Gittigidiyor 200 TL İndirim Kampanyası

3 Temmuz 2021
gittigidiyor 200 TL indirim
4153
Views

Gittigidiyor 200 TL indirim almak isteyenler acele edin. Anlık ve uzun vadede yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerini oldukça sevindiren bir firma bu kampanyada gittigidiyor 20 TL indirim yaparak müşterilerini mutlu etmeyi hedefliyor. Kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir.

Gittigidiyor alışveriş sitesinden harcadıkça kazanmak ve 200 TL indirim kazanmak oldukça kolay! Bunun için 3 Temmuz 2021 ve 4 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişe %5 oranında indirim kazanabilirsiniz. Üstelik bu indirim 150 TL’ye kadar çıkabilir. Eğer kazananlar kulübü üyesi iseniz de 200 TL indirim kazanabilirsiniz.

Gittigidiyor 200 TL indirim

Robot süpürge, cep telefonu ve altın alışverişi haricinde ne alırsanız alın 500 TL’ye ulaşınca %5 oranında yani 500 TL için 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Fırsat ürünleri için gittigidiyor alışveriş sitesine girip ana ekranda bulunan kampanya görseline tıklamanız yeterli olacaktır.

Gittigidiyor Kazananlar kulübüne nasıl üye olunur?

Gittigidiyor kampanyalarından biri olan kazananlar kulübüne katılıp ürünleri daha uygun fiyatlarla almak için yapmanız gereken Son bir yıl içerisinde 5 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 5 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir. Toplamda 1000 TL ve üzeri 5 alışveriş yaptıysanız kazananlar kulübü üyesi olabilirsiniz.

Kazananlar kulübüne üye olup olmadığınızı anlamak için giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Gittigidiyor hafta sonu için harika bir kampanya başlattı. Bu kampanyadan faydalanabilmek için yapmanız gerekenleri yukarıda belirttik. Diğer detaylar ise şöyle;

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Gittigidiyor 200 Tl indirim Kampanyası; Cep telefonu, Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri kategorisindeki “Robot Süpürge” alt kategorisinde, Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde geçerli değildir.

Kampanyadan kaç kez indirim kazanılır?

Sadece bir kez indirim kazanabilirsiniz. Her üyelik için bir indirim hakkı veriliyor.

Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, indirim kuponum üyeliğime tekrar tanımlanır mı?

Kullanıcı, 3 Temmuz 17:00 – 4 Temmuz 23:59 arasında, herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürüklükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcılar, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir