Bimcell bedava internet Paketi kampanyaları 2021

11 Haziran 2021
bimcell bedava internet paketleri 2021
4965
Views

Bimcell Yeni abone olan müşterileri, 6GB – 30 GB gibi ücretsiz kullanabileceği Bimcell bedava internet paketi kazanabiliyor. Bimcell hediye internet kazanma nasıl yapıldığını merak ediyorsan içeriğin devamını okumanız yeterli.

Bimcell Turk Telekom operatörünün altyapısı ile açılmış Bim marketler zincirine ait bir hattır. Bu hattı kullanan sevgili okurlarımız için Bimcell bedava internet sunan kampanyaları araştırıp yazmak istedik. 2021 yılında yani güncel olarak geçerli kampanyaları yazmayı çok seviyoruz. Bu nedenle kampanyaların bitiş tarihi yaklaştığında ya da bittiğinde bize yorum olarak bildirebilirsiniz. Biz de diğer okuyucularımıza bildirmek isteriz.

Bimcell bedava internet

Bimcell bedava internet kazanmak ister misiniz? Tam 9 GB internet paketi kazanabileceğiniz kampanyalı açıklamak bizi mutlu ediyor. Üstelik 300 dakika konuşma ve 300 sms de var. Faturasız  hattına geçen herkes bu kampanyadan faydalanabilir yani yeni hat satın alan herkes Bimcell’den 9 GB kazanabilir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey,

  • Hattınızın aktif olmasını beklemek ve aktif olduktan sonra BİMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermek. Kampanyayı kaçırmamak için 30 gün içerisinde koşulları gerçekleştirmelisiniz.
  • 300 dakika arama hakkı her yöne geçerlidir.
  • Verilen hediyeleri bir ay içerisinde kullanabilirsiniz yani aylık hediyeler.
  • 300 sms her yöne geçerlidir.
  • Kampanyadan bir kez yararlanabilirsiniz.
bimcell hediye internet

Bimcell eba 8 GB bedava internet

Evde bir öğrenci varsa Eba tv de elbet vardır. Yüz yüze eğitimin son bulmasıyla sanal eğitime geçildi ve bu nedenle internet kampanyalarına önem daha da arttı. İnternet hızı ve hediye internet kampanyaları büyük önem taşır oldu. Bedava internet Bimcell hat sahipleri için çok önemli biliyoruz bu nedenle sizlere nasıl internet kazanacağınız hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Bu hizmetlerden biri eba’dır.

Bimcell her hat sahibine ücretsiz 8 GB eba hakkı sunuyor. Her ay bu hakkı da yeniliyor. Yani evde iki telefon olursa 16 GB Bimcell hakkına sahip olabilirsiniz. Bu da bir öğrenci için yeterli olabilir. Yapmanız gereken 8 GB hakkınızı kullanırken ne kadar kaldığına dikkat etmek ve bitince diğer telefon hakkından faydalanmak bunun için de Turk Telekom mobil uygulamaları indirip hattınızda ne kadar sms dakika internet vs kalmış her şeye bakabilirsiniz.  Eğer mobil uygulama kullanmıyorsanız KALAN EBA yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Ne kadar hattınızın kaldığını sms olarak ücretsiz öğrenmek de mümkün.

BTK akademi bedava 6 GB internet

Yazılımcı olmak isteyen öğrencilere yönelik yapılmış bir kampanyadır ve  2 ay süreyle 6 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyayı kaçırmamak için BTK AKADEMI yazıp 5555’e göndermek yeterli olacaktır. faturasız tüm Bimcell üniversite hat sahipleri faydalanacaktır.

İnternet haklarınız azaldığında sms ile bilgilendirme mesajı alırsınız. Bu kampanya eğitime destek vermek amaçlı yapılmıştır. Kalan GB öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e mesaj atmalısınız.

Bakiye yükleyerek 5 GB bedava internet nasıl kazanılır

Bimcell faturasız hat sahipleri hatlarına 25 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 1 GB internet hakkı kazanıyorlar. 40 TL ve üzeri yükleme yapanlarda 5 GB ve 500 sms paketi kazanabiliyorsunuz. Yükleme yaptıktan sonra hattınıza kendiliğinden 1 GB 500 sms ya da 5 GB 500 sms hakkı tanımlanacaktır.

Bimcell Yeni hat sahiplerine 6 GB bedava internet

Eğer Bimcell yeni hat sahibi olmak istiyorsanız yeni hat başvurusu yaparak;

  • 6 GB internet kullanım hakkı dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • 250 sms her yöne mesajlaşma hakkı
  • 250 dakika her yöne konuşma hakkı sizin olur. Hattınız aktif olduktan sonra kazandığınız hediyeler hattınıza yansır ve bilgilendirme mesajı alırsınız. Bu hediyeler 30 gün geçerlidir.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Son olarak da Bimcell bedava internet hilesi hakkında bilgi vermek isteriz ki böyle bir şeyin olmadığını yani hile ile hangi operatör olursa olsun internet vs. kazanamayacağınızı bildirmek isteriz. Yapılan kampanyalara katılım sağlayan kişiler sizlere bedava internet kazandım dediğinde hile olarak yapıldığını zannedebilirsiniz. Oysaki her operatörün müşterilerine sunduğu tarifeler, paketler ve hediyeler var.

Bazıları sadece bayanlar için, bazıları sadece öğrenciler için bazıları da herkes için olabiliyor. Yapmanız gereken kampanyaları takip etmek ve koşulların ne olduğuna dikkat etmektir. Yerine getirilen koşullar sonucunda hediye internet, sms, ya da konuşma hakkı kazanmak çok kolay. Ramazan aylarına özel yapılmış kampanyalar ve daha birçok kampanya düzenleniyor.

İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Comments are closed.