Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası 2021

9 Mayıs 2021
Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı
5017
Views

Finansbank otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerine 100 TL’ye kadar para puan kazanma fırsatı sunuyor. 2 ila 4 fatura ödeme talimatı veren banka müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir.

Finansbank vadesiz hesap sahipleri otomatik fatura ödeme talimatı vererek 100 TL parapuan kazanabiliyor. Faturalarınızın gününü beklemeden ve ödeme kuyruğuna girmeden gününde ödenmesi için yapmanız gereken tek şey fatura ödeme talimatı vermektir.

Bu işlem için mobil uygulamasını indirerek yapabilir ya da Finansbank çağır merkezini arayıp müşteri temsilcisinin yapmasını isteyebilirsiniz. Finansbank otomatik ödeme talimatı kampanyası 1 Nisan tarihinde başladı ve 31 Mayıs 2021 tarihinde sona erecek. Bu tarihler arasında otomatik fatura ödeme talimatı veren kişiler 100 TL değerinde para puan kazanabilecek.

Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vermek isteyen müşteriler ne kadar çok yeni talimat verirse o kadar fazla para puan kazanmaktadır. 50 ila 100TL Arasında dağıtılacak olan para puan hediyeleri şöyledir.

  • 2 adet fatura talimatı verenler 50 TL Para puan
  • 3 adet fatura ödeme talimatı verenler 75 TL
  • 4 adet fatura ödeme talimatı verenler ise 100 TL parapuan kazanacaklar.

Bu kampanyayı kaçırmamak ve 100 TL değerinde Parapuan kazanmak için yapmanız gerekenler;

  • FATURA Yazıp 2273’e gönderin.
  • Sms ile katılım yapmak istemeyenler cep şube ya da internet şube kullanarak HEMEN KATIL butonuna tıklamalısınız.
fatura ödeme qnb finansank

QNB Fatura ödeme Talimatı verenler Dikkat!

Finansbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı veren kullanıcılar aşağıdaki bilgilere göre para puanlarını kullanabilecek veya iade durumu oluşabilecektir lütfen ayrıntıları okuyunuz. Ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 30 Haziran 2021 tarihine kadar en az 1 kez otomatik olarak ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 30 Kasım 2021 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır.

ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan puan tutarı vadesiz hesabınıza borç olarak kaydedilecektir. Verilen talimatlar için kazanılan ParaPuan’lar 1-6 Temmuz 2021 tarihlerinde CardFinans Nakit Kartınıza yüklenecektir. CardFinans Nakit kartı yok ise ParaPuan yüklenemeyecektir. Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek kolayca ödeyebilir bir yandan da parapuan kazanıp dilediğinizce harcayabilirsiniz. Telefon, internet, doğalgaz, elektrik ve su faturası gibi en az iki adet ödenecek olan fatura belirleyip kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir ve en çok 100 TL parapuan kazanabilir. Diğer parapuan ve kart kampanyaları için bu kategoriye göz atabilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Kampanyalar · Kart Kampanyaları

Comments are closed.