Selfy Bedava İnternet Kampanyası 2021

25 Nisan 2021
Türk Telekom Selfy Bedava internet
4326
Views

Türk Telekom Selfy üyeleri internet paketlerinin yanında selfy bedava internet kampanyaları ile bol bol internete kavaşuyuor. Etrafınızda her yerden indirim kazanan ve bedava internet hakkım vardı, bu kadar GB harcıyorum bu kadar az ödüyorum şeklinde konuşmalar yapıp gıcık olduğunuz kişiler olabilir. Bunun nedeni sizin faturalı ya da faturasız hat sahibi olarak hem çok fazla ödemeniz hem de avantajların hiçbirine sahip olmamanızdan kaynaklanır. Bu avantajın kaynağı Türk Telekom’un selfy diye adlandırdığı gençlere yönelik olarak sunduğu iletişim hizmetidir.

Birçok arkadaşınızın selfy bana yine bedava internet verdi dediğini duyarsınız ya da telefon ekranlarında yer alan operatör yazılarının çok farklı ve havalı olduğunu görüp şaşırabilirsiniz. Aslında sizde selfy bedava internet kampanyası hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunu yapmak çok kolay ve ücret olarak gayet makul fiyatlara sahip. Nasıl Türk Telekom bedava internet kazanırım, sorusunu yanıtlayalım;

Öncelikle eğer üye değilseniz selfy üyesi olmalısınız;

Türk Telekom hattına zaten sahipseniz ve 7-25 yaş aralığında iseniz Selfy’li olmak için Tc kimlik numaranızı yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Diğer bir işlem ise Türk Telekom mobil online işlemler sayfasına girin selfy üyeliği yazan kısımına T.C. kimlik numaranızı girin eğer arayarak işlem yapmak istiyorum diyorsanız da 444 1 444 ü arayıp selfy li olabilirsiniz. Bu gibi işlemlerle uğraşmamak için de Türk Telekom şubelerine uğramanız yeterli olacaktır. Selfy’li olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek de yok!

Türk Telekom Selfy bedava internet üstelik 10 GB!

Selfy Bedava internet kazanmak çok kolay, 10 GB bedava internet kazanmayı kim istemez? Üstelik bunu yapmak için de bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kampanyanın adı “Faturasız gel dene” eğer başka bir hat sahibi iseniz Türk Telekom’a geçiş yaparak bedava 10 GB kazanabilirsiniz. 10 GB gayet iyi bir hediye ve hatta geçiş yaparken ya da kampanyaya üye olurken herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Kampanyaya katılmayı düşünenler;

GEL DENE yazarak 5555’e mesaj göndermeliler. Bunun için 7-25 arasında olmanız gerekmekte çünkü bu kampanya selfy’li olmak için hazırlanmıştır ve kampanyadan yararlanabilmek için Selfy Sosyal 6, Selfy Sosyal 10, Selfy Sosyal 16 kampanyalarına üye olmanız koşulu konulmuştur. Yani geçiş yapıp selfyli olduktan sonra belirtilen paketlere sahip olmalısınız. Selfy sosyal 10 paketi ayda 33 tl 5+5 gb, 750 dakika ve 500 sms sunuyor. Paket olarak hem fiyatı çok uygun hem de sundukları gerçekten harika diyebilirim. Yani hem selfy bedava internet kazanıyorsunuz 10 gb hem de 33 tl ye dilediğiniz kadar internete girip arama yapabiliyor ve sms atabiliyorsunuz.

Türk telekom selfy

Selfy kampanyaları bedava garanti internet!
Sil süpür 5gb 10 GB

Türk Telekom üyeleri sil süpür uygulamasını zaten bilirler. Bu nedenle her Çarşamba ya da Cuma günü Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapıp sil süpür yazan hediye paketi üzerine tıklar ve bulutlu ekranı silerek hediyelerini alırlar. Diğer Türk Telekom üyelerine hangi hediye geleceği belli olmazken selfy üyelerine özel olarak garanti vererek 5 ya da 10 GB vereceğini belirtir ve her hafta bu işlemi yaptığınızda 5 ya da 10 GB internet hakkınızı alırsınız.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için elbet istenilen şeyler var. Bunlar;

  • Selfy Fırsat 5, Selfy Fırsat 10, Selfy Fırsat 15 ve Selfy Fırsat 25 paketi satin alan müşterilerinden bir olmalısınız.
  • Kampanya için herhangi bir kayıt gerekmiyor!
  • Hediyeniz hattınıza tanımlandığında sms ile bildirim gelir.
  • 5 gb ve 10 gb selfy bedava internet hediyesi yani sil süpür oyunu kazancı 7 günlüktür. Yani bir gün zannedip hemen harcamaya çalışmayın ki zaten öyle çabuk bitmez.

Türk Telekom selfy hediye internet 2021

Kampanyalar ne kadar cazip gelse de araştırma yaparken göreceksiniz ki bazılarının süresi dolmuştur. Bu nedenle bizler sizlere güncel olan yani Türk Telekom selfy hediye internet 2021 kampanyalarından birkaçını sıralayacağız. Böylelikle kampanyayı kaçırdım diye üzülmeyeceksiniz.

Selfy bedava internet faturalı hat kampanyaları

Selfy 5  kampanyası

Bu kampanya yenidir ve ayda 39 tl ödeyerek 5 gb ek olarak 5 gb kazanırsınız. Kampanya faturalı hatlara özeldir. Kampanyaya katılmak için SELFY YENI 5 yazıp 4545’e mesaj atmalısınız. Her ay 5 gb internet kazanmak gayet iyi bir hediye bizce.

Selfy 10 kampanyası

Bu kampanyada hediye 10 GB oluyor ve 49 TL ödemesi var. Aylık 49 TL’ye 20 GB internet hakkınız olması çok iyi bir fırsat. 750 dk. arama ve 500 sms de diğer sunduğu avantajlardır. Kampanyaya katılmak için SELFY YENI 10 yazıp 4545’e göndermen yeterli.

Selfy 20 kampanyası

Eğer ben 20 GB ile geçinemem diyen internet kurtlarındansanız bu kampanya tam size göre üstelik tam 40 GB internete sahip olacaksınız. Ayda 59 tl ödeme yaparak 750 dakika arama hakkı 500 sms ve 20 GB internetiniz oluyor. 20 GB da sil süpürden kazanıyorsunuz. Toplam 40 GB hediye kazanmak için de SELFY YENI 20 yazıp 4545’e göndermeniz gerekiyor.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir