1 GB Hediye Veren Operatör ve Kampanyaları

27 Mayıs 2021
1 GB Hediye internet
4325
Views

1 GB Hediye internet kazanmak isteyen kişiler Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri Güncel kampanyalar ile Bedava 1 GB İnternet kazanabilir.

Hediye internet veren kampanyaları elbet çok severiz. Müşterisi olduğumuz operatör sahipleri düzenli olarak kampanya yapar ve aramızdaki bağın güçlenmesi için elinden geleni yaparlar. Tabii ki bunda rakip firmaların ürettiği kampanyalarda önemli rol oynayabiliyor. Sizlere bu makalemizde 1 GB hediye veren paket tarife ve kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz. Hediye 1 GB nasıl kazanılır? ve hangi detaylara dikkat edilmeli gibi soruların yanıtlarını kolayca bulabileceksiniz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri 1 GB internet hediye eden kampanyalar ve tarifeler yapıyor. Hatta ve hatta 20 GB veren kampanyada gördük elbet ve hala güncel. Kampanyalarımıza göz atarak sahip olduğunuz hattın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz. Güncel olan kampanyaları paylaşmayı sevdiğimiz için eğer kampanyanın süresi geçmişse yorum kısmından bize yazmayı unutmayınız.

Vodafone 1 GB Hediye nasıl kazanılır?

Vodafone yanımda uygulamasını indirerek “bana ne var” kampanyasına katılıp çarkı çevirerek bedava internet kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey her pazartesi indirdiğiniz vodafone yanımda uygulamasını açmak ve bana ne var yazan yere tıklayıp çarkı çevirmek.

Turkcell 1 gb internet bedava

Salla kazan herkesin kazanabileceği ve katılabileceği bir kampanya olduğu için salla kazan kampanyası ile başlamak istedik. Salla kazan kampanyasından günlük 1 gb haftalık 1 gb ve daha fazlası ve hatta aylık 25 gb kazanmak mümkün. Ekranda ne çıkarsa hediyeniz o olduğu için seçim şans verilmiyor. Salla kazan kampanyasından 1 gb internet hediye kazanmak için yapmanız gerekenler;

Turkcell mobil uygulamasını indirmelisiniz. Ardından salla kazan yazan yere tıklayıp telefonu sallayın ve ekranda beliren hediyeye bakın. Belki de aylık 25 gb kazanacaksınız. Kim bilir? Bu gibi kampanyalar hakkında edindiğimiz bilgilere dayanarak eğer faturalı hat sahibi iseniz yüksek gb kazanma şansına sahipsiniz. Nedenini bilmiyoruz fakat operatörün sunduğu bu tarz kampanyalarda yüksek fiyat ödeyenler daima daha çok hediye kazanıyor.

Elbet faturasız hat sahipleri ya da daha az fatura ödeyenlerde yüksek gb kazanabilir fakat şanslarının az olduğunu düşünüyoruz. Umarız siz şanslı olanlardansınızdır.

Yaani arama motoru her ay 1 GB hediye ediyor

Turkcell hat sahipleri yaani arama motoru indirerek her ay 1 GB harcama hakkına sahip oluyorlar. Bunu yapmak için de sadece yaani uygulamasını indirmek ve yaani uygulamasını kullanarak 1 GB hediyeyi kullanmak yani hediye yaani arama motoru kullanırken geçerli olacaktır.

Turk Telekom 1 GB internet hediye kampanyası

Turk telekomun sunduğu birçok bedava internet kampanyası bulunuyor. Bizler de sizlere birkaçından bahsetmek istiyoruz.

Tambu uygulaması ile 1 gb internet kazanmak için yapmanız gerekenler, Turk Telekom mobil işlemlerden tambu uygulamasını indirin ve Mesaj yolu ile internet kazanmak için “TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545’e gönderin.

Sil süpür kampanyası ile internet kazanmak için Turk Telekom mobil işlemlerden girip yapıp hediye kutusu üzerine tıklayın ve sil süpür kampanyasından hediye kazanmak için bulutlu alanı silin bazen sınırsız konuşmaz bazen mesaj bazen de internet hakkı veriyor.

Hediye 1 GB kazanmak aslında çok çok kolay. Operatörler dışında pepsi ve coca cola da internet veren kampanya düzenledi ve hala aktifler. Size belirtilen içeceklerden alıp kodları internet adreslerindeki belirtilen yerlere girildiğinde bedava internet hakkı veriyorlar.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir