Yemeksepeti Çekiliş Sonuçları 2021

11 Mayıs 2021
Yemek sepeti çekiliş sonuçları açıklandı mı?
3729
Views

Yemeksepeti Çekiliş sonuçları açıklandı. Yemek sepeti çekilişi neticesinde bir adet Asıl talihli İstanbul’dan Yedek talihli ise Ankara’dan çıktı. Yemek sepeti çekiliş sonuçlarını kim kazandı diye merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz.

Yemeksepeti çekilişine katılıp sonuçları dört gözle bekleyenlere müjdemiz var! Çekiliş sonuçları açıklandı ve kazananlar aşağıda belirtildi. Eğer kazanamadıysanız hiç üzülmeyin, kampanya ve çekiliş kategorilerimize göz atarak birçok kampanyaya katılıp kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. 27 nisan 2021 tarihinde ve noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda Yemeksepeti çekiliş sonuçları;

  • BMW 216D GRAN FIRST EDITION kazanan asil talihli Mustafa Şevket Alp- İstanbul
  • BMW 216D GRAN FIRST EDITION kazanan yedek talihli Nazik Baloğlu – Ankara

Veri olarak 100 bin TL ödeyecek olan talihli büyük bir ödül kazandı ve onu tebrik ediyoruz. Bu kampanyaya katılı sağlamak için 20 TL ve katlarında sipariş verdiler. Diğer hediyeler ve kazananları için Yemeksepeti sitesine girip bakabilirsiniz. Liste çok uzun olduğu için biz araba kazananı belirtmek istedik.

Yemeksepeti çekiliş dışında Kampanyakolik sayfamızda bedava internet, aktüel ürünler, kampanyalar ve indirim kodu gibi birçok konuda araştırma yapıp sizler için detaylarını yazmaktayız. Bu nedenle bizi düzenli olarak ziyaret edip birçok konu hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Kazanan kişinin on beş gün içerisinde bildirim yapması gerekmektedir ve aksi takdirde yedek talihli hak sahibi olacaktır. Ödülü kazandıysanız hiç beklemeden ben buradayım demelisiniz.

İçerik Kategorisi
Çekiliş Sonuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir