Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl yapılır?

16 Temmuz 2021
getir ilk sipariş
21
Views

Getir ilk sipariş kampanyası ile ilk kez alışveriş yapacak müşterilerine 30TL indirim fırsatı sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Bölgeye göre 25 ila 130TL Arası sipariş veren getir.com müşterileri anında 30TL İndirim kazanmaktadır.

Getir bir alışveriş uygulamasıdır ve ilk sipariş için 30 TL indirim kampanyası uygulamaktadır. Elbette bu alışveriş uygulaması sadece bir kampanyaya sahip değil. Bu uygulamayı indirip alışveriş yaparken birçok fırsat yakalayabilirsiniz.

Ayağımıza kadar gelen alışveriş poşetleri bizler için çok cazip geliyor. Bu nedenle de birkaç tıklama yapıp dilediğimiz ürünleri sepete atıyor ardından da istediğimiz saati seçip gelmesi için ödeme yapıyoruz. Getir şu anda sadece online market hizmeti veren bir firma. Ayrıca getir 7 gün 24 saat çalışıyor yani saat kaça kadar çalışıyor diye sormamıza da gerek kalmıyor. Bu nedenle en zor anlarımıza yetişip büyük avantajlarla ihtiyaçlarımızı karşılamamız için bizlere hizmet sunuyor.

Bugünkü yazımızda getir ilk sipariş için 30 TL indirim kampanyasından bahsedeceğiz. Bu arada kampanya hâlen devam ediyor. Aktif olduğu için avantajdan yararlanabilirsiniz. Ancak birkaç detaya dikkat etmeniz gerekli. Detaylar aşağıda püf noktaları ile belirtilmiştir.

Getir İlk Sipariş 30TL İndirim

Getir online alışveriş uygulaması hizmete açıldığından ilk olarak TL indirim kampanyası sunuyor. Bunun yanı sıra dondurmalarda bir alana bir bedava kampanyası gibi birçok cazip fırsatı parmak uçlarımıza kadar getirmişlerdi. Şimdi ise 30 TL indirim kampanyası ile bu alışveriş keşfini hiç yaşamamış olan potansiyel müşterilerine özel olarak sunuyor.

Getirin yapmış olduğu kampanyalar genelde anlık olarak yapılıyor ve bazen şehirlere göre de değişiklik göstermektedir. kullanımı artırmak ve teşvik için bazı illerde çok daha fazla indirim yaptığı gözlemlenmektedir. Aynı zamanda genel olarak herkesin katılabileceği çekiliş kampanyaları da sunmaktadır. Getir.com üzerinden çekilişler ile de kazanmak isterseniz şu kampanyaları inceleyebilirsiniz;

Getir Herby Çekilişi
Getir Coca Cola çekilişi

Getir İlk Sipariş İçin 30 TL İndirimi Nasıl Yapılır?

 Getir ilk sipariş için 30 TL indirimi kullanmak oldukça kolay. Aşağıda maddeler hâlinde belirtmiş olduğumuz koşulları yerine getirerek indirimden yararlanabilirsiniz.

  • İlk olarak getir uygulamasına sahip değilseniz Google play store ya  da app store açıp “getir” yazdıktan sonra indir butonuna basmak.
  • Ardından online alışveriş uygulaması olan Getir için giriş yapmak yani üye olmak gerekli. Gerçek bilgilerinizi ve net bir şekilde adresinizi yazdığınızdan emin olmalısınız.
  • Daha 30 TL indiriminden faydalanabilmek için 130 TL değerinde alışveriş gerekiyor. Bu nedenle 130 TL ve üzeri tutarında ürünü sepete atmalısınız. Sepetin üzerine tıklayın. Bazı bölgelerde bu tutar 25TL’E Kadar düşmektedir. Biraz da kişiye özel diye düşünebilirsiniz.
  • Sepeti onaylayıp sipariş ver yazan yere tıklayıp son aşamalara geçebilirsiniz.
  • Nasıl ödeyeceğinizi seçin.
  • Ödeme yapmadan önce ekranda gördüğünüz kampanya yazan yere tıklayın ve 130 TL ye 30 TL indirim kampanyasını seçin.
  • Ücretin 30 TL azaldığını gördükten sonra ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca 30 TL GETİR indirim kodu kampanyası da bulunuyor. Bunun için de sahip olduğunuz kodu ödeme yapmadan önce kod girin yazan yere girmeniz gerekiyor. İndirim kodu kampanyaları için indirim kodu kategorimize göz atabilirsiniz.

Bu kampanya başka bir getir kampanyası ile birlikte kullanılamıyor. Bu nedenle sadece 30 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz.

Getir İndirim Kodu Kampanyaları

Getir sadece ilk siparişler için değil daha birçok alışveriş için kampanya yapıyor. Bu kampanyalardan biri de getir indirim kodu kampanyasıdır. Örnek olarak Getir ilk siparişe özel 30 TL indirim kodu kampanyası hâlâ aktiftir. Kampanya kodunu kullanmak için belirli bir süre kısıtlaması da yoktur. ilk siparişte 30TL Kampanyası dışında birkaç indirim kodu fırsatı daha olabilir. Bunun için kampanyalar yazan yere tıklayın eğer elinizde kod varsa kampanya kodu ekle yazan yere tıklayın. Ardından kodu girin. Kod sahibi değilseniz de aşağıda beliren kampanyalara göz atın ve alışverişinize uygun olanları seçin.

Getir İlk sipariş 30 TL İndirim kampanyası Devam Ediyor Mu?

Getir ilk sipariş kampanyası devam ediyor diye daha önce belirttik. Ancak şunu belirtmek isteriz ki bazı bölge ve illerde il siparişe 25 TL indirim sunabiliyor. Bu nedenle neden bize 30 TL indirim hakkı verilmiyor diye düşünmeyin.

Getir ilk sipariş 30 TL indirim gözükmüyor diyen sevgili okurlarımız sepete ürünleri atın ardından ödeme kısmına geçin ama ödeme yapmayın. Daha sonra kampanya yazan kısma tıklayıp göz atın. Eğer ilk sipariş kampanyasından daha önce yararlandıysanız siz de çıkmayabilir. Bunun yanı sıra belirttiğimiz gibi sizin bölgenize 25 TL indirim sunuluyor olabilir. Getir ilk sipariş için 30 TL İNDİRİM siz de gözükmüyor ya da çıkmıyor ise müşteri destek hattı ile görüşebilirsiniz.

Getir alışveriş uygulaması Türkiye’de yirmi bir ile online alışveriş hizmeti veriyor. Eğer sipariş için bir yoğunluk yoksa on dakika içerisinde kapınıza aldıklarınız da geliyor.

2021Yılı Temmuz ayı itibari ile kampanya devam etmektedir. Kampanyayı getir.com kişiye özel olarak veya bazı illerde genişletebiliyor veya azaltabilmektedir.
Getir ilk sipariş indirim kampanyasında yapılan indirim yekün alışverişten düşülerek yapılmaktadır. Herhangi bir ürün kısıtlaması olduğu gözlemlenmemiştir.
İndirim kazanabilmek için 130TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir. Fakat Getir.com bazı il veya kişiye özel olarak alışveriş limitini 25TL'e kadar düşürebilmektedir.
Getir getirdiği ürünler için taşıma ücreti almaktadır. Bu bedel kişiye özeldir ve değişim göstermektedir. Getir firması çeşitli kampanyalar ile bu bedeli almadığı olabiliyor.
İçerik Kategorisi
Kampanyalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir