En kolay İnternet kazandıran uygulamalar 2022

28 Nisan 2021
Bedava internet kazanma
4292
Views

Operatörlerin birbirlerine karşı rekabet içinde olmaları ve müşterilerini kaybetmemeleri açısından yaptığı kampanyaların bazıları öyle cazip geliyor ki hattımızı ve numaramızı bile değiştirebiliyoruz. İletişim iş, okul, sağlık ve insanlar arasındaki bağ açısından özellikle son yıllarda daha da önemli bir hale geldi. covid Virüsü nedeniyle yakınlarımızla görüşemeyince iletişime daha da bir sarıldık. Bedava sunulan hizmetler her geçen gün arttığı için de kampanyaları takip etmek keyifli bir hal geldi.

Bu kampanyalardan biri de internet kazandıran uygulamalar. Konuşma ve mesajlaşma yıllar öncesine kadar çok önemli idi bizim için şimdi ise aramıza hızlı bir şekilde katılıp bayrağı asla elinden bırakmayan internet her şeyden önce gelir oldu. Derslerin online işlenmesi, toplantıların canlı yayınlar ve bazı uygulamalar kullanılarak yapılması ve sağlık ocaklarında görüntülü muayene hizmeti gibi birçok konuda internet olmadan yapamaz olduk. Teknoloji sağlıklı bir şekilde kullanıldığında çok büyük işlerimize yarayabiliyor bu nedenle sizlere üç operatörün üzerinde durarak internet veren uygulamalar ve nasıl yararlanacağınız hakkında bilgiler sunmak istedik. Keyifli okumalar dileriz.

Turk Telekom internet veren uygulamalar

Öncelikle her operatörün ya da kampanyanın farklı bir uygulama ile hediye internet verebildiğini belirtmek isteyelim, Aşağıdaki bedava internet veren hizmetler için TurkTelekom mobil uygulamasını indirmeli ve selfy üyesi olmalısınız.

Turk Telekom gençlere özel olan selfy, faturalı ve faturasız olmak üzere bölümlere ayırarak birçok internet kazandıran uygulamalar sunuyor. Güncel olanlarını sizinle paylaşmak istedik;

 • Self bedava internet kampanyaları “faturasız gel dene “ ve “sil süpür” den bahsedelim. Selfy sosyal 6,10 ya da 16 paketlerine sahipseniz “Gel DENE “ yazıp 5555e gönderip 10 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Sil süpürden her hafta 5 10 20 GB haftalık bedava internet kazanmak için selfy fırsat 5, selfy fırsat 10 ve selfy fırsat 20 paketlerine üye olmalısınız. 5 GB için herhafta 5 gb ve 10 GB lik paket için her hafta 10 GB internet kazanırsınız.
bedava internet kazandıran uygulamalar

Turkcell internet kazandıran uygulamalar

Turkcell hat sahipleri birçok şekilde bedava internet kazanabilirler. Bunlardan ilki gençturkcellliler için yapılmış olan yumurtanı çatlat ve interneti kap kampanyasıdır. Bu kampanya için gnç uygulamasını indirmelisiniz ve gençturkcell hattına sahip olmalısınız (25 yaş altı) Haftanın iki gününü seçip saatlik, günlük ya da haftalık internet hediyeleri kazanabilirsiniz. Gnç uygulamasını açıp çatlat bölümüne girin ve yumurtaları çatlatın. İşte bu kadar! Kampanya 31 aralık 2021’ de sona erecek.

 • Goller cepte uygulaması ile 500 mb ve her gole 100 mb kazan

Goller cepte futbolu çok seven takımını asla bırakmayan taraftarlar için düzenlenmiş ve her takım için özel bir uygulama indirmek gerekiyor.

 • Yaani indir bedava internet kazan kampanyası

Turkcell hat sahipleri yaani arama motorunu indirdiklerinde bedava 1 GB aylık internet kazanırlar ve bu her ay yenilenir. Kazanılan 1 GB ise yaani arama motorunda kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey Google app store’dan yaani arama motorunu indirmektir.

 • Salla kazan ile internet kazanmak çok kolay

İnternet kazandıran uygulamalar içinde en çok bilinen ve tercih edilenlerden biri de Turkcell’in abonelerine sunmuş olduğu salla kazan uygulaması.. Her Turkcell hat sahibi bu kampanyadan faydalanabilir. Google store’dan Turkcell uygulamasını indirip her Cuma telefonu salla ve internetleri kap. Aylık 25 GB internet kazanma şansını yakalamak için ekranı sallamak yeterli.

 • Turkcell bip uygulaması ile internet hediyesi kazan

Turkcell Dünya çapında anlık mesajlaşma ve konuşma uygulamalarına savaş açarak , yerli ve milli uygulamalar projesi ile kurmuş olduğu BİP Uygulamasını kullanan tüm abonelere kullandıkça kazan şeklinde kampanya sunmuştur. Bu kampanya ile bip uygulamasını kullanım yoğunluğuna göre bedava internet vermek isteyen firma oldukça tutulan bir kampanya ile uygulamayı desteklemektedir. Acele edin! Bip uygulamasını indirerek 2 GB kazanma şansı 2021 yılında sona erecektir. Diğer güncel olan kampanyalara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Vodafone internet kazandıran uygulamalar

Vodafone hat sahipleri belirtilen internet uygulamaları indirerek MB ve GB kazanabiliyor. 2021 yılı için güncel birçok kampanya var ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Vodafone Bedava internet kazanmak için aşağıdakileri yapmanız yeterlidir.

Vodafone red üyesi olup bir ay 20 gb veren tarifeler

Aşağıdaki tarife sahipleri “”vodafone yanımda” uygulaması ile tek seferlik 20 GB bedava internet kazanabilirler. Eğer bu uygulamayı indirmezseniz bedava internet kazanma şansını kaçırabilirsiniz.

 • Vodafone red 20 GB 1000 DK + 250 SMS  aylık 55 tl ve ilk ay 20 GB hediye! Bu tarife ile Vodafon ve sabit hat kullanıcıları ile sınırsız konuşabiliyorsunuz. Vodafone TV Red Paketi aylık 2 GB interneti ile 12 ay boyunca hediye! Taahhüt vermezseniz ücret 94 TL ye çıkabiliyor.
 • Vodafone red 25 GB tarifesine katılıp taahhüt verirseniz aylık 74 TL ödüyorsunuz ve 1500 DK + 250 SMS 25 GB kullanabiliyor ve bir aylık 20 GB hediye kazanıyorsunuz. Bunun dışında Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz.
 • Genç Red 20 GB 45 TL kampanyası ile bir aylık 20 GB hediye kazanmak çok kolay. Genç red 20 GB tarifesine geçmek yeterli. 1000 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet hakkı kazanabilirsiniz. 26 yaş altı olmak zorunludur.
 • Genç red 25 GB ile 20 gb bedava internet kazanma şansı için aylık 62 TL ödemeniz ve genç red 25 GB tarifesine üye olmalısınız. 25 GB 1500 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet her ay size sunulan hizmetlerdir.

Vodafone uyumlu devreden tarifeleri ile 10 gb bedava internet kazanma şansı

 • Uyumlu devreden 3  30 TL ödeyerek 1000 DK + 250 SMS 3 GB her ay hattınıza yüklenirken tek seferlik 10 GB kazanabilirsiniz.
 • Uyumlu devreden 6 ile 32 TL ödeyerek 750 DK + 250 SMS 6 GB her ay hattınıza yüklenir ve tek seferlik 10gb kazanabilirsiniz.
 • Uyumlu devreden 12 ile 47 TL öder ve 750 DK + 250 SMS 12 GB her ay kullanım hakkına sahip olursunuz. Bir seferlikte 10 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Genç uyumlu devreden 3 ile 23 TL ödersiniz ve 1000 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet yanında tek seferde 10 GB kazanırsınız.
 • Genç uyumlu devreden 6 28 TL ödersiniz ve 750 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet 6 GB her ay hattınıza yüklenir ve 10 GB kazanırsınız.

Bu tarifelere sahipseniz ve bedava internet kazanmak isterseniz Vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Taahhüt vermezseniz aylık ücretler değişebilir ve ilk 3 ay için indirim almış olabilirsiniz. Bedava internet veren uygulamalar için birkaç adet tarife ve kampanya sunmak istedik. Sizlerin bildiği ya da yeni eklenen kampanyalar olursa bizimle paylaşabilirsiniz. İnternet Kazandıran uygulamalar isimli içeriğimizin sonuna geldik, Sitemizden Aktuel ürünler, Çekilişler ve indirim kuponları gibi konuları ücretsiz olarak ulaşabilir ve faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir