Türk Telekom bedava internet hilesi nasıl yapılır? 2021

11 Mayıs 2021
Türk Telekom bedava internet hilesi nasıl yapılır
4230
Views

Türk Telokom faturalı ve faturasız hat sahipleri için Türk Telekom bedava internet hilesi içeriği hazırladık. APN ve Sil süpür gibi kampanyalar ile ücretsiz internet imkanı sizleri bekliyor.

Türk Telekom hat sahibi olan çevrenizden bedava internet hakkı olduğunu duyunca Türk Telekom internet hilesi olduğunu düşünmüş olabilirsiniz. Oysaki Türk Telekom düzenlediği kampanyalarla internet hakkı sunuyor ve şu an güncel kampanyaları var. Siz de detaylara dikkat ederek ve hileye gerek duymadan Türk Telekom bedava internet hakları kazanabilirsiniz.

Bazı kampanyaları sadece hattınıza yükleme yaparak bazılarını da uygulama indirerek gibi birçok şekilde kazanmak mümkün.

Türk Telekom bedava internet hilesi

Hile özellikli arama yaparak asla doğru bilgilere ulaşamazsınız. Bizler sayfamızda daha fazla durun diye ya da daha fazla kişi çekmek için sizlere asla yanlış bilgi vermek istemiyoruz bu nedenle sunduğu kampanyalar hakkında bilgi vererek internet kazanmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Türk Telekom bedava internet hilesi ile uğraşmak yerine tamamen legal olarak ulaşabileceğiniz Türk Telekom bedava internet kazanma seçenekleri şunlardır.

Sil süpür ile Herkese bedava internet kampanyası!

Uzun zamandır devam eden ve hala güncel olan sil süpür kampanyası ile sınırsız konuşma, MB, GB ve mesajlaşma gibi birçok hediyeye sahip olmak mümkün. Sil süpür uygulamasına her Türk Telekom hat sahibi girebiliyor ve hediye kazanabiliyor. Bunun için Google ya da app store dan Türk Telekom mobil işlem uygulamasını indirin ve her hafta size verilen gün hediye kutusuna tıklayıp ardından sil süpür seçip bulutlu ekranı silerek size sunulan hediyenin keyfini çıkartın. Bilgilendirme mesajı gelemden hediyeyi kullanmaya çalışmayın.  Sil süpür kampanyasından daha fazla internet nasıl kazanırım diye soranlar için;

  • Eğer hattınız faturalı ise emin olun ki size daha büyük hediyeler sunuyorlar. Faturası hat sahiplerine genellikle kısıtlama getirip eğer çok şanslı iseniz yüksek GB kazanma şansı sunuyorlar.
  • Sil süpür kampanyası bazı kişilere Çarşamba bazı kişilere Cuma günü hediye verme şansı sunuyor.
  • Haftada bir gün yararlanabileceğiniz bu hizmetten dilerseniz Çarşamba günü değil de dışarı çıkmaya karar verdiğiniz bir an için saklayıp örneğin; cumartesi günü alışveriş yapmak için dışarı çıkacaksanız cumartesi günü de sil süpür yapabilirsiniz. Tabii bunun için size sunulan Çarşamba ya da Cuma günü hakkını kullanmamış olmalısınız.
  • Her Çarşamba ya da Cuma sunulan hak eğer o hafta kullanılmamışsa diğer hafta iki kez hakkınız olmaz geçen haftaki hakkınız Çarşamba günü silinir ve yeni hakkınız doğar.

Selfy faturasız gel dene kampanyası ile 10 gb kazanmak çok kolay!

Hattınızı faturasız Türk Telekom hattına çevirip selfy sosyal tarifelerinden birine geçerek 10 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Her ay 5 yada 10 GB kazanmak için yapmanız gereken tek şey bu tarifelere geçmektir. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Türk Telekom Bakiye Yükleyerek 1 gb Hediye internet nasıl kazanılır

Türk Telekom faturasız hat sahipleri kendi hatlarına TL yüklediklerinde haftalık 1 GB hediye internet kazanıyorlar. Yapmanız gereken tek şey Türk Telekom sitesinden ya da mobil uygulamasından kredi kartı ya da banka kartı kullanarak 15 TL ve üzeri bakiye yüklemektir. 30 TL ve üzeri TL yüklemeleriniz için sizlere haftalık 1 GB 30 TL ve altı için de günlük 1 GB bedava internet kazanmak bu kadar kolay!

turk telekom kadinlara bedava internet hilesi
turk telekom bedava internet hilesi

Türk Telekom kadınlara özel 2 gb hediye internet kampanyası!

Türk Telekom bedava internet hilesi aramaktansa kampanyakolik ile legal olarak yeni güncel kampanyalar ile bedava internet kazanmaya devam! Size sunduğumuz kampanyalar güncel olanlardır. Yani süresi bitmiş olanları sırf trafik almak için yazmak istemiyorum ve bu nedenle kampanyaların bitim tarihi yaklaştıysa ya da bittiyse yorum kısmından bizleri uyarabilirsiniz. Bunun için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Bu kampanya Türk Telekom sahiplerinin sadece bayanlara sunduğu bir kampanyadır ve yapmaları gereken tek şey hatlarına bakiye yükleyip Sosyal paket yazarak 5555’e göndermek ve bunun sayesinde 2 GB hatlarına yüklenecektir. 1 GB twitter ve 1 GB whatsapp olarak kullanım hakkına sahip olacaksınız.

Türk telekom bedava internet hilesi 2021 için son kez yazmak istiyoruz ki böyle bir hile olmadığından emin olabilirsiniz. Eğer çevrenizde bedava internet kazandığını beyan eden kişiler varsa emin olun kampanyalara katılıp kazanmışlardır. Operatör sahipleri kampanya düzenlerken hile yapılmaması için gerekli her konuyu düşünmüş oldukları için bedava internet kazanmak hile ile hem zor hem de zaten bizlere yakışmayan bir hareket olurdu. Sizlere bilgi vermiş olduğumuz kampanya ve tariflere bakarak hediye internet kazanmak zaten çok kolay.

Türk Telekom bedava internet hilesi isimli içeriğimizin sonuna geldik. Sitemizde bedava internet, kampanyalar, çekilişler ve indirim kuponları gibi bir çok konuda ücretsiz olarak bilgi alacağınız ve faydalanacağınız içerikler mevcuttur.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir