Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl yapılır?

16 Temmuz 2021
getir ilk sipariş
5937
Views

Getir ilk sipariş kampanyası ile ilk kez alışveriş yapacak müşterilerine 30TL indirim fırsatı sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Bölgeye göre 25 ila 130TL Arası sipariş veren getir.com müşterileri anında 30TL İndirim kazanmaktadır.

Getir bir alışveriş uygulamasıdır ve ilk sipariş için 30 TL indirim kampanyası uygulamaktadır. Elbette bu alışveriş uygulaması sadece bir kampanyaya sahip değil. Bu uygulamayı indirip alışveriş yaparken birçok fırsat yakalayabilirsiniz.

Ayağımıza kadar gelen alışveriş poşetleri bizler için çok cazip geliyor. Bu nedenle de birkaç tıklama yapıp dilediğimiz ürünleri sepete atıyor ardından da istediğimiz saati seçip gelmesi için ödeme yapıyoruz. Getir şu anda sadece online market hizmeti veren bir firma. Ayrıca getir 7 gün 24 saat çalışıyor yani saat kaça kadar çalışıyor diye sormamıza da gerek kalmıyor. Bu nedenle en zor anlarımıza yetişip büyük avantajlarla ihtiyaçlarımızı karşılamamız için bizlere hizmet sunuyor.

Bugünkü yazımızda getir ilk sipariş için 30 TL indirim kampanyasından bahsedeceğiz. Bu arada kampanya hâlen devam ediyor. Aktif olduğu için avantajdan yararlanabilirsiniz. Ancak birkaç detaya dikkat etmeniz gerekli. Detaylar aşağıda püf noktaları ile belirtilmiştir.

Getir İlk Sipariş 30TL İndirim

Getir online alışveriş uygulaması hizmete açıldığından ilk olarak TL indirim kampanyası sunuyor. Bunun yanı sıra dondurmalarda bir alana bir bedava kampanyası gibi birçok cazip fırsatı parmak uçlarımıza kadar getirmişlerdi. Şimdi ise 30 TL indirim kampanyası ile bu alışveriş keşfini hiç yaşamamış olan potansiyel müşterilerine özel olarak sunuyor.

Getirin yapmış olduğu kampanyalar genelde anlık olarak yapılıyor ve bazen şehirlere göre de değişiklik göstermektedir. kullanımı artırmak ve teşvik için bazı illerde çok daha fazla indirim yaptığı gözlemlenmektedir. Aynı zamanda genel olarak herkesin katılabileceği çekiliş kampanyaları da sunmaktadır. Getir.com üzerinden çekilişler ile de kazanmak isterseniz şu kampanyaları inceleyebilirsiniz;

Getir Herby Çekilişi
Getir Coca Cola çekilişi

Getir İlk Sipariş İçin 30 TL İndirimi Nasıl Yapılır?

 Getir ilk sipariş için 30 TL indirimi kullanmak oldukça kolay. Aşağıda maddeler hâlinde belirtmiş olduğumuz koşulları yerine getirerek indirimden yararlanabilirsiniz.

 • İlk olarak getir uygulamasına sahip değilseniz Google play store ya  da app store açıp “getir” yazdıktan sonra indir butonuna basmak.
 • Ardından online alışveriş uygulaması olan Getir için giriş yapmak yani üye olmak gerekli. Gerçek bilgilerinizi ve net bir şekilde adresinizi yazdığınızdan emin olmalısınız.
 • Daha 30 TL indiriminden faydalanabilmek için 130 TL değerinde alışveriş gerekiyor. Bu nedenle 130 TL ve üzeri tutarında ürünü sepete atmalısınız. Sepetin üzerine tıklayın. Bazı bölgelerde bu tutar 25TL’E Kadar düşmektedir. Biraz da kişiye özel diye düşünebilirsiniz.
 • Sepeti onaylayıp sipariş ver yazan yere tıklayıp son aşamalara geçebilirsiniz.
 • Nasıl ödeyeceğinizi seçin.
 • Ödeme yapmadan önce ekranda gördüğünüz kampanya yazan yere tıklayın ve 130 TL ye 30 TL indirim kampanyasını seçin.
 • Ücretin 30 TL azaldığını gördükten sonra ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca 30 TL GETİR indirim kodu kampanyası da bulunuyor. Bunun için de sahip olduğunuz kodu ödeme yapmadan önce kod girin yazan yere girmeniz gerekiyor. İndirim kodu kampanyaları için indirim kodu kategorimize göz atabilirsiniz.

Bu kampanya başka bir getir kampanyası ile birlikte kullanılamıyor. Bu nedenle sadece 30 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz.

Getir İndirim Kodu Kampanyaları

Getir sadece ilk siparişler için değil daha birçok alışveriş için kampanya yapıyor. Bu kampanyalardan biri de getir indirim kodu kampanyasıdır. Örnek olarak Getir ilk siparişe özel 30 TL indirim kodu kampanyası hâlâ aktiftir. Kampanya kodunu kullanmak için belirli bir süre kısıtlaması da yoktur. ilk siparişte 30TL Kampanyası dışında birkaç indirim kodu fırsatı daha olabilir. Bunun için kampanyalar yazan yere tıklayın eğer elinizde kod varsa kampanya kodu ekle yazan yere tıklayın. Ardından kodu girin. Kod sahibi değilseniz de aşağıda beliren kampanyalara göz atın ve alışverişinize uygun olanları seçin.

Getir İlk sipariş 30 TL İndirim kampanyası Devam Ediyor Mu?

Getir ilk sipariş kampanyası devam ediyor diye daha önce belirttik. Ancak şunu belirtmek isteriz ki bazı bölge ve illerde il siparişe 25 TL indirim sunabiliyor. Bu nedenle neden bize 30 TL indirim hakkı verilmiyor diye düşünmeyin.

Getir ilk sipariş 30 TL indirim gözükmüyor diyen sevgili okurlarımız sepete ürünleri atın ardından ödeme kısmına geçin ama ödeme yapmayın. Daha sonra kampanya yazan kısma tıklayıp göz atın. Eğer ilk sipariş kampanyasından daha önce yararlandıysanız siz de çıkmayabilir. Bunun yanı sıra belirttiğimiz gibi sizin bölgenize 25 TL indirim sunuluyor olabilir. Getir ilk sipariş için 30 TL İNDİRİM siz de gözükmüyor ya da çıkmıyor ise müşteri destek hattı ile görüşebilirsiniz.

Getir alışveriş uygulaması Türkiye’de yirmi bir ile online alışveriş hizmeti veriyor. Eğer sipariş için bir yoğunluk yoksa on dakika içerisinde kapınıza aldıklarınız da geliyor.

Getir yemek ilk sipariş için 30 TL indirim kampanyası

Getir alışverişleri için ilk sipariş 30 TL kampanyası getir yemek için de geçerli. İlk defa sipariş verecek olanlar seçtiği menüleri sepete atıp ödeme yapmadan önce ilk siparişe 30 TL indirim yazılı alana basıp fiyatın düştüğünü görmelidir. Ardından ödeme yaparak 30 dakika içerisinde 30 TL indirim ile alınan leziz yiyeceklerin kapınıza gelmesini beklemelisiniz.

Getir kampanyaları oldukça fazla. Getir yemek ilk siparişe 30 TL kampanyası dışında şuanda geçerli olan kampanyaları aşağıda sizler için listeledik.

Ekim 2021 Getir ilk sipariş güncel kampanyalar

 • Getir yemek 75 TL ve üzeri alışverişe teslimat ücretsiz.

75 TL ve üzeri tutarında sipariş verenler teslimat için ek ücret ödemiyor!

 • Mahallenin favori restoranlarından yapacağınız alışverişlerde uygulanacak 20 TL, 15 TL ve 10TL değerindeki indirimler.

Restoran getirsin özelliğini kullanarak mahallenizdeki firmaların indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

 • İkinci siparişte seçili restoranlarda 50 TL lik siparişe 20 TL indirim kampanyası

İkinci siparişe özel düzenlenmiş birçok kampanya var. Bu da getir ikinci siparişe 20 TL indirim kampanyası olarak geçiyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için 50 TL tutarında sipariş vermeniz gerekiyor. Üst sınır ise yok.

 • Little caesars pizza 20 TL indirim kampanyası

İlk siparişinize özel olarak Little caesars pizzalarından sipariş vererek 20 TL indirim kazanıyorsunuz. Üstelik indirim o an geçerli oluyor. Üst ya da alt limit sınırı da yok! Diyelim ki 35 TL değerinde pizza seçtiniz, bunun için 15 TL ödemeniz gerekiyor.

 • İkinci siparişte 40 TL’lik alışverişlerde 20 TL indirim kampanyası

Getir yemek siparişi verenler ikinci siparişlerinde 20 Tl indirim hakkı kazanıyor.

 • Seçili restoranlarda %25 İndirim kampanyaları

Bazı restoranlara özel olarak %25, %20 ve %15 oranlarında indirim kampanyaları düzenleniyor.

 • Günün restoranlarında 100 TL’YE KADAR %10 İndirim kampanyası

Her güne özel bir restoranda 100 TL’ye kadar %10 oranında indirim düzenleniyor. Bu nedenle her gün bir kazanç sağlamak ve indirimli yemek siparişi vermek mümkün. Şimdiden afiyet olsun!

2021Yılı Temmuz ayı itibari ile kampanya devam etmektedir. Kampanyayı getir.com kişiye özel olarak veya bazı illerde genişletebiliyor veya azaltabilmektedir.
Getir ilk sipariş indirim kampanyasında yapılan indirim yekün alışverişten düşülerek yapılmaktadır. Herhangi bir ürün kısıtlaması olduğu gözlemlenmemiştir.
İndirim kazanabilmek için 130TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir. Fakat Getir.com bazı il veya kişiye özel olarak alışveriş limitini 25TL'e kadar düşürebilmektedir.
Getir getirdiği ürünler için taşıma ücreti almaktadır. Bu bedel kişiye özeldir ve değişim göstermektedir. Getir firması çeşitli kampanyalar ile bu bedeli almadığı olabiliyor.
İçerik Kategorisi
Kampanyalar

Tüm yorumlar

 • Hetir eskiden 20 lira veriyordu şimdi 30 ama o zamanki29 ile şimdi ki 30 aynı değil.. bence getir ilk siparişte 50 lira vermeli.. gerçi bir sipariş için geçerli yinede bir doyumluk olur

  Osman 17 Ekim 2021 17:07 Yanıtla
 • Getir Yemek ilk sipariş kodu lazım olan buradan paylaşabilir mi?

  Sevda Ayhan 9 Ekim 2021 10:34 Yanıtla
 • Getir ilk siparişten faydalanıp biraz uyguna yemek sipariş etmek istiyorum, her defasında yeni telefon numarası gerekiyor bunun kolay bir yolu var mıdır?

  Sevim 8 Ekim 2021 09:20 Yanıtla
  • Merhaba sevim hanım; Adı üzerinde ilk sipariş. Getir hizmetini tanıtmak amacıyla indirim sunuyor..
   Her alışverişinizde indirim almaya çalışarak kotayı bitirip sizin gibi bu hizmetten faydalanmak isteyen kişilerin haklarına girmiş olursunz..

   KampanyaKolik 8 Ekim 2021 09:34 Yanıtla
 • Bizim millet bu işi çözmüş.. yeni telefon numarası, yeni üyelik ve indirim cepte..

  KeremX 2 Ekim 2021 10:59 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir