Getir Coca Cola çekilişi (Sony Playstation 5) Ödüllü

11 Haziran 2021
Getir Coca Cola çekilişi
4812
Views

Getir Coca Cola çekilişine katılanlar büyük bir şansa sahip oluyor. Getir bir alışveriş uygulamasıdır ve bu uygulamayı Google play store ya da App store ‘dan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra da kendinize ait bilgi profili oluşturmalı ve adresinizi net bir şekilde belirtmelisiniz. Çünkü alışveriş yaptığınızda adresiniz yanlış olursa bu karışıklık ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ardından da alışveriş yapıp bu alışveriş içerisine Coca cola kampanyasına uygun olan ürünleri ekleyip çekilişe katılabilirsiniz. Getir Coca cola Sony playstation 5 çekilişi için detaylı bilgiler;

Getir Coca Cola çekilişi

 • Getir Coca Cola çekilişi 11 Haziran 2021 ve 26 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak ve çekiliş hakkı kazanmak için Getir alışveriş uygulamasından 15 TL değerinde CCI Markalı ürün almanız gerekir (Coca cola) yani Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta ve Sprite ürünlerinden 15 TL tutarında almalısınız.
 • Siparişi tamamlayabilmek için minimum miktarda alışveriş yapmış olmalısınız.
 • Her 15 TL değerindeki CCI markalı ürün için 1 çekiliş kazanacaksınız ve bu çekiliş hakları hesabınıza yansıyacaktır.
 • Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 •  18 yaşından küçük olanlar, Getir Perakende Lojistik A.Ş, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş  ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti çalışanları katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bu kampanya Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.06.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-4474 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • Getir ve Coca Cola kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyadan faydalanmak için Getir kullanıcı isim ve soy isminizle TC kimliğinizdeki isim ve soy isminizin aynı olması gerekir.
 • Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soy ad, telefon ve adres bilgileri Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

Getir coca cola CCI markalı çekilişi sonucunda verilecek ödüller

 1. 3 kişiye SONY playstation 5
 2. 50 kişiye milli takım forması hediye edilecektir.

Getir coca cola çekilişi 2 Temmuz 2021 tarihinde saat 11 de ve noter huzurunda yapılacak. Çekiliş sonuçları ise 8 Temmuz 2021 tarihinde getir uygulamasında ve Kampanyakolik çekiliş sonuçları kategorisinde duyurulacaktır.

2021 yılında Coca cola firması ile ilgili aktif diğer kampanyalar;

Coca Cola Daha daha bedava internet
Coca Cola EURO 2020 Çekiliş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir