Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2021

8 Mayıs 2021
turkcell numara taşıma
4366
Views

Hattınızı yeni bir GSM operatörüne taşıma fikriniz var ve Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları hakkında bilgi arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Numara taşıma kampanyalarını sizin için derledik.

Turkcell yeni hat sahibi olmak ve Turkcell’e numara taşıma işlemi yapmak istiyorsanız kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmadan bu işleme başlamamanızı tavsiye ederiz. Bütçe ve ihtiyacınıza uygun olan paketler hakkında bilgi almak ve Turkcell numara taşıma kampanyaları hakkında detaylı bilgi öğrenmek için bizler buradayız.

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Sizler için Turkcell bedava internet, Turkcell yeni hat alma ve Turkcell faturalı ya da faturasız numara taşıma işlemleri hakkında araştırma yaptık ve aşağıda işinize yarayacak olan birçok kampanyayı paylaştık. Sahip olduğunuz hattın size uygun olmaması, ihtiyacınızı karşılamaması ya da Turkcell’in yaptığı kampanyaların cazip gelmesi gibi nedenlerle yeni hat sahibi olmak istemeniz ya da numara taşımayı düşünmenizi çok iyi anlıyoruz. Bu nedenle hemen Turkcell numara taşıma kampanyalarını sıralamaya başlıyoruz.

  1. Turkcell internet adresinden Numara taşıma ya da yeni hat alma işlemi yapanlara 8 GB bedava internet kampanyası

Bu kampanya sadece online satış olarak yani Turkcell web sitesine girip numara taşıma işlemini gerçekleştiren ya da yeni hat satın alan kişilere özel olarak yapılıyor. Faturalı hat satın almak ya da numaranızı taşımak isterseniz 4 ay boyunca bedava 2 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Üstelik siz gidip teslim almıyorsunuz onlar sizin ayağınıza getiriyor! Öncelikle paketinizi seçiyorsunuz ve form dolduruyorsunuz ardından da kargo ile hattınızın gelmesini bekliyorsunuz.

Turkcell numara taşıma 2021

Turkcell’e Numara Taşıma İsteyenler Online İşlem Yaparsa İndirim Kazanıyor!

Hattınızı taşımak ya da yeni hat satın almak istiyorsanız bu işlemi Turkcell online sitesinden yaparsanız 5 TL, 10 tl ya da 15 TL gibi indirim kazanabiliyorsunuz. Dijital operatör ya da Turkcell sitesinden numara taşıma işlemini gerçekleştirenler 90 gün içerisinde hat aktivasyon işlemi gerçeklemesi ile indirim hakkına sahip olacaklar.  3 fatura dönemi boyunca 5 TL, 10 ve 15 TL İndirim kazanabilirsiniz.

  • 5 TL indirim hakkı kazanmak; GNÇ Fırsat 5, GNÇ Fırsat 9, GNÇ Net Ben, Süper Fırsat 1GB, Süper Fırsat 2GB, Süper Fırsat 5GB, Süper Fırsat 8GB Yıllık Abonelik kampanyalarına uygulanır.
  • 10 TL indirim kazanmak; GNÇ Fırsat 13, GNÇ Fırsat Mega, GNÇ Fırsat Mega+, Süper Fırsat 10GB, Süper Fırsat 15GB+, Süper Fırsat 20GB Yıllık Abonelik kampanyalarına uygulanır.
  • 15TL indirim; GNÇ Fırsat 60, Platinum 25, Platinum 50, Platinum Black 85 Yıllık Abonelik kampanyalarına uygulanır.

Turkcell numara taşıma kampanyaları faturalı ve faturasız olmak üzere 2021 yılı için şu an güncel olanlar yukarıda yer almaktadır. Yeni hat satın almak isteyenler ise birkaç kampanyadan daha faydalanabilirler. Bu nedenle Turkcell yeni hat satın alma işlemini yapmak isteyenler için de ayrı bir liste oluşturduk.

Turkcell Yeni Hat Satın Alma Kampanyaları

Platinum 25 Kampanyası

Turkcell yeni hat satın almak isteyenler ayda 89 TL’ye 1500 dakika her yöne ve sınırsız Turkcellilerle konuşma fırsatı yakalayabilirler. Üstelik 25 GB ve BİP, WHATSAPP da ücretsiz. 31 Aralık 2021 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

  • Platinum 50 Kampanyası

25 GB yetmez diyenlere 50 GB internet hakkı sunan platinum 50 kampanyası 25 GB İnternete ek olarak 25 GB sosyal medyada geçerli olan internet sunuyor. 1500 dakika konuşma ve BİP, WHATSAPP ücretsiz. Turkcelliler ile de bedava sınırsız konuşma.

  • Online’a Özel indirim kampanyası

Yukarıda belirttiğimiz gibi 5,10 ya da 15 TL indirim kazanmak için yeni hattınızı online satış olarak Turkcell web sitesinden satın almalısınız.

  • Faturasız Kampanyalar, Bol GB Tanışma Kampanyası, sponsorlu hat ve Turist tanışma kampanyası

Turkcell faturasız yeni hat sahibi olmak isteyenler bol gb kampanyasından faydalanıp bir ay boyunca 25 GB her yöne 750 dakika ve 250 sms hakkına sahip olabilirler. Bu kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacaktır. Turkcell turist hattı satın almak isteyenler 20 GB için 149 TL ödeyecek ve her yöne 200 dakika hakkına sahip olacak. Sponsorlu hat satın almak isteyenler ön ödemeli açılış vergilerini aylık olarak taksitlendirebilecekler

İçerik Kategorisi
GSM Kampanyaları · Kampanyalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir