Türk Telekom Wifi Bonus Free 1 Gb Kampanyası

28 Nisan 2021
wifi bonus free 1gb
13034
Views

wifi bonus free 1 gb Türk Telekom Bakiye yükleyerek 1 GB kazan kampanyası detayları ve kampanya ile bedava internet kazanmak isteyenler

Türk Telekom’un sunduğu birçok internet kampanyası var. Kimileri aramalarınızı fazlalaştırmak ya da konuşurken kaç dakikam kaldı diye hesaplama derdinden kurtarmak için yapılıyor kimileri de mesajlaşmaktan vazgeçemedikleri için bol mesaj hakkı sunuyor kimileri ise bedava internet hakkı veriyor. Bedava internet kampanyaları genel olarak en çok arananlar. Bu arananların başında da wifi bonus free 1 GB kampanyası geliyor. Faturasız hat sahipleri TL bitiminde elbet TL yüklemek istiyorlar hatlarına ve bu kampanya TL yüklemelerine 1 GB hediye veriyor. Peki ama wifi bonus free 1 GB ne demek ve wifi free 1gb bonus nasıl kullanılır? Hadi hem soruları yanıtlayalım hem de 1 GB hediyesinin tadını çıkartalım.

Wifi bonus free 1 GB nedir?

Türk telekom Bedava internet kazanmak wifi bonus fee ile mümkün. Türk Telekom hattınıza yükleme yaparak bedava 1 GB internet hakkı kazanırsınız ve buna wifi bonus free 1 GB denir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için ise Türk telekom’un resmi sayfasından ya da mobil uygulamasından kredi kartı ya da banka kartı kullanarak 30 TL üzeri yüklemeler için 7 gün geçerli 1 GB 30 TL altı yüklemeler içinde 1 gün geçerli yani 24 saat süreli 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanya sadece faturasız Türk Telekom müşterileri için düzenlenmiş zannetmeyin! Faturalı hat sahipleri de banka kartı ya da kredi kartına fatura ödeme talimatı vererek 1 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Mesaj olarak katılmak isteyenler de 1 GB KAZAN yazıp 5555’e göndermeliler.

wifi bonus fee ile bedava internet

Wifi bonus 1 GB nasıl kullanılır?

Her ay 15 TL üzeri yükleme yaparak wifi bonus fere 1 GB hakkı kazanabilirsiniz. Sosyal medya, yotube vs diye kullanım detayı verilmemiş yani dilediğiniz gibi internette takılabilirsiniz. 30 TL altı yükleyenler 24 saat içerisinde 1 GB hakkına sahip iken 30 TL üzeri yükleyenler bir hafta içerisinde kullanabilirler.  Ne kadar MB kaldığını öğrenmek istediğinizde KALAN 1 GB KAZAN yazıp 5555’e göndermelisiniz. BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet hat sahipleri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyayı iptal etmek isterseniz IPTAL 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Her yükleme yaptığınızda gerekli koşulları gerçekleştirdiğiniz takdirde 1 GB hediyenize kavuşabilirsiniz. İnternet ihtiyacınız olduğu anlarda hediye GB saklayıp dışarıda iken özgürce internet keyfini yaşayabilirsiniz. Bu kampanya 31 ağustos 2018 tarihine kadar geçerli ve maalesef yenilenmediği için şu an kullanım dışı. Diğer güncel olan ve henüz bitmemiş Türk Telekom kampanya ve detaylar için tıklayınız.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Tüm yorumlar

 • anlamadım wifi bonus yümlenmiş hattıma nasış kullanılacak

  arda 10 Ekim 2021 00:50 Yanıtla
  • Türk Telekom Wifi çeken yerlerde kullanabileceğiniz bir bedava internet paketidir..
   Paketi kullanabilmeniz için Türk telekom wifi adresini görebiliyor olmanız gerekiyor. wifi noktasına gelip Tek şifreniz ile giriş yapabilirsiniz..

   KampanyaKolik 11 Ekim 2021 11:47 Yanıtla
 • Nasıl kullanılır anlamadım ya

  Zeliha Polat 21 Haziran 2021 22:24 Yanıtla
  • Zehra hanım bu kampanya kapsamında wifi noktalarından ücretsiz wifi servisinden 1GB Kullanım yapabilirsiniz. Diğer detaylar zaten içerik içinde anlatılmaktadır.

   KampanyaKolik 22 Haziran 2021 10:49 Yanıtla
 • 1 GB kazan

  Mert 4 Haziran 2021 20:11 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir