Gittigidiyor Chip Para (75TL) Kampanyası 2021

10 Mayıs 2021
Gittigidiyor Chip Para 2021
4196
Views

Gittigidiyor Chip Para Kazanmak isteyen Axess kart sahipleri yapacakları alışverişe göre 75 TL Chip para kazanma şansı yakalıyor. Badeva chip para için hemen tıkla!

Gittigidiyor sanal alışveriş mağazasından alışveriş yapmayı düşünen Axess kart sahipleri bu kampanya detaylarına dikkat etmeli ve ardından alışverişe başlamalıdır. Gittigidiyor chip para kampanyasından 75 TL chip para kazanmak istiyorsanız 15 Mayıs 2021 tarihine kadar 500 TL ya da 1000 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Belirtilen bedeller için zaten ihtiyacınız doğrultusunda alışveriş yapmayı düşünüyorsanız o zaman kazanma zamanı diyebiliriz. Gittigidiyor chip para kampanyası 16 Nisan 2021 tarihinde başladı ve 15 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir. Bu nedenle bu tarihler arasında alışveriş işlemini tamamlamayı unutmamalısınız.

Gittidiyor Chip para kazanmak

  • Gittigidiyor üyesi olmalısınız.
  • Axess kart sahibi olmalı ve alışverişi bu kart ile yapmalısınız.
  • Alışverişi yapmadan önce GİTTİGİDİYOR‘ yazıp SMS ile 4566’ya göndermelisiniz. SMs gönderim ücreti vardır ve dilerseniz Axess mobil uygulamasından giriş yapıp gittigidiyor kampanyası için hemen katıl yazan yere tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Alışveriş tutarınız en az 500 TL ki bu bedel için kazanacağınız chip para 50 TL olacaktır. 1000 TL ve üzeri Axess kart ile yapacağınız gittigidiyor alışverişi için ise 75 TL chip patra kazanacaksınız.

Gittigidiyor chip para ne zaman karta yüklenecek?

Alışveriş sonrası chip paralar anında kartınıza yüklenir ve dilediğinizce de harcayabilirsiniz. Chip paralar için son kullanım tarihi belirtilmediği için dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Chip para kampanyası Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir. Eğer satın aldığınız ürünleri iptal ederseniz chip paralar da silinirler.

Her üyelik ile bir kez kazanabilirsiniz. Kampanya kart kapsamlı olmadığı için bir evden iki kişi de chip para kazanabilirler. Bu nedenle her müşteri en az 500 TL değerinde alışveriş yapması halinde chip para kazanacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir