Vodafone bedava internet hilesi 2021 | Nasıl kazanılır?

9 Mayıs 2021
vodafone bedava internet hilesi
4274
Views

Vodafone bedava internet kazanma hilesi: Faturalı ve Faturasız hatlar üzerinden ücretsiz GB İnternet kazanmanın bir kaç yolu var, Peki vodafone bedava internet hilesi nedir?

Vodafone hat sahipleri bedava internet hilesi olup olmadığını merak ediyor. Çevrelerinde aynı hatta sahip olan kişilerin bedava internet hakkı kazandığını duyunca bu konuda bir hile olduğunu düşünebiliyorlar. Vodafone bedava internet hilesi genellikle Vodafone çark çevirme hilesi olarak araştırılıyor bunun da nedeni Vodafone yanımda uygulamasının sunduğu bir kampanya olan bana ne var çekilişine katılıp istediklerini kazanamadıklarından kaynaklanıyor.

Sizler de Vodafone hattına sahipseniz Vodafone yanımda uygulamasını indirip çekilişe katılabilirsiniz. Sizler de Bana ne var çekilişine katılıp güzel internet hediyeleri kazanmak isterseniz öğrendiğimiz birkaç ipucu ile sizlere daha çok internet kazanma fırsatı sunacağız.

Vodafone bedava internet hilesi

vodafone bedava internet hilesi içeriğimize devam edelim. Öncelikle Vodafone yanımda uygulamasına sahip değilseniz bu uygulamayı indirmelisiniz. Ardından uygulamadan internet hakkı kazanmak için bana ne var yazan yere tıklayıp çark çevirerek internet hakkı kazanmak isteyeceksiniz. Bunun için de pazartesi günü olmalı çünkü diğer günler bu kampanya kapalı olacak. Günlerden pazartesi ise şu konulara dikkat ederek internet daha fazla kazanabilirsiniz.

  • Yapılan kampanyalar daima daha fazla ücret ödeyen kişilere daha fazla bedava hak kazandırır. Yani telefonunuz faturalı ise genellikle daha fazla kazanırsınız bunu diğer faturasız hat sahipleri arkadaşlarınızla kıyaslayabilirsiniz. Bu hangi operatör ya da kampanya olursa olsun aynıdır. Faturasız hat sahipleri nadiren 5 ya da 10 gb hakkı kazanıp mutlu olurken faturalı hat sahipleri bunu genellikle kazanırlar.
  • Sabah ya da gece saatlerinde çarkı çevirirseniz şansınız daha az olabilir. Gündüz saatlerinde çevrilen çarklardan daha fazla internet kazanıldığını çark çevirme işlemini yapan kişilerden öğrendik.
  • Uygulamayı silip pazartesi günü tekrar yükleyip ilk defa yapıyormuş gibi çevirince şans bira daha yüksek oluyor ve bedava internet hakkı için daha yüksek bir balık tutmak mümkün.
vodafone bedava internet hilei nasıl yapılır

Vodafone çark çeviremiyorum

vodafone bedava internet hilesi ararken çark çevirme sırasında hata ile karşılaşırsanız mevcut vodafone bedava internet hakkınızdan da olabilirsiniz. Eğer tam çark çevirecekken internet sorunu yaşadıysanız o haftaki bedava internet hakkına güle güle diyebilirsiniz. Maalesef kampanyaların böyle üzücü yanları olabiliyor. Eğer pazartesi günü bir kez hakkını kullandıysanız bir dahaki pazartesiye kadar çeviremezsiniz. Pazartesi günü otomatik çevirme hakkınız yenilenir. Haftada bir hakka sahip olduğunuzu unutmayıp vodafone çark çeviremiyorum neden diye sorgulamayın.

Vodafone çark hilesi yapmak isteyenlere duyurumuz hilelerin genellikle internetten para kazanmak isteyip en kolay yoldan nasıl kazanırım diye düşünenler tarafından açılmış yazılar ya da siteler olduğunu unutmayın. Hileler her zaman zarar getirir ve Vodafone bedava internet hilesi diye bir şey yoktur. Olsaydı da Vodafone bu hileyi birkaç dakika içinde yok ederdi. Kampanyalara katılarak zaten birçok internet hakkına sahip olmak mümkün. Bu nedenle biraz araştırma yapmak yeterli olacaktır.

Hattınızın size sunduğu internet haklarından ya da ödediğiniz ücretlerden memnun değilseniz başka hatlara geçiş yapabilir ya da tarifenizi değiştirebilirsiniz. Bazı tarifeler öyle cazip fiyatlar ve hizmetler sunuyor ki kaçırdığına çok üzülüyor insan. Araştırma yapmak her zaman kazandırır.

Vodafone bedava internet sunan kampanyalar için detaylı bilgi verdiğimiz makalelere göz atıp hediye internet keyfini yaşamak çok kolay. Çark çevirme ile kazanılan internetin az olduğunu çok duyduk dilerseniz diğer çok kazandıran internet kampanyalarımıza bakıp daha fazla internet hakkı kazanabilirsiniz. Bu kampanyalardan kısa olarak bahsetmek isteriz;

Vodafone red tarifeleri ile 20 gb kazanmak çok kolay!

Vodafone red tarifelerinden birine numarasını taşıyan ya da yeni hat alan kişiler bir aylık 10 GB ya da 20 GB internet hakkına sahip oluyorlar. Eğer red tarifeleri size pahalı gelirse ki fiyatları çok uygun özellikle de online almanızı tavsiye ederiz. Çünkü online fiyatlar biraz daha uygun. Uyumlu devreden tarifeleri hem çok ucuz hem de aynı şekilde 10 GB hediye internet hakkı sunuyor. Hatlarından ya da tarifelerinden memnun olmayan sevgili okurlarımıza göz atmalarını tavsiye ederiz.

vodafone bedava internet hilesi isimli içeriğimizin sonuna geldik. Kampanyakolik sitesinde sadece bedava internet konuları değil birbirinden farklı kampanyalar, çekilişler ve indirim kuponlarını güncel olarak ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir