Turkcell Bizce Çekiliş Sonuçları (iphone 12)

25 Haziran 2021
Turkcell bizce çekiliş sonuçları
4189
Views

Turkcell bizce çekiliş sonuçları açıklandı. 4 talihli iphone 12 cep telefonu almayı hak etti. Asil ve yedek talihlerin de içinde bulunduğu. Turkcell bizce çekiliş sonuçları tam liste aşağıdaki gibidir.

Turkcell bizce çekilişi katılımları 1 Mayıs ve 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Çekiliş 16 Haziran tarihinde gerçekleşmiş ve kazananlar da açıklanmıştır. Anneler günü için yapılan bu kampanyanın şartları Bizce uygulamasını indirmek ve anneler günü kampanyasına katılmak için formu doldurmak. Ardından diğer günler kampanyayı ziyaret etmekti. Bunu gerçekleştiren kişiler her gün bir çekiliş hakkı kazanıp toplam 31 adet çekilişe katılım hakkına sahip oldular.  

Turkcell Bizce Çekiliş Sonuçları

Kazananlar 18 Haziran günü takvim gazetesinde duyuruldu ve bizler de gazeteyi alıp okuyamayanlar için duyurmak istedik. Turkcell bizce çekilişi sonucunda toplam 4 kişi Iphone 12 cep telefonu kazmamış oldu. Bu kişiler;

Asil Talihliler

  1. Ezgi Ekinci BASUT
  2. Leman İMİR
  3. Tunçkan KURUCU
  4. Kübra ATİK

Yedek talihli listesi

  • Asuman YUMUŞAK
  • Ercan ŞENTÜRK
  • Muhammet CİVELEK
  • Nesibe İZCİ

Bu yarışmaya hak kazanmak için hiçbir ürün almaya gerek yoktu. Katılım ücretsizdi ve en fazla 31 çekiliş hakkına sahip olabilirdiniz. Bu ve bunun gibi hem kolay hemde ücretsiz çekilişler için sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Bunların haricinde Aktüel ürünler, indirim kuponları ve bedava internet gibi birçok kategoride araştırma yapıp sizler için yazıyoruz. Her gün daha fazla kazanç için bizi unutmayın.

İçerik Kategorisi
Çekiliş Sonuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir