Akbatı AVM Çekiliş IPAD Ödüllü 2021

9 Mayıs 2021
akbatı avm ipad çekiliş 2021
4198
Views

Akbatı AVM çekiliş kampanyası ile Apple iPAD Kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Mobil uygulamayı katılım yapan kişiler çekilişle ödüllerini kazanıyor.

Akbatı mobil uygulamasını indirip her gün katıl tuşuna basarak çekilişe katılabilir ve sonucunda Apple IPAD kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Akbatı AVM kampanyası 3 Mayıs 2021 tarihinde başlıyor ve 31 Mayıs 2021 tarihinde sona erecek. Bu tarihler arasında Akbatı AVM çekiliş kampanyasına katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Akbatı mobil uygulamasını indirmek (ücretsiz)
  • Ad, soyad, gsm numarası, adres vb iletişim bilgilerini girmek ve katıl tuşuna basmak.
  • Her gün Akbatı mobil uygulamasına girip KATIL yazan yere tıklayanlar bir çekiliş hakkı kazanacaktır. Toplamda 28 çekiliş hakkı kazanmak için her gün uygulamaya girmeniz yeterli olacaktır.

Akbatı AVM Çekiliş

Akbatı AVM ödüllü kampanyası 4 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kazananlar 9 Haziran 2021 tarihinde Takvim gazetesinde ve Kampanyakolik sayfasında duyurulacaktır.

Akbatı AVM Çekiliş
Akbatı AVM Çekiliş

Akbatı AVM Çekiliş Sonucunda Verilecek Ödüller

  1. Apple ipad space grey wifi tablet
  2. Apple watch series 3 38mm space grey

Hediyeleri kazanan asil talihliler 24 Haziran 2021 tarihine kadar başvurmaları gerekir. Yedek talihliler ise 9 temmuz tarihine kadar başvurmalıdır. info@umutcekilis.com adresine kimlik ve iletişim bilgileriniz ile başvuru yapmayı unutmayınız.

Akbatı Avm kampanya detayları için akbatı sitesine ve mobil uygulamasına bakabilirsiniz. Akbatı Avm 2021 çekilişine katılmak gerçekten çok kolay ve bu kolaylık sonucunda kazanılacak olan ödüller de çok büyük olduğu için katılmayı unutmayınız. Kampanyakolik olarak Avm çekilişileri, bedava internet, indirim kodu, çekiliş ve kampanyalar konusunda düzenli ve güncel olarak paylaşım yapmaktayız. Aktüel ürün ve daha birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri günlük ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Kategorisi
AVM Çekiliş · Çekilişler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir