Şok 28 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

28 Nisan 2021
Şok 28 nisan
3825
Views

Şok 28 Nisan 2021 aktüel kataloğu yayımlandı! Bayram çikolatasından mutfak gereçlerine, deterjandan gıdaya bir çok ürün şok market 28 nisan aktüel kataloğunda sizleri bekliyor.

Şok 28 Nisan aktüel ürünler kataloğu ile karşınızdayız ve bu Çarşamba Şok şube reyonlarında yerlerini alacak olan ürünlerin detaylarını vereceğiz. İki sayfadan oluşan 28 Nisan Şok aktüel ürün kataloğunda bu hafta yine birçok uygun fiyatlı ve kaliteli ürün yer alıyor. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olan Şok şubelerine uğramak bu hafta için de aynı şekilde devam edeceğine benziyor ve bu nedenle erken saatlerde gitmenizi tavsiye ederiz.

28 Nisan Çarşamba Şok aktüel ürün kataloğunun ilk sayfasında yer alan ürünler ile hemen başlayalım. Üçlü ankastre set iki yıl garantili, ücretsiz kurulum ve sadece 1349 TL. Renk olarak siyah olması nedeniyle bayanlar bu hafta mutfak ürünlerini şık bir şekilde yenilemek isteyebilirler. Bu üçlü set içerisinde ankastre fırın, ankastre cam ocak ve ankastre davlumbaz yer alıyor. Sadece fırını bile bu fiyata almak mümkün olmadığı için ihtiyacı olanlara almaları konusunda tavsiyede bulunmak isteriz.

Şok 28 Nisan 2021 aktüel ürünleri tanıtmaya devam ediyoruz. Mutfak gereçlerine oldukça önem vermiş gibi gözüken şok şu ürünleri getirecektir. Teachat elektrikli çay seti 499 TL ve gerçekten çok şık bir ürün, eğer mutfak tezgahınız büyük ise bu çay setine de yer açabilirsiniz. Luminarc marka temperli kase çeşitleri bayanların favorisi olduğu için bu hafta yine şok şubelerinde olacak ve bu ürünler ısıya dayanıklı olduğu için pişirme kabı olarak da kullanılıyor. Diğer ürünler arasında lav marka meşrubat ve su bardağı çeşitleri ve paşabahçenin saklama kapları yer alıyor.

İkinci sayfada yer alan ürünler ise şöyle; kumsal marka karnıyarık tenceresi 89190 TL, derin tencere 59.90 TL, kumsal tava ise 59.90 TL. JK marka dikiş makinesi 1299 TL. JA 1400 dikiş makinesi ise 999 TL. AQUA marka su arıtma cihazı 499 TL. Fonksiyonel batarya ucu 17.99 TL. Çelik kapaklı kase çeşitleri ise 59.90 TL. Mutfaklarda saklama kapları ve kaseler çok büyük ihtiyaç duyuldukları için ne kadar çok satın alsak da asla fazlalık olmuyor ve kullanılıyorlar. Bu nedenle çelik kase çeşitlerinden satın almanızı tavsiye ederiz.

ŞOK 28 Nisan 2021 Aktüel Bayram Alışverişi Kataloğu

Şok 28 Nisan 2021 kataloğunu tüm hızı ile anlatmaya devam ediyoruz. Bu haftaki kataloğun iki sayfadan oluştuğunu belirtmiştik fakat dört sayfada bayram için hazırlanmış ve indirimli ürünlerin bol olduğu sayfalar hazırlanmış. Bayram çikolata ve şekerleri, limon kolonyası, kurutulmuş ürünler, peros, finish ve calgon deterjan çeşitleri yanı sıra raid marka haşere, sinek ve karınca için ilaçlar yer alıyor.

Bir yandan da 25 Tl ve üzeri alışveriş için indirimli ürünelr elbet yine var ve bu katalog 28 Nisan – 4 Mayıs tarihleri için geçerli olacak yani 5 MAYIS Şok aktüel ürün kataloğu için yeni bir katalog yayınlanacak.

Her hafta düzenli olarak katalogları sizler için paylaşmaktayız. A101 Bim ve Şok aktüel ürün katalogları için bizleri dilediğiniz her an ziyaret edebilirsiniz. bunun dışında indirim kodu, kampanya, çekiliş ve bedava internet gibi aranılan birçok bilgi için bizler yine burada olacağız.

İçerik Kategorisi
Aktüel Ürünler · Şok Aktüel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir