Hepsiburada Tesla 3 Çekilişi (860.000TL Büyük ödül)

17 Temmuz 2021
hepsiburada tesla çekiliş
14
Views

Hepsiburada Tesla 3 çekilişi ile harika bir çekiliş kampanyası hazırladı. Geçerli tarihler arasında yapılacak 100TL ve üzeri alışverişlerde 860.000TL Değerinde büyük ödül olan Tesla 3 araba kazanmak için detaylar aşağıdadır..

Hepsiburada Tesla çekiliş kampanyası 15 Temmuz 2021 tarihinde başladı ve 31 Temmuz 2021 tarihinde sona erecek. Çekiliş sonucunda ise büyük bir ödül var. Bu ödül 860 Bin TL değerinde! Ancak hepsiburada Tesla 3 çekilişine katılmak ve bu güzel ödülün sahibi olmak için birkaç detaya dikkat etmeniz gerekli. Aksi hâlde çekilişe katıldığınızı zannedip üzülebilirsiniz.

Hepsiburada Tesla 3 Çekilişi

Hepsiburada kurulduğu günden beri adından söz ettirmeyi biliyor. Özellikle son 3 yıl içinde rakiplerinin arasından sıyrılmak için gerek kampanyaları gerekse de hizmet kalitesini artırması ile oldukça dikkatleri çekmeye başladı. Bu kampanyada hepsiburada Tesla 3 çekilişi yaparak yazın ortasında iyi bir serinlik getirmeyi hedefliyor.

  • 15 Temmuz 2021- 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında hepsiburada online alışveriş sitesinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır. Bu tarihler arasından her 100 TL için bir çekiliş hakkı kazanacaksınız. Bu alışverişi web sitesinden, mobil sitesinden ya da uygulamasından yapabilirsiniz. Ayrıca hepsiexpress ve hepsifly harcamaları da aynı şekilde çekiliş hakkı veriyor.
  • Bu tarihler arasında en çok 1 milyon çekiliş hakkı olabilir. Yani toplam bir milyon olunca diğerleri sayılmayacak. Bununla birlikte birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
  • Eğer 15 Ağustos 2021 tarihine kadar siparişlerinizi iptal ederseniz çekiliş hakkı kazanamayacaksınız.
  • 16 Ağustos 2021 tarihinde kaç adet çekiliş hakkı kazandığınız ya da kazanamadığınız belli olacaktır. Çünkü çekiliş hakkı kazananlara SMS ile bilet numaraları gönderilecek. Ayrıca 17 Ağustos 2021 tarihinde bu numaralar milli piyango idaresine gönderilecek.
  • Çekilişte sadece asil talihli olacak yedek talihli çekilişi yapılmayacaktır.
Hepsiburada Tesla 3 Çekilişi

Hepsi burada 2021 yılı Çekiliş Kampanyası Ödülleri

1 kişi 2021 Tesla Model 3 Siyah (yaklaşık değeri: 860.000,00 TRY) kazanacaktır.

Hepsiburada tesla çekiliş kampanyası 18 Ağustos 2021 tarihinde noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacaktır. Hepsiburada tesla çekiliş sonuçları piyango sepeti ve kampanyakolik sitelerinde duyurulacaktır.

çekilişte dikkat etmeniz gereken detaylar

Araba çekilişleri gibi büyük ödülleri olan kampanyalarda ödül kazanıp da ödülü alamamak gibi büyük bir hataya düşmemek için kampanyaların detaylarını iyice analiz etmekte fayda var. Belki de yapacağınız küçük hatalar yüzünden Hepsiburada tesla 3 çekiliş ödülünü kazansanız da alamayabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki çekiliş detaylarını inceleyiniz.

  • Kampanyada çekilişler SMS ile bildirilecektir. Bu nedenle hepsiburada web sitesi, mobil sitesi ya da android uygulamasına girip SMS izninin açık olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi hâlde çekiliş için kazandığınız bilet numaralarının bildirisini alamazsınız.
  • SMS bildirimi işlemini tamamlamak için öncelikle üyelik bilgisi güncellemeyi açın.
  • Ardından SMS ile bildirim almak istiyorum yazan yerin yanına tik koyun.
  • Güncelle yazan yere basmayı unutmayın.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Faturanın okunur şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş hakları talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.

İçerik Kategorisi
Çekilişler · Araba Çekilişleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir