekom birden fazla şekilde 1GB Bedava İnternet vermektedir, ramazan ayı için Şenlik kampanyası ile 5555'e Mesaj atarak veya Sil süpür kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz.
Bütün GSM Operatörleri gibi Türk Telekom'da Müşterilerini bağlamak ve internet kullanımına teşvik etmek için dönemsel veya sürekli kampanyalar ile ücretsiz (Bedava) İnternet vermektedir.
İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir