CarrefourSA Domestos Çekiliş (XIAOMI M365 Scooter)

6 Mayıs 2022
CarrefourSA Domestos Çekiliş
4334
Views

CarrefourSA Domestos Çekiliş kampanyasın ile XIAMİ M365 Elektrikli scooter kazanma fırsatı sizleri bekliyor. 5 kişi Scooter kazanacağı bu kampanyanın detayları aşağıdaki gibidir.

Domestos hijyenik köpük adı ile yeni bir ürün piyasaya sürdü. Ürünü müşterileri buluşturmak ve gücünü kanıtlamak için pek çok kampanya başlattı. Bu kampanyalardan biri CarrefourSA tarafından gerçekleştiriliyor. 5 Mayıs 2022 tarihinde başlayan Domestos hijyenik köpük çekilişi oldukça kısa bir süre içerisinde sona erecek ve sonucunda beş kişi inanılmaz güzel bir hediye sahibi olacak.

CarrefourSA Domestos Çekilişi

Herkesin hayalini süsleyen elektrikli scooterlardan biri belki de sizin olacak! Küçük bir alışveriş, kısa süre içerisinde mükemmel bir temizlik ve belki de cömert bir hediye. Zincirleme mutluluk tablosuna ulaşmak hiç de zor değil.

Carrefour domestos çekilişi için vermiş olduğumuz detayları göz önünde bulundurarak katılımı doğru şekilde yapmanız ve sonuçlarının ne zaman olacağını öğrenmeniz yeterli.

CarrefourSA XIAOMI Elektrikli scooter kampanya detayları

  • Her Domestos hijyenik köpük alımı bir çekiliş hakkı demektir.
  • Carrefour domestos çekilişi 5 Mayıs 2022 tarihinde başlamıştır ve 5 Haziran 2022 tarihinde sona erecektir.
  • Çekiliş 22 Haziran 2022 tarihinde noter eşliğinde yapılacaktır.
  • CarrefourSA XIAMIO elektrikli scooter çekiliş sonuçları 27 Haziran 2022 tarihinde Takvim gazetesi ve Kampanyakolik sayfamızda duyurulacaktır.
  • Elektrikli scooter adet fiyatı 6.166 TL’dir. Bu nedenle bu cömert ödülü kazanabilmek için katılmanızı tavsiye ederiz.
  • CarrefourSA kart ile domestos hijyenik köpük alışverişi yapılmalıdır. Kart bilgileri güncel olmalıdır. Bu nedenle kartınızın bilgilerinizi içerdiğinden ve bilgilerin doğru olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

CarrefourSA Domestos çekilişi ödülleri

  • 5 kişiye XIAMIO elektrikli scooter M365 hediye edilecektir.
  • Asil talihlilerin 12 Temmuz 2022 tarihine kadar info@umutcekilis.com email adresine başvurmaları gerekmektedir.

CarrefourSA kampanyaları ve diğer çekilişler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bedava internet kampanyaları kredi kartı ile ilgili sorular ve çok daha fazlası için birkaç tıklama uzağındayız.

Comments are closed.