Turkcell hediye internet nasıl gönderilir?

15 Haziran 2021
Turkcell hediye internet
4423
Views

Turkcell Hediye internet göndermek mi istiyorsunuz? Turkcell hat sahipleri yakınlarına TL, sms ve internet hakkı göndermek isteyebilir. Bazen çocuklarımızın ya da aile halkından birinin internet ihtiyacı olabilir. Bu nedenle onlara hediye internet göndermek isteyebilirsiniz.

Bu makalede Turkcell hediye internet gönderme hakkında yaptığımız araştırmalar sonucu edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

Turkcell Hediye İnternet

Yakınlarınıza Turkcell hediye internet göndermek istediğinizde birden fazla seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Bütçenize hangisi uyuyorsa o şekilde devam edebilirsiniz. Turkcell haftalık 1 GB Turkcell hediye internet gönderme için yapmanız gerekenler;

  • HEDİYE HAFTALIK 1GB 5**** yazıp 2200’a göndermelisiniz. Yani yakınınızın numarasını belirtmeyi unutmamalısınız. 2200’a hediye haftalık 1 GB ve 0 olmadan telefon numarası girilmeli.
  • Paketten ne kadar internet hakkı kaldığını öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a göndermelisiniz.
  • Kampanyaya katılırken sms için ücret ödemezsiniz.
  • Bu kampanyadan bireysel hat kullanan müşterilerimiz faydalanabilir ve bireysel hat kullanan müşterilerimiz hediye edebilir.
  • Ücret 20 TL’dir. Dilerseniz her ay bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı hat sahipleri 20 TL fazla ödeyerek yakınlarına her ay 1 GB hediye edebilir.

Turkcell Salla kazan internet hakkını hediye etmek

Salla kazan uygulamasını kullanan pek çok kişi kazandıkları hediyeyi bir başkasına hediye edebileceklerini bilmiyorlar. Salla Kazan uygulamasından kazandığınız hediye internet hakkını yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Salla kazan dışında bip uygulamasından kazandığınız hediyeyi de arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Yakınlarınız internet ihtiyacı duyduğunda ona bedava internet sunan kampanyaları anlatıp ya da yardımcı olup internet kazanmasını sağlayabilirsiniz. Turkcell 2021 yılında da hediye internet veren birçok kampanya düzenledi ve düzenlemeye devam ediyor.

Yapmanız gereken tek şey kampanyaları ve reklamları takip etmek. Eğer herhangi bir kampanya hakkında bilgi almak istiyor ve bulamıyorsanız bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Turkcell 2222 hediye internet nasıl gönderilir?

15 TL karşılığında yakınlarınıza 1 GB internet göndermek için HEDIYE HAFTALIK 1 GB VE TELEFON NUMARASI başında 0 rakamı olmadan yazın ve 2222’ye gönderin. 1 GB internet bazı kişiler için az geliyor fakat Turkcell daha yüksek GB gönderimine izin vermiyor. Bu nedenle yakınlarınız için paket satın alabilirsiniz. Paket satın alarak daha büyük faydalara yol açıp fiyat olarak daha az ödemek mümkün.

Yapmanız gereken Turkcell paket kampanyalarına göz atmaktır. Dediğimiz gibi Turkcell birçok kampanya düzenliyor ve bu kampanyaları takip ederek ve yakınlarınıza anlatarak da hediye internet kazanabilir ve kazandıklarınızı dilediğiniz Turkcell abonesine hediye edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan Turkcell bedava internet kampanyaları siz sevgili okurlarımız için düzenlendi.

Turkcell mobil işlemler uygulaması kullananlar mesaj atmaya gerek kalmadan online işlemlerden yakınlarına internet hediye etme konusunda en kolay yöntemi seçebiliyor.  Mobil işlemler uygulamasına henüz sahip değilseniz Google play store ya da app storedan Turkcell yazıp arama yaptıktan sonra uygulamayı indirebilirsiniz. Kendinize ait iletişim bilgileri ve şifre oluşturduktan sonra ödeme, kalan mesaj, internet ve konuşma hakkında bilgi alma ve daha birçok hizmetten hızlıca faydalanabilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir