Jacobs Mini Cooper ve 50 iPhone Çekiliş Kampanyası

26 Ekim 2023
5397
Views

Jacobs, kahve severlere harika bir sürpriz hazırladı. Jacobs çekilişi ile Mini CooperiPhoneApple Watch ve AirPods gibi muhteşem ödüller kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Nasıl mı? Hemen anlatayım.

Jacobs, 01.11.2023 – 31.03.2024 tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile herhangi bir Jacobs ürünü alarak çekilişe katılmanızı sağlıyor. Üstelik katılım çok kolay. Sadece ürün ambalajındaki şifreyi buradan girmeniz yeterli. Her şifre size bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Ne kadar çok şifre girerseniz, kazanma şansınız o kadar artıyor.

jacobs mini cooper çekilişi 2023

Jacobs çekilişi ile kazanabileceğiniz ödüller şöyle:

 • 1 kişiye 2023 model Mini Cooper 5 Kapı Signature
 • 50 kişiye Apple iPhone 14 128 GB
 • 100 kişiye Apple Watch Series 8 41mm
 • 100 kişiye Apple AirPods 3. Nesil Lightning Şarj Kutusu

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler ise çok basit:

 • Türkiye genelinde promosyonlu Jacobs 3ü1 Arada Orijinal, Jacobs 2si1 Arada, Jacobs Gold 3ü1 Arada Yoğun Lezzet veya Jacobs Gold 3ü1 Arada Yumuşak Lezzet ürünlerinin herhangi birini satın alın.
 • Aldığınız ürünlerin ambalajlarını saklayın.
 • Ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini buradan gsm no, ad, soyad, adres bilgileri ile beraber girenlere girmiş oldukları her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Jacobs çekiliş
Jacobs çekiliş

Jacobs çekilişi Katılım Koşulları

Jacobs çekilişine katılmak için bazı koşulları yerine getirmeniz gerekiyor. Bunlar:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya Türkiye’de ikamet etmek.
 • 18 yaşından büyük olmak.
 • Kampanya süresince promosyonlu Jacobs ürünlerinden herhangi birini satın almak.
 • Aldığınız ürünlerin ambalajlarını saklamak.
 • Ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini buradan gsm no, ad, soyad, adres bilgileri ile beraber girmek.

Çekilişe katılım hakkı kişi başına sınırsızdır. Ancak, her bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. Ayrıca, bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Jacobs Araba Çekilişinin Ödülleri ve Değerleri

Jacobs araba çekilişi ile kazanabileceğiniz ödüllerin değerleri şu şekildedir:

ÖdülAdetDeğer (TL)
Mini Cooper 5 Kapı Signature 2023 Model11.293.091
Apple iPhone 14 128 GB Cep Telefonu5035.999
Apple Watch Series 8 41mm1009.999
Apple AirPods 3. Nesil Lightning Şarj Kutusu1004.299

Toplamda 251 kişiye verilecek olan ödüllerin toplam değeri yaklaşık 3.540.339 TL’dir.

Jacobs Araba ve İphone Çekilişi Sonuçları ( Ne zaman açıklanacak)

Jacobs çekilişi, 17.04.2024 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İst. adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucu 22.04.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, kazananlar Jacobs tarafından telefon veya e-posta yoluyla bilgilendirilecektir.

Jacobs mini cooper çekilişi
Jacobs mini cooper çekilişi

Jacobs araba çekilişi Sıkça Sorulan Sorular

Jacobs çekilişine nasıl katılabilirim?


Jacobs araba çekilişine katılmak için, kampanya süresince promosyonlu Jacobs ürünlerinden herhangi birini almanız, aldığınız ürünlerin ambalajlarını saklamanız ve ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini buradan gsm no, ad, soyad, adres bilgileri ile beraber girmeniz gerekmektedir.


Jacobs çekilişine kaç defa katılabilirim?


Jacobs iphone ve mini cooper ödüllü çekilişine katılım hakkı kişi başına sınırsızdır. Ancak, her bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. Ayrıca, bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.


Jacobs çekilişi ne zaman yapılacak?


Jacobs araba çekilişi, 17.04.2024 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İst. adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır.


Jacobs çekilişi sonucu nereden öğrenebilirim?


Jacobs çekilişi sonucu, 22.04.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, kazananlar Jacobs tarafından telefon veya e-posta yoluyla bilgilendirilecektir.


Jacobs çekilişi ödüllerini nasıl alabilirim?


Jacobs çekilişi ödüllerini almak için, kazananların kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İst.adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Umarım yazdığım blog haberi beğenmişsinizdir. Eğer herhangi bir düzeltme veya ekleme yapmak isterseniz, lütfen bana bildirin.

Jacobs çekilişine katılan herkese başarılar dilerim. Belki de siz Mini Cooper’ın ya da iPhone’un sahibi olursunuz. Kim bilir? 😉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir