Finansbank internet alışverişine açma 4 Farklı Yöntem

31 Mayıs 2021
Finansbank internet alışverişine açma
5025
Views

QNB Finansbank İnternet alışverişine açmak isteyen kullanıcılarımıza 4 farklı yöntem ile cardfinans kartını internete açma şekillerini anlatıyoruz. Zahmetsizce bu yöntemlerden herhangi biri ile kredi kartınızı internet alışverişlerine açabilir veya tersini uygulayarak kapatabilirsiniz.

Finansbank internet alışverişi açma işlemi dört şekilde yapılabilir ve bu yöntemleri sizler için aşağıda sıraladık. Bazı nedenlerle kartları internete kapatıp sadece yerel olarak kullanmak istiyoruz ya da kart sahibi olduğumuzda kartın internet alışverişi için kullanıma kapalı olduğunu öğreniyoruz. Sanal alışveriş sitelerinin sunduğu kampanyalar, indirim kodları, hediye çekleri ve daha birçok nedenle kartımızı internet alışverişi için kullanmak istiyoruz. Kısacası kredi ve banka kartlarının hayatımızda yerinin büyük olması nedeniyle bankaların bize sunmuş olduğu her hizmetten faydalanmak ve hayatımızı biraz daha rahat yaşamak istiyoruz.

Güvenlik amacıyla kartınızı internete kapatmış olabilirsiniz. Finansbank para puan kazanmak ve daha da fazlasını elde etmek için internet üzerinden alışveriş yapmak isteyebilir ve kartınızın internet alışverişi için kapalı olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için alışveriş yaparken ödeme yapılmadığını kartınızın internete kapalı olduğunu bildiren mesaj gelir. Cardfinans internet alışverişine açma işlemini birkaç şekilde yapabilirsiniz.

Tavsiye: Kredi kartları güvenlik açısından internet alışverişlerine kapatılır. Eğer bu konuda şüpheniz varsa her alışverişte bir kaç saniye ayırarak kredi kartınızı alışveriş tamamlandıktan sonra internet alışverişine tekrar kapatmanızda fayda var. Her ne kadar şifre ve 2 aşamalı doğrulama yöntemleri ile alışveriş yapılabiliyor olmuş olsa da hiç başım ağrımasın düşüncesinde olmak isterseniz kolayca açılan kredi kartları aksi yönde işlem yapılarak kapatılabilir.

Cardfinans internet alışverişi açma yöntemleri

Telefon ile Finansbank kartınızı internet alışverişine açmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  1. İnternet şubesine giriş yapabiliriniz. Bunun için telefonunuzda kullandığını aram motoruna tıklayın (yandex, Google…) ardından Finansbank internet şubesini aratıp giriş yapın. Çıkan ekranda müşteri numaranız ve finans şifreniz istenecektir. Dilerseniz TC kimlik numarası da kullanabilirsiniz finans şifrenizi bilmek elbette çok önemli. Ardından kart işlemleri için kredi kartı ayarları ve internet alışverişine açma işlemini tamamlayabilirsiniz.
  2. Telefon bankacılığını kullanıp 0850 222 0 900’u arayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Her bankanın olduğu gibi QNB Finansbank’ın da telefon bankacılığı hizmeti bulunmaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanıp istediklerinizi belirterek (ki bundan önce sesli yanıt sistemi ile ne istediğinizi belirtmeniz ve daha sonra müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekiyor) işleminizi yapmanızı bekleyebilirsiniz. Bunun için de annenizin kızlık soyadının birkaç harfi ve kimlik bilgileriniz gerekebilir.
  3. Finansbank internet alışverişi açma sms ile de gerçekleşebiliyor. Birkaç dakika içerisinde bir sms ile işleminizi halledebilirsiniz. Sms göndererek ve bunun için de INTERNET yazıp boşluk bırakın ve kartınızın son dört hanesini de yazdıktan sonra 2273’e gönderin.
  4. Mobil uygulamasını kullanarak kart ayarları bölümünden cardfinans internet alışverişi açma işlemini yapabilirsiniz. Telefonunuzu indirmiş olduğunuz QNB Finansbank uygulaması ile kimseyi aramadan, SMS göndermeden ve arama motoru kullanmadan birkaç dakika içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifreniz ve bilgilerinizle giriş yapıp kredi kartı ayarlarından internete alışverişi açma işlemini bulun ve bu kadar!

Finansbank cep şube ile internet alışverişi açma

Finansbank İnternet alışverişine açmak isteyen kullanıcılarımıza en fazla tavsiye ettiğimiz yöntem cep şube kullanarak açma kapama işlemlerini yapmanız olacaktır. Cep telefonunuz yanındaysa ve internet bağlantınız varsa saniyeler içinde Finansbank İnternet alışverişine açma kapama işlemini yapabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz dördüncü şıkta yer alan mobil uygulaması Finansbank cep şube ile aynı anlama geliyor yani Finansbank mobil uygulamasını indirip bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Finansbank internet cep şubesine giriş yapmak için Finansbank cep şubesini indirmelisiniz bunun için de;

  • Google play store ya da app store’u açıp QNB Finansbank yazın.
  • Karşınıza çıkan uygulamayı indirin.
  • Uygulama yüklendikten sonra aç yazan yere tıklayın ve müşteri numarası ya da TC numarası girip şifrenizi istenilen alana doldurduktan sonra dördüncü kısımda yer alan KREDİ KARTLARIM yazan yere tıklayın beyaz kısımda yer alan kart bilgilerinizin üzerine tıklayın.
  • Alt kısımda yer alan (sol taraf ilk başta) kredi kartı ayarlarım yazan yere tıklayın.
  • Tekrar kart ayarlarına tıklayın ve kart kullanım tercihlerinden internetten alışveriş yazan kutucuğa basın. Eğer tick işareti gördüyseniz (siyah V ) işlem tamamdır.

QNB Finansbank İnternet Alışverişine Açma

Qnb Finansbank internet alışverişi açma işlemlerini sizler için belirttik. Dilerseniz SMS atarak (ücretli) dilerseniz cep şubesi yani mobil uygulamasını kullanarak, dilerseniz müşteri hizmetlerine bağlanarak ve dilerseniz de internet şubesinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tercih sizin. Finansbank kampanyaları için bizleri ziyaret edebilir ve daha fazla para puan kazanıp keyifle harcayabilirsiniz veya puanları internette keyifle harcayabilmek için cardfinans para puan geçen yerleri takip edebilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Kampanya Blog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir