Watsons XO Çekilişi (30 kişiye Samsung Tab) 2021

13 Ağustos 2021
Watsons XO Çekilişi
5044
Views

Watsons XO çekilişi 9 Ağustos 2021 tarihinde başladı ve 5 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir. Kısa dönem içerisinde sona erecek olan Watsons çekilişi sonucunda 30 kişi Samsung markalı tablet kazanma şansını kazanacak. Aşağıda belirtmiş olduğumuz Watsons XO çekiliş koşullarını yerine getirerek siz de bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Watsons bakım ürünleri satan bir firmadır. Dilerseniz şubelerine uğrayarak dilerseniz de internet sitesinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Genellikle AVM içlerinde bulunan şubeleri ile meşhur olan Watsons XO çekilişi ile müşterilerine hediyeler vermek istiyor.

Watsons XO çekilişi detaylar

Watsons XO Çekilişine katılmak isteyen kişiler aşağıdaki detayları incelemesini öneriyoruz.

  • Watsons çekilişine katılmak için 9 Ağustos ve 5 Eylül 2021 tarihleri arasında Watsons mağazaları ya da internet sitesinden 50 TL ve katlarında XO Markalı ürünler satın almaktır. Bunun için tek sefer de 50 TL harcamanız gerekir.
  • Ardından sahip olduğunuz fiş ya da faturayı QUMPARA uygulamasında yer alan Watsons XO çekiliş kampanyası yazan yere girip göndermeniz gerekir. QUMPARA bir uygulamadır ve bu uygulamayı Google ya da app store dan telefonunuza indirebilirsiniz. Ardından üye olup kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Sistem tarafından gönderdiğiniz fatura fotoğrafı onaylandıktan sonra XO kampanyasına 1 çekiliş hakkı kazanmış olduğunuzu belirten bir bildirim mesajı alacaksınız.
  • Her 50 TL lik XO alışverişi için bir çekiliş hakkı kazanacaksınız.  Böylece kazanma şansınız daha da artacaktır.

WATSONS XO çekiliş sonucunda verilecek ödüller

Çekiliş sonucu açıklandıktan sonra 30 kişiye Samsung A Tab 2019 8” tablet (değeri: 1.119,00 TL) hediye edilecektir.

Watsons çekiliş sonucu ne zaman açıklanacak?

Watsons XO çekilişi 21 Eylül 2021 tarihinde noter eşliğinde yapılacaktır. Çekiliş sonucu ise 24 Eylül 2021 tarihinde Birgün gazetesinde ve kampanya kolik sayfasında duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Aktif Kozmetik Satış Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler 9 Ekim 2021, yedek talihliler 24 Ekim 2021 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fatura aslı ve e-arşiv fatura ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 numaralı faksa  şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklar. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın ibrazı zorunludur.

Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş/fatura/e-arşiv fatura görseli kabul edilecektir. Katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura no-fiş/fatura/e-arşiv fatura tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Tüm katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya sebebi ile birlikte “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir.

Belirtmek isteriz ki kampanya detayları kendi sayfasında oldukça karmaşık görünüyor. Umarız hataları düzeltirler. Fotoğrafta 10 detaylarda 30 adet tablet hediye edileceği söyleniyor. Ayrıca SESU çekilişi diye bir yerde yazı geçiyor.

Tüm yorumlar

  • Tablet istiyorum ücretsiz

    Emrullah 15 Şubat 2022 14:52 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir