Turkcell Bedava internet kodu Nasıl Kazanılır? 2021

3 Haziran 2021
Turkcell Bedava internet Kodu
4241
Views

Turkcell bedava internet kodu için birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Kimileri sms hakkı kimileri konuşma kimileri de bedava internet hakkı veriyor. Hangisinden faydalanmak isterseniz o yöne doğru ilerleyerek yapmanız gerekenleri yerine getirip hediyelere sahip olabilirsiniz.

Faturalı hat sahipleri için ayrı hediye kampanya kodu sunan Turkcell faturalı hat sahiplerini de unutmamış.

Turkcell bedava internet kodu (Faturalı)

Faturalı hatlara sunulan hediye kampanyalar iki adettir ve bunlar internetim ve gel MB kampanyalarıdır. İki kampanya da 1 GB internet kazanmanızı sağlar. Bu kampanyalara katılıp 1 GB internet kazanmak için ;

  • Gelmb yazın ve 2222 ye gönderin
  • İnternetim yazarak 2222 ye gönderin
  • Her iki kampanya da birbirinden farklıdır ve her ikisine katılım yaptığınızda size hediye olarak 1 GB hediye internet verirler.

Turkcell faturasız bedava internet kodu

Bir yakınınıza hediye internet göndermek isterseniz hediye haftalık 1 GB yazıp başında 0 olmadan telefon numarasını yazıp 2222 ye gönderin. Bu uygulama ücretlidir ve ücreti 1 GB dır. Dilerseniz coca cola bedava internet ve pepsinin sunduğu kampanya kodları ile Turkcell, vodafone ve Turk Telekom operatörlerinden bedava internet kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için belirtilen içeceklerden alıp açma halkalarından ya da kapak arkalarından çıkan şifreleri belirtilen yerlere okutarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell hediye kampanya kodu için kampanyalarına katılmak ve gereken işlemleri yerine getirmek yeterli olacaktır. Kod olmadan hediye internet kazanmak isterseniz de salla kazan, bip, çatlat yumurtayı gibi birçok kampanyaya katılabilirsiniz. Hepsi güncel ve devam ediyor.

Turkcell bedava internet kodu olmadan Salla kazan uygulaması aylık 25 GB a kadar hediye internet kullanım hakkı verebiliyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey Turkcell mobil uygulamasını indirmek, giriş yapmak ve salla kazan için ekranı sallamak yeterli. Ekranda belirtilen hediye bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanılabilir. Çatlat yumurtayı kampanyası 26 yaş altı gençturkcell hat sahipleri için yapılmıştır ve haftada iki kez internet hakkı kazanma şansı hala devam ediyor. Haftada iki gün seçip o günler geldiğinde yumurtayı çatlatıp ne kazandığınızı öğrenebilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir