Bedava İnternet hilesi Nasıl yapılır? 2021

25 Mayıs 2021
Bedava internet Hilesi
5875
Views

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hat sahipleri bedava internet hilesi arayışlarına 2021 yılında da devam ediyor. Peki Bedava internet hilesi nasıl yapılır?

Bedava internet hilesi duymuş muydunuz? Son zamanlarda çok fazla aranıyor ve buna karşılık olarak bizler de araştırma yapıp sizlere bilgi vermek istedik. Sınırsız internet hilesi olduğunu söyleyenler bile duyduk, emin olun! Sizlere bedava internet hilesi nasıl yapılır hakkında bilgi verirken bu konunun asla yanlış anlaşıldığını ve hile ile yapılmadığını anlatacağız.

Her operatör sahibi rakip firmalardan öne geçmek ve müşterileri ile aralarında olan bağı güçlendirmek için bedava hizmet sundukları kampanyalar düzenler ki her sene ve her ay birçok kampanya bulabilirsiniz. Bunun dışında tarifeler ve paketler de birçok bedava internet hakkı veriyor.

Yapmanız gereken tek şey sahip olduğunuz operatör için hangi hizmetler sunduğuna bir göz atmak ve yaptığı kampanyaları kaçırmamak. Kampanyaları kaçırmamak için bizleri de takip edebilirsiniz. Size güncel olan kampanyalardan ve nasıl hediye internet kazanabileceğinizden bolca bahsettik ve etmeye de devam edeceğiz. Peki nedir bu bedava internet hilesi?

Bedava internet hilesi nedir?

Bedava internet hilesi diye bir şey kesinlikle yoktur. Hile ile internet kazanacağınızı belirten sitelere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Sizlerin yapması gereken operatörlerinizin sunduğu hizmetlerden faydalanabilmek için biraz araştırmak yapmaktır. Göreceksiniz ki hile diye duyduğunuz şeyler aslında birkaç kampanya ve tarife gibi operatörlerin sunduğu hizmetlerden oluşuyor. Bu nedenle sizlere operatörlerin sunduğu bedava internet kampanyalarından bahsedeceğiz.

Vodafone bedava internet hilesi var mı?

Vodafone bedava internet hilesi elbette yok. Vodafone birçok hizmet sunmaktadır. Bunların arasında da bedava internet kazanmanızı sağlayan çok cazip fırsatlar yer alıyor. Sizlere bu fırsatlardan bahsederek hile araştırmasına gerek duymadan internet kazanmanız için detaylı bilgi vereceğiz.

vodafone bedava internet hilesi

Vodafone yanımda uygulaması ile nasıl internet kazanılır?

Bu uygulama ile internet kazanmak çok kolay! Her pazartesi “Bana ne var” kampanyası için çarkı çevirip internet hediyeleri kazanabilirsiniz. Öncelikle vodafone hattına sahip olmalısınız ardından Google ya da app store’dan vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Son olarak da her pazartesi günü bu uygulamaya girip Bana ne var yazan yere tıklayarak çarkı çevirmelisiniz. Çarkı neden çeviremiyorum diye çok fazla soran var buradan cevaplayalım. Eğer pazartesi günü hakkınızı kullandıysanız bir sonraki pazartesi gününü beklemek zorundasınız. Hakkınızı kullanmadığınız halde çarkı çeviremiyorsanız ya sevgili kardeşiniz çarkı çevirdi ya da internet koptuğu için vs.. gibi nedenlerle bu haftaki hakkınızı kaybettiniz. Başka bir şekilde çarkı çevirememe söz konusu olamaz.

Vodafone tarifeleri üzerinden bedava 10 hatta 20 gb kazanmak isteyenler, vodafone red paketlerine ya da uyumlu devreden paketlerine bir göz atmalılar. Hattınızı taşıyarak ya da yeni hat alarak bedaav 10 hatta 20 gb kazanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hilesi

Ne kadar yazsak da maalesef yazmaya devam edeceğiz çünkü Türk Telekom bedava internet hilesi diye bir söz konusu değil. Fakat bedava internet kazanmak var mı, elbet var! Bunun için yapmanız gereken sadece Türk Telekom reklamlarını izlemek ve kampanyalarından haberdar olmak. Bunun için de bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere güncel olan kampanyalar hakkında detaylı bilgi verebilmek için her zaman çalışacağız. Türk Telekom birçok bedava internet veren kampanyası sunuyor bunlardan biri de sil süpür kampanyası.

  • Türk Telekom’dan hilesiz bir şekilde bedava internet kazanmak çok kolay! Yapmanız gerekenler ;
  • Türk Telekom hattına sahip olmak
  • Türk Telekom mobil işlemler uygulamasını Google store ya da app store dan indirmek
  • Mobil işlemler uygulamasından hediye kutusuna tıklayıp sil süpür yazan yere girip yapmak.
  • Bu kampanya bazı kişilere Çarşamba bazı kişilere de Cuma günü hediyeler veriyor. Siz hangi güne sahipseniz o gün geldiğinde uygulamaya giriş yaparak bulutlu ekranı silip hediyenizi alabilirsiniz. Mesaj bildiriminden sonra hediyeyi kullanmayı sakın unutmayın.
Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2021

Turkcell bedava internet hilesi nasıl yapılır?

Turkcell bedava internet hilesi yapılmaz aslında yapılan kampanyalara katılarak kazanılır. Tarife ve paketleri satın aldığınızda da bedava internet kazanmak mümkün. Bunlar için yapmanız gereken tek şey Turkcell hattına sahip olmak ve kampanyaları araştırmak. Özellikle genç Turkcellilere sunulan birçok bedava internet kampanyası var. Bunlardan biri de “Çatlat yumurtanı” Gnç uygulamasını indirip çatlat yazan yere tıklayarak yumurtayı çatlatarak bedava internet hakkınızı alabilirsiniz. Haftanın iki günü bedava internet kazanabilirsiniz. Haftanın iki gününü siz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz günleri bir daha değiştiremeyeceğiniz için iyi bir seçim yapmalısınız.

Bir diğer kampanya da salla kazan kampanyası ve bu tüm Turkcell hat sahipleri için yapılmış bir kampanyadır. Detayları ise Turkcell hattına sahip olmak ve Google ya da app store’dan Turkcell uygulamasını indirip salla kazan yazan yere tıklamaktır. Telefonu sallayınca size hediye olarak ekranda ne verdiği yazacaktır ve mesaj ile bildirimi yapıldıktan sonra kullanabileceksiniz.

Bip uygulaması ile hediye internet nasıl kazanılır?

Bip bir Turkcell uygulamasıdır ve bu uygulamada bip yıldızı olarak size verilen görevleri yerine getirdiğinizde 1 gb internet hakkı kazanırsınız. Bunu kazanmak için dediğimiz gibi size 100,200,300,500 mesaj yaz gibi görevler verilir ve bu görevi bir hafta içerisinde tamamlarsanız pazartesi günü hediyenize kavuşabilirsiniz. Bip bedava internet kazanmak Turkcell hat sahipleri için oldukça kolaydır.

Kampanya pazartesi günü başlar ve Pazar günü sona erer. Her hafta kampanyaya katılıp her hafta kazanabilirsiniz. Kazanmak tamamen size kalmış. Verilen görevleri yerine getirirken yakınlarınızla sohbet edebilir ya da iş hayatınız için kullanabilirsiniz. Birçok kurum artık bip uygulaması ile konuşma yapıyor.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Tüm yorumlar

  • Hile değil de şöyle bir uyanıklık yapıyoruz. Turkcell bedava internet veriyor uygulama o sırada soruyor arkadaşına 2 katını yollayalım mı? numarayı gidip yolladığımızda arkadaşımız 2 katı kazanıyor. şansa kadere inanıp oda bize yollarsa normalden fazla internet kazanıyoruz çoğu zaman aynı ödülü kazanamasak da danışıklı dövüş ile biraz fazla kazanmayı denioyruz. Sistemi kandırarak ancak böyle bedava kazanmayı öğrendim başka da yok.. En iyisi normal yoldan kazanmak.

    Sevgi Gümüş 3 Haziran 2021 20:23